Omdat ik een beetje het vertrouwen in Omtzigt heb verloren.quote:Op donderdag 6 juni 2024 10:25 schreef Momo het volgende:
Best wat mensen die op een andere partij hebben gestemd als in november. Welke switch heb je gemaakt en waarom?
Ik kan je nu al met zekerheid zeggen dat dit helaas niet de landelijke uitslag wordt met slechts 9% voor de PVV en 40% voor PvdA-GL.quote:Op donderdag 6 juni 2024 10:52 schreef aloa het volgende:
Top
Ik hoop dat de uitslag die er nu staat klopt..
Had hier eveneens PVV willen stemmen (enkel vanwege migratie) maar denk dat die in de EU een beetje buiten spel staan.quote:Op donderdag 6 juni 2024 10:25 schreef Momo het volgende:
Best wat mensen die op een andere partij hebben gestemd als in november. Welke switch heb je gemaakt en waarom?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je weet maar nooit. Het geloof in Geert is er niet beter op geworden met al die plannen die in de ijskast staan.quote:Op donderdag 6 juni 2024 10:58 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Ik kan je nu al met zekerheid zeggen dat dit helaas niet de landelijke uitslag wordt met slechts 9% voor de PVV en 40% voor PvdA-GL.
In de landelijke peiling staat hij dicht tegen de 50! zetels. Dat gaat hij met een lage opkomst bij lange na niet halen maar zijn achterban ziet geen problemen met de ijskast. Als ze op komen dagen in het stemhokje.quote:Op donderdag 6 juni 2024 11:00 schreef aloa het volgende:
[..]
Je weet maar nooit. Het geloof in Geert is er niet beter op geworden met al die plannen die in de ijskast staan.
quote:Op donderdag 6 juni 2024 11:00 schreef Tjoent het volgende:
Aha er zijn twee topics.
Drie keer PVV![]()
[ afbeelding ]
En wat versnaperingen meegenomen voor de stembureau-peeps
Dat zullen ze wel gewaardeerd hebben.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja wordt vaak volgende dag apart geteld en gecontroleerdquote:Op donderdag 6 juni 2024 11:03 schreef MisterFox het volgende:
PVV, PVV en nog eens PVV.
Worden de stemmen op individuele mensen bijgehouden, of gaat gewoon alles op één stapel?
Ze tellen de lijsten en daarna ook de kandidaten. Je kunt namelijk ook met voorkeursstemmen gekozen worden als je niet op een verkiesbare plaats staat. Meestal tellen ze 's-avonds de lijsten voor de uitslag en de dag erna ook op kandidaatniveau. Aangezien er bij deze verkiezing pas zondag een uitslag is, kan ik me voorstellen dat er vanavond helemaal niet geteld wordt en ze dat morgen in één keer doen.quote:Op donderdag 6 juni 2024 11:03 schreef MisterFox het volgende:
PVV, PVV en nog eens PVV.
Worden de stemmen op individuele mensen bijgehouden, of gaat gewoon alles op één stapel?
Nog een stapje verder naar links aangezien milieu op groter vlak belangrijker wordt.quote:Op donderdag 6 juni 2024 10:25 schreef Momo het volgende:
Best wat mensen die op een andere partij hebben gestemd als in november. Welke switch heb je gemaakt en waarom?
Dat moet nog maar blijken.quote:Op donderdag 6 juni 2024 11:58 schreef TweedeKlum het volgende:
Het blijft toch triest dat er zo weinig mensen gaan stemmen.
Voorzover ik hoor van kennissen en vrienden die stembureaus bemannen wordt er vanavond/vannacht gewoon geteld. Uitslag inderdaad pas zondag.quote:Op donderdag 6 juni 2024 11:06 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Ze tellen de lijsten en daarna ook de kandidaten. Je kunt namelijk ook met voorkeursstemmen gekozen worden als je niet op een verkiesbare plaats staat. Meestal tellen ze 's-avonds de lijsten voor de uitslag en de dag erna ook op kandidaatniveau. Aangezien er bij deze verkiezing pas zondag een uitslag is, kan ik me voorstellen dat er vanavond helemaal niet geteld wordt en ze dat morgen in één keer doen.
Ik heb het andersom, met de landelijke verkiezingen idealistisch gestemd, geschrokken van de uitslag en nu toch strategisch. Moet ook zeggen dat ik op Europees niveau andere zaken belangrijk vind.quote:Op donderdag 6 juni 2024 12:12 schreef Bofjijff het volgende:
Vvd. Landelijk had ik pvdagl stratetisch tegen een mogelijkheid voor wilders als mp maar dat zal ik niet snel nog een x doen (het strategische dan)
Hoezo? Je hebt max 15 opties in een poll. Beide partijen zijn EPP. NSC en BBB vallen daar trouwens ook onder.quote:Op donderdag 6 juni 2024 13:26 schreef Domnivoor het volgende:
Jammer dat CDA en CU bij elkaar geveegd worden. Dat maakt zo'n poll minder interessant.
Misschien konden er niet meer opties in de poll.quote:Op donderdag 6 juni 2024 13:26 schreef Domnivoor het volgende:
Jammer dat CDA en CU bij elkaar geveegd worden. Dat maakt zo'n poll minder interessant.
Is dat laatste al zeker?quote:Op donderdag 6 juni 2024 13:30 schreef Momo het volgende:
[..]
Hoezo? Je hebt max 15 opties in een poll. Beide partijen zijn EPP. NSC en BBB vallen daar trouwens ook onder.
Ik begrijp dat je een keuze moet maken. Maar voor mij zijn die partijen verschillend.quote:Op donderdag 6 juni 2024 13:30 schreef Momo het volgende:
[..]
Hoezo? Je hebt max 15 opties in een poll. Beide partijen zijn EPP. NSC en BBB vallen daar trouwens ook onder.
Gewoon solo leek me.quote:Op donderdag 6 juni 2024 13:33 schreef Momo het volgende:
[..]
Zie alleen berichten over NSC en BBB en EPP. Waar zouden ze anders bij gaan horen, ECR?
Serieus? Dat doen eigenlijk alleen hele obscure partijen zoals FvD.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |