abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_213765964


Crypto?
Bitcoin is het bekendste voorbeeld van cryptocurrency. Bitcoin is bedoeld als peer-to-peer geld, je kan geld (Bitcoin) naar iemand overmaken zonder tussenkomst van een bank. De transactie is pseudoniem en binnen enkele minuten geregeld. Dit gebeurt allemaal door middel van een blockchain. Ook zijn de laatste jaren Layer2 oplossingen populair zoals bijv. Lightning Network. Hiermee kun je instant betalingen doen voor slechts een fractie van de fees die je op de basislaag zou betalen.

Naast Bitcoin zijn er o.a. concurrenten van Bitcoin (bijv. Monero), utility chains (bijv. Ethereum) en memecoins (bijv. Dogecoin). Dit noemen we altcoins, zie bijv. Coingecko voor een impressie. Vele zijn experimenteel en overleven de bearmarkets niet.

Blockchain?
De blockchain kun je zien als een kasboek dat wordt gecontroleerd door iedereen die gebruik maakt hiervan. Je kan in dat kasboek elke transactie zien die ooit heeft plaatsgevonden. De blockchain wordt door heel veel pc's gecontroleerd en is niet achteraf wijzigbaar. Een systeem wat moeilijk te manipuleren is dus. In elk block in de blockchain zitten transacties van coins. Kijk maar eens hier om zelf een kijkje te nemen in zo`n blockchain.

Wie houdt de blockchain bij?
Transacties worden door nodes verzonden naar het netwerk. Een node is een computer die de software van Bitcoin draait. Miners stoppen deze transacties in een blok en als dank krijgen zij hiervoor een beloning. Dit is natuurlijk kort door de bocht; bekijk dit filmpje maar eens voor een uitgebreidere uitleg;


Er zijn tegenwoordig twee verschillende technieken die worden gebruikt om de blockchain bij te houden, namelijk; Proof of Work (PoW) en Proof of Stake (PoS). PoW is een vorm van mining, waarbij de rekenkracht van een computer wordt gebruikt ten dienste van de blockchain. De computer lost als het ware mathematische puzzels op en moet intensief werk (de W in PoW) leveren om transacties te controleren en nieuwe blokken te creëren. Deze inspanningen worden beloond in cryptocurrency. PoS is in principe een vorm van virtuele mining. Des te groter het aantal (stake) van een bepaalde cryptocurrency iemand bezit, des te meer transacties er kunnen worden gevalideerd en des te groter de reward voor de persoon in kwestie. Met andere woorden: Des te meer je bezit, des te meer je zult worden beloond.


Minen levert dus geld op?
Ja. Maar op kleine schaal is het minen van Bitcoin eigenlijk niet meer rendabel door de kosten van aanschaf van hardware, stroomkosten etc. Dit omdat het minen van Bitcoin ook steeds moeilijker wordt en er veel concurrentie is. Wellicht als Bitcoin in de toekomst nog veel meer waard word dat het weer rendabel wordt. Het minen van sommige altcoins op kleine schaal kan wel rendabel zijn, helemaal met wellicht een prijsstijging in het verschiet.

En wat zijn de verschillen tussen Bitcoin en verschillende altcoins?
Satoshi Nakamoto zocht een vorm van bescherming tegen centrale banken. Vanaf de jaren 70 waren cyberpunks al op zoek naar zoiets. Met Bitcoin is die oplossing er gekomen. Doordat de software open-source is kan het makkelijk gekloond worden. Dit gebeurde in de eerste jaren dan ook. Later begonnen bedrijfen en individuen andere voordelen te zien in blockchain en zijn daar op door gegaan. Sommige zullen je vertellen dat geld (dus Bitcoin) de enige usecase voor blockchain is, andere zullen je vertellen dat het de oplossing voor alles is. Echter het grootste verschil zit hem in decentraliteit. Bitcoin is tot op heden nog de enige decentrale cryptocurrency. Daarom is Bitcoin veilig voor vele attack factors. Dit betekend niet dat het gebruik van Bitcoin zonder risico is! DYOR (Do Your Own Research)!



Oké. Hoe kom ik aan cryptocurrency?
Cryptocurrency kun je kopen via brokers of via een exchange. De laatstgenoemde is eigenlijk een soort AEX maar dan alleen voor cryptocurrency. Kopen via een exchange is meestal goedkoper dan het kopen van een broker. Dit omdat je nu geen tussenpersoon hebt maar rechtstreeks van een andere gebruiker koopt.

En hoe sla ik mijn digitale geld nu veilig op?
In een wallet. En dat kan op verschillende manieren en plekken, elk met zijn eigen voor en nadelen.
Je kan het in je wallet op een exchange bewaren maar de geschiedenis heeft geleerd dat dit niet altijd een goed idee is. Je kan bij je wallet door middel van een private key, alleen hiermee kun je transacties doen. Omdat de exchange jouw private key beheerd kan de eigenaar van die exchange er in theorie dus met al het geld vandoor gaan. Google maar eens op 'mt. Gox' voor een voorbeeld.

Wil je dagelijks handelen met crypto dan is het handiger om je coins op een exchange te laten. Koop je ze voor de lange termijn dan kun je het beter opslaan in een ander soort wallet.

Wallet? Offline wallet? Hardware wallet? Paper wallet? Wat?
Een wallet komt in verschillende vormen. Je kan een walletprogramma voor desbetreffende coin installeren op je pc/laptop/telefoon/tablet en daar je coin in opslaan. Daarnaast zijn er ook hardware wallets te koop zoals de Trezor of de Nano Ledger.

Bewaar je private key (seed) ten allen tijde goed! Dit is je backup om je wallet te restoren. Vul deze ook nergens anders in dan in je wallet. Twijfel je hoe je precies je wallet moet restoren? Stel je vraag in het n00b-topic.

Probeer closed-source wallets te vermijden. Dit zijn Wallets die zijn gemaakt door een partij die niet in eerste instantie bij het team zit dat desbetreffende coin heeft ontwikkeld. Het verleden heeft uitgewezen dat hier nog wel eens misbruikt van is gemaakt.

En wat zorgt er nou voor dat een coin waarde krijgt?
De markt bepaalt de waarde van een coin. Hoe meer mensen er heil in zien, hoe meer het waard wordt.

Maar nu even serieus, ik snap er nog steeds niks van! Hoe kan ik kopen?
Bekijk hier stap voor stap handleidingen: BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #6 Voor al je kleine en grote vragen

Afkortingen en jargon
FOMO - Fear of missing out - Paniekreactie omdat een coin opeens erg veel in waarde stijgt. Paniekaankoop.
FUD - Fear, uncertainty, doubt. Op het moment dat er angst en onzekerheid in de markt zit dan gaan vaak veel mensen hun geld omzetten naar fiat. Dit zorgt voor een dalende trend of crash in de markt.
ICO - Initial Coin Offering. Een nieuwe munt wordt geïntroduceerd. Hier is geld voor nodig. Vroege investeerders kunnen in een ICO investeren in de hoop dat de munt daarna een veelvoud waard wordt.
Fee - Om een transactie te doen moet er fee worden betaald. Dit is een bedrag dat ervoor zorgt dat jouw transactie in behandeling wordt genomen. Sommige exchanges rekenen ook fee om uit te laten betalen.
Hodlen - Je cryptomunten altijd houden (holden).
Holden - Holden is ook traden, alleen zit er meer tijd tussen.

Exchanges;
Kraken - Betrouwbare exchange
Binance - Chinese exchange met een groot aanbod van crypto
BL3P - Nederlandse Bitcoin exchange, zelfde partij als broker Bitonic
Bitvavo - Nederlandse exchange met een ruim aanbod van crypto

Bedrijven waar je crypto kan kopen buiten een exchange om?
Bitonic
BTC Direct
Satos

Bitcoin block explorers
Mempool.space
Blockchain.info

Crypto koersen
Preev simple bitcoin price
CoinGecko - Cryptocurrency Prices and Market Capitalization
Cryptodashboard.io - Lichtgewicht versie van Coinmarketcap met auto refresh
cryptowat.ch - Live koersen van de belangrijkste exchanges
Agrr - Trades en koers van de grootste exchanges.

Gedetailleerde crypto statistieken
fork.lol
coin.dance
Statoshi.info
Cryptocurrency Mining Profitability
BitcoinWisdom.com

Crypto nieuws
Bitcoin Magazine (NL)
Bitcoin.nl (NL)
Bitcoin Magazine
Coindesk
CoinTelegraph
/r/CryptoCurrency
/r/Bitcoin

Informatie
Bitcoinstart (NL)
BTCWiki (NL)
Bitcoin Information & Resources

Podcasts:
Beginnen met Bitcoin (NL)
Satoshi Radio (NL)
Cryptocast (NL)

Boeken:
Ons Geld is Stuk
De Bitcoin Standaard
De Fiat Standaard
Gelaagd geld

Bitcoin en belastingaangifte
Bitcoin als vermogen: box 3
Het bezit van bitcoin en andere crypcurrencies wordt gezien als vermogen. Vermogen moet worden opgegeven in box 3.

De waarde die u opgeeft is de waarde (in euro's) van uw cryptovaluta op 1 januari van het fiscale jaar. Bij uw belastingaangifte over het jaar 2016, geeft u dus aan hoeveel uw cryptocurrencies op 1 januari waard waren. Wij adviseren u om altijd al uw cryptocurrencies op te geven, ook als het om kleine bedragen gaat. Immers kan uw portfolio in een jaar sterk in waarde stijgen, als u het niet eerder heeft opgegeven dan kampt u in de toekomst wellicht met een voor de belastingdienst onverklaarbaar vermogen.

Voor meer informatie kunt u kijken op de website van de Belastingdienst.

DISCLAIMER:
Cryptocurrency is een erg jonge en volatiele markt. Nog meer dan voor elke andere markt geldt hier dat je je goed moet inlezen en investeer enkel geld dat je kan missen. Don't invest recklessly.
"This is your life and it's ending one minute at a time." - Tyler Durden
"Sand is overrated. It's just tiny, little rocks." - Joel
pi_213770146
Moon ofzo?
  FOK!fotograaf zondag 2 juni 2024 @ 21:17:23 #3
364681 over_hedge
pi_213770184
quote:
0s.gif Op zondag 2 juni 2024 21:14 schreef woxxel2 het volgende:
Moon ofzo?
? sta op -0.11% in 24 uur
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
pi_213775127
quote:
0s.gif Op woensdag 6 april 2011 22:33 schreef TeringHenkie het volgende:

[..]
Krent :')


@PiRANiA ;)
pi_213775520
quote:
0s.gif Op maandag 3 juni 2024 12:11 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
[ afbeelding ]

@:PiRANiA ;)
Het FOK!-equivalent van de Bitcoin-pizza. :P
pi_213775834
quote:
0s.gif Op woensdag 29 mei 2024 11:02 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
In welke presales hebben jullie geïnvesteerd en waar verwachten jullie het meeste van?
160k dollar in Rebelcars en 70k dollar in memecoin Kendu Inu.

Yolo, verwacht er niet veel van.

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 03-06-2024 13:22:39 ]
pi_213775913
quote:
0s.gif Op maandag 3 juni 2024 12:11 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
[ afbeelding ]

@:PiRANiA ;)
quote:
6s.gif Op maandag 11 april 2011 23:18 schreef PiRANiA het volgende:
1 BTC = $0.76 USD. Al een aantal dagen erg stabiel ^O^.
blablablabla
pi_213775920
Vooralsnog geen WAVES-maand:

twitter
pi_213775948
quote:
0s.gif Op maandag 3 juni 2024 13:30 schreef Tourniquet het volgende:
Vooralsnog geen WAVES-maand:

[ x ]
quote:
0s.gif Op maandag 3 juni 2024 13:30 schreef Tourniquet het volgende:
Vooralsnog geen WAVES-maand:

[ x ]
zitten er nog steeds mensen in de waves tunnel. Dat het die Rus na alle scams nog steeds lukt :') Ik koop nog liever Universa
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
  FOK!fotograaf maandag 3 juni 2024 @ 13:35:02 #10
364681 over_hedge
pi_213775954
quote:
0s.gif Op maandag 3 juni 2024 13:30 schreef Elan het volgende:

[..]
[..]

Dit terug lezen is best grappig :D

1 euro 60

Laten we hopen dat we over 10 jaar dit topic terug lezen en het zelfde denken bij 64k
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
pi_213775988
quote:
0s.gif Op maandag 3 juni 2024 13:30 schreef Tourniquet het volgende:
Vooralsnog geen WAVES-maand:

[ x ]
OMG ook delisted.
blablablabla
  maandag 3 juni 2024 @ 14:34:26 #12
494262 BehoorlijkKritisch
Niet te kritisch
pi_213776482
quote:
0s.gif Op maandag 3 juni 2024 13:20 schreef Playboy69 het volgende:

[..]
160k dollar in Rebelcars en 70k dollar in memecoin Kendu Inu.

Yolo, verwacht er niet veel van.
Leuke gokjes.

Ik Dogeverse en WienerAI.
pi_213776619
quote:
0s.gif Op maandag 15 april 2024 18:54 schreef Playboy69 het volgende:

[..]
Boeiend. Het gaat mij minimaal 2 miljoen dollar opleveren.
quote:
0s.gif Op maandag 3 juni 2024 13:20 schreef Playboy69 het volgende:

[..]
160k dollar in Rebelcars

Yolo, verwacht er niet veel van.
pi_213776987
quote:
0s.gif Op maandag 3 juni 2024 14:53 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
[..]

Lage verwachtingen voorkomt teleurstellingen.
pi_213777082
quote:
0s.gif Op maandag 3 juni 2024 15:42 schreef Playboy69 het volgende:

[..]
Lage verwachtingen voorkomt teleurstellingen.
Dat zegt mijn vrouw ook iedere keer.
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
pi_213778261
quote:
0s.gif Op maandag 3 juni 2024 12:11 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
[ afbeelding ]

@:PiRANiA ;)
@TeringHenkie had 28BTC in zijn wallet, nu $2.000.000 waard.
pi_213781863
quote:
0s.gif Op zondag 2 juni 2024 21:17 schreef over_hedge het volgende:

[..]
? sta op -0.11% in 24 uur
En nu?
pi_213781879
quote:
0s.gif Op maandag 3 juni 2024 13:34 schreef Mortaxx het volgende:

[..]
[..]
zitten er nog steeds mensen in de waves tunnel. Dat het die Rus na alle scams nog steeds lukt :') Ik koop nog liever Universa
Ohja waves en universa
  FOK!fotograaf maandag 3 juni 2024 @ 23:45:39 #19
364681 over_hedge
pi_213781959
quote:
0s.gif Op maandag 3 juni 2024 23:30 schreef woxxel2 het volgende:

[..]
En nu?
+1.85
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
  dinsdag 4 juni 2024 @ 12:30:33 #20
494262 BehoorlijkKritisch
Niet te kritisch
pi_213785243
quote:
0s.gif Op maandag 3 juni 2024 18:30 schreef Cilantro het volgende:

[..]
@:TeringHenkie had 28BTC in zijn wallet, nu $2.000.000 waard.
Maat van me kreeg ooit een tientje aan Bitcoin voor zijn verjaardag. Dat was in mei 2010. Die heeft hij later verkocht voor zo'n ¤ 1000,-.

En blij dat hij toen was. _O-.
pi_213787029
Ach ja, als iedereen die hier meer dan twee halvings meeloopt zou gaan uitrekenen wat ie achteraf waard had kunnen zijn dan had je een forum vol met multimiljonairs.
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
  dinsdag 4 juni 2024 @ 19:03:07 #22
494262 BehoorlijkKritisch
Niet te kritisch
pi_213789304
Zou de 70.000 dollar nu eindelijk als steun gaan fungeren?
  woensdag 5 juni 2024 @ 09:33:22 #23
136730 PiRANiA
All thinking men are atheists.
pi_213794043
quote:
0s.gif Op maandag 3 juni 2024 12:11 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
[ afbeelding ]

@:PiRANiA ;)
Haha ja leuk :)
  woensdag 5 juni 2024 @ 09:33:44 #24
136730 PiRANiA
All thinking men are atheists.
pi_213794051
Om bitcoin succesvol te laten zijn was dat ook nodig :D . Adopting bitcoin!
  woensdag 5 juni 2024 @ 12:27:44 #25
136730 PiRANiA
All thinking men are atheists.
pi_213795947
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 juni 2024 19:03 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Zou de 70.000 dollar nu eindelijk als steun gaan fungeren?
Doubt :D
pi_213796864
Heb voor nog eens $55k aan Kendu Inu gekocht.



[ Bericht 43% gewijzigd door #ANONIEM op 05-06-2024 13:56:47 ]
pi_213797539
"Kendu Inu?"

"Inu? Nee, nooit van gehoord".
pi_213797542
quote:
The value of memecoins and most other tokens does not come from utility.

In fact, there are just a handful of utility tokens in the entire DeFi space that are almost directly tied to their "utility" value. The majority of crypto and NFTs are valued speculatively.

For memecoins in particular, utility is essentially meaningless. $SHIB is a wildly successful multi-billion dollar project and brand but it has very little if any direct utility value.

All that matters to a memecoin ecosystem is the number of holders, the energy and ethos of the community, and the brand (arguably that's all that matters to any project).

Kendu Inu will have an ecosystem and products eventually, but those would be entirely useless without an engaged and driven community pushing them towards users. Just like Shibaswap would be entirely useless without the Shib brand backing it - it's simply a fork of Sushiswap.

What you're buying into with Kendu is the community, the commitment, the dedication, the energy. There is no utility on the planet that can replace the Kendu community.

And there is nothing that can stop the Kendu community from building the next multi-billion dollar brand on Eth.

The utility can be anything from free toasters for impoverished Eskimos to mud-huts for people in the Amazonian jungle - it literally doesn't matter one iota.

There is no replacing you, your energy, your work, your drive, your creativity, and your initiative.

So, let's run it the fuck up.


[ Bericht 90% gewijzigd door #ANONIEM op 05-06-2024 14:56:49 ]
pi_213797799
Ik hodl m'n bitcoin, wat minder kans op rug pulls.
pi_213808050
Wow kendu Inu was echt een goede investering. Nu al 50%
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
pi_213808866
quote:
1s.gif Op donderdag 6 juni 2024 10:47 schreef Mortaxx het volgende:
Wow kendu Inu was echt een goede investering. Nu al 50%
Je kan een shit memecoin geen investering noemen.
Het is wel een leuke gok, met de kennis van nu.
pi_213809292
quote:
0s.gif Op donderdag 6 juni 2024 11:51 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Je kan een shit memecoin geen investering noemen.
Het is wel een leuke gok, met de kennis van nu.
Het is meer dan een gok. En het is meer dan een shitcoin.

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 06-06-2024 12:32:42 ]
pi_213809461
quote:
1s.gif Op donderdag 6 juni 2024 12:32 schreef Playboy69 het volgende:

[..]
Het is meer dan een gok. En het is meer dan een shitcoin.
Kom nou, het is gewoon één van de vele meme shitcoins. Het voegt niets toe.

Zo'n token maak je aan in een paar minuten, je lanceert er een hype omheen, betaalt wat "crypto influencers" op diverse social media om het te promoten en je hebt shitcoin nummer 14.682

En als het geen shit memecoin is, is het wel een rug pull.

Dat de koers stijgt verandert daar niets aan, dat is niet meer dan FOMO.
Fundering heeft het niet.

Dat geeft ook niet maar maak het nu niet groter dan het is.
pi_213809555
quote:
1s.gif Op donderdag 6 juni 2024 12:32 schreef Playboy69 het volgende:

[..]
Het is meer dan een gok. En het is meer dan een shitcoin.
Ze zeggen het zelf al he, een memecoin is alleen maar hype en heeft geen fundamentele waarde.

quote:
All that matters to a memecoin ecosystem is the number of holders, the energy and ethos of the community, and the brand (arguably that's all that matters to any project).

Kendu Inu will have an ecosystem and products eventually, but those would be entirely useless without an engaged and driven community pushing them towards users. Just like Shibaswap would be entirely useless without the Shib brand backing it - it's simply a fork of Sushiswap.
Het blijft gewoon een high risk gok, niks meer en niks minder. Het is alles of niets.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
pi_213809683
quote:
0s.gif Op donderdag 6 juni 2024 12:45 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Kom nou, het is gewoon één van de vele meme shitcoins. Het voegt niets toe.

Zo'n token maak je aan in een paar minuten, je lanceert er een hype omheen, betaalt wat "crypto influencers" op diverse social media om het te promoten en je hebt shitcoin nummer 14.682

En als het geen shit memecoin is, is het wel een rug pull.

Dat de koers stijgt verandert daar niets aan, dat is niet meer dan FOMO.
Fundering heeft het niet.

Dat geeft ook niet maar maak het nu niet groter dan het is.
Damn deze entitlement, deze soft fud :') wat een boomer gelul ook, je weet niet waar je over praat man.

Ik ga er verder ook niet op in. Succes!
pi_213809786
quote:
0s.gif Op donderdag 6 juni 2024 13:06 schreef Playboy69 het volgende:

[..]
Damn deze entitlement, deze soft fud :') wat een boomer gelul ook, je weet niet waar je over praat man.

Ik ga er verder ook niet op in. Succes!
Met die "soft fud" valt het wel mee, heb er zelf ook wat geld in zitten met het idee er wat aan te verdienen.

Maar ik maak voor mezelf niet de illusie dat het meer is dan de zoveelste meme shitcoin, het voegt niets toe. Ik kan het verlies wel dragen, jij ook als ik je mag geloven, maar iemand die z'n maandloon er in steekt misschien niet, dus daarom mijn voorzichtigheid.

Ik heb in genoeg shitcoins gezeten om ze te herkennen, ook in die circle jerk Telegram groepjes rondgehangen en genoeg rug pulls gezien en ervaren om heel voorzichtig te zijn.

Je reactie met die persoonlijke benadering bevestigt die van mij overigens, anders had je wel kunnen uitleggen waarom het géén shitcoin is in plaats van mij persoonlijk aanvallen.

Zet die roze bril af en noem het beestje bij z'n naam: "meme shitcoin".



[ Bericht 3% gewijzigd door TheFreshPrince op 06-06-2024 13:32:05 ]
pi_213809822
quote:
0s.gif Op donderdag 6 juni 2024 13:06 schreef Playboy69 het volgende:

[..]
Damn deze entitlement, deze soft fud :') wat een boomer gelul ook, je weet niet waar je over praat man.

Ik ga er verder ook niet op in. Succes!
Jij kan goed Engels
pi_213809874
Ik heb genoeg vermogen verzameld om mezelf en mijn gezin een prettig leven te geven tot mijn dood. Een deel daarvan heb ik verkregen met crypomazzel, maar als ik niet ook keihard had gewerkt was ik nooit gekomen waar ik nu ben. Ik heb nog een een aardige stake in Bitcoin en een paar kleinere coins maar no way dat ik nu nog ga gokken in memecoins met vermogen waar ik de afgelopen 30 jaar het fundament voor heb gelegd.
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
pi_213809875
Is BTC nu officieel voor de boomers? ZIjn we al op dat punt gekomen van adoptiecurve :9
blablablabla
pi_213809937
Zou er überhaupt nog een fatsoenlijke altcoinrally komen deze cyclus? Heb nog wat meuk staan dat 50/60% onder water staat maar wil eigenlijk er vanaf, alleen niet met verlies verkopen :'(
blablablabla
pi_213810082


[ Bericht 50% gewijzigd door #ANONIEM op 06-06-2024 13:58:18 ]
pi_213810084
quote:
0s.gif Op donderdag 6 juni 2024 13:19 schreef TheFreshPrince het volgende:
Je reactie met die persoonlijke benadering bevestigt die van mij overigens, anders had je wel kunnen uitleggen waarom het géén shitcoin is in plaats van mij persoonlijk aanvallen.
Ik word namelijk nogal getriggerd dat je komt met soft fud en dat dit gokken is wat dat is het niet. En ik was bezig met tikken van reply.

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 06-06-2024 13:54:48 ]
pi_213810087
quote:
0s.gif Op donderdag 6 juni 2024 13:34 schreef Elan het volgende:
Zou er überhaupt nog een fatsoenlijke altcoinrally komen deze cyclus? Heb nog wat meuk staan dat 50/60% onder water staat maar wil eigenlijk er vanaf, alleen niet met verlies verkopen :'(
Tot nu toe hadden we altijd nog wel een rally waarbij je in $ weer boven water kwam.
Of dat in sats ook lukt is een ander verhaal, dus daarom heb ik de meeste altcoins eruit gegooid en omgezet in BTC.

Les voor de volgende keer: alle altcoins verkopen rond de top en geen restjes houden.
pi_213810097
quote:
0s.gif Op donderdag 6 juni 2024 13:53 schreef Playboy69 het volgende:

[..]
Gast :') :D, er is geen betaalde promotie dus het is wel soft fud. De enige promotie komt van users die social media raids doen 24/7. Ik zit in de TG en het gaat om tienduizenden berichten per dag (geen bots, voordat je weer met je soft fud komt) en de toename van holders reflecteert dit.

De Shiba Inu dev dit project al volgt sinds het begin en de Kendu dev heeft connecties met Shiba Het is nu 3 maanden oud en een maand geleden kwam hij in de telegram dat er een artikel over Kendu Inu in de Shiba magazine zou verschijnen. Dat was gister, vandaar de pomp. Ik wist dat het er aan zat te komen vandaar dat ik flink ingekocht heb en het artikel bevestigd min of meer de connecties met Shiba en dat het een onderdeel gaat worden van de Shiba ecosysteem. Dat Shiba een ecosysteem heeft wist ik ook niet. Er gaat veel geld rond in memecoins, zie Shiga, Doge, Pepe en het zijn achteraf gezien een van de sterkste muntjes geweest. De narrative van deze cycle is o.a. memecoins, als ook maar een fractie hiervan binnen sijpelt in Kendu ben je binnen.

Je koopt deze coin voor het netwerk effect, moment is de 'fundamentele waarde' laag (wat is dat überhaupt?) omdat het netwerk effect laag is. Geïsoleerd heeft de video van een vlogger ook geen fundamentele waarde. Een vlogger met 1k abonnees heeft geen waarde maar diezelfde vlogger die na verloop van tijd 1000k abonnees heeft, heeft dan wel fundamentele waarde. Maar dit gaat jouw pet te boven denk ik, geeft verder ook niet.

Verder boeit het ecosysteem of wat dan ook mij niet, geld is erg liquide en het gaat naar wat het rendeert. Bereik, marketing, netwerk effect is alles. Zodra je een gevestigde naam bent en je komt met wat voor utility dan knalt de koers nog een laatste keer omhoog en dit is je exit strategie.

Dus kom alsjeblieft niet aanzetten met dat dit simpelweg gokken is enz :') dat is het gewoon niet. iNvEStErEn in de pharma industrie tijdens begin van de corona crisis is volgens jouw zeker geen gokken geweest? :') my god.

Als je een maandsalaris niet kan missen moet je niet in crypto zitten. Of überhaupt niet een dergelijk bedrag investeren als je dat niet kan kan missen.

Ik heb in heel weinig coins gezeten en de coins waarin ik zat zijn altijd zwaar winstgevend geweest. Dat jij in genoeg shitcoins hebt gezeten en ervaring hebt met rugpulls zegt meer over hoe jou en hoe je naar coins kijkt ben ik bang.
Als de koers 50% stijgt door een of andere publicatie in Shiba-magazine (wat?) dan weet je dat je met een eckte eckte shitcoin te maken hebt.
blablablabla
pi_213810103
quote:
0s.gif Op donderdag 6 juni 2024 13:55 schreef Elan het volgende:

[..]
Als de koers 50% stijgt door een of andere publicatie in Shiba-magazine (wat?) dan weet je dat je met een eckte eckte shitcoin te maken hebt.
Het laat de potentie van het netwerk effect zien.

NGMI.

[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 06-06-2024 13:56:40 ]
pi_213810108
quote:
0s.gif Op donderdag 6 juni 2024 13:06 schreef Playboy69 het volgende:

Ik ga er verder ook niet op in. Succes!
quote:
0s.gif Op donderdag 6 juni 2024 13:53 schreef Playboy69 het volgende:

[..]

lap tekst

pi_213810118
quote:
1s.gif Op donderdag 6 juni 2024 13:27 schreef recursief het volgende:
Ik heb genoeg vermogen verzameld om mezelf en mijn gezin een prettig leven te geven tot mijn dood. Een deel daarvan heb ik verkregen met crypomazzel, maar als ik niet ook keihard had gewerkt was ik nooit gekomen waar ik nu ben. Ik heb nog een een aardige stake in Bitcoin en een paar kleinere coins maar no way dat ik nu nog ga gokken in memecoins met vermogen waar ik de afgelopen 30 jaar het fundament voor heb gelegd.
Good for you, ben midden dertig multi miljonair en heb maar 5 jaar in mijn leven gewerkt. Verder hypotheek vrij in een huis van een miljoen euro.
pi_213810123
quote:
0s.gif Op donderdag 6 juni 2024 13:56 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
[..]

Het is ook nooit goed hè.
pi_213810129
quote:
0s.gif Op donderdag 6 juni 2024 13:53 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Tot nu toe hadden we altijd nog wel een rally waarbij je in $ weer boven water kwam.
Of dat in sats ook lukt is een ander verhaal, dus daarom heb ik de meeste altcoins eruit gegooid en omgezet in BTC.

Les voor de volgende keer: alle altcoins verkopen rond de top en geen restjes houden.
Tja ik was zo naïef om wat tassen rond de top te kopen of iets daar onder XRP, Chainlink en Polkadot. Alhoewel de koersen 100% of meer gestegen zijn in een jaar tijd zijn die ATH's nog heel ver weg.
blablablabla
pi_213810164
quote:
0s.gif Op donderdag 6 juni 2024 13:57 schreef Playboy69 het volgende:

[..]
Good for you, ben midden dertig multi miljonair en heb maar 5 jaar in mijn leven gewerkt. Verder hypotheek vrij in een huis van een miljoen euro.
Ja, en nu? Is dit een wedstrijdje ver pissen? Nee toch?
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
pi_213810173
quote:
1s.gif Op donderdag 6 juni 2024 14:02 schreef recursief het volgende:

[..]
Ja, en nu?
niks
pi_213810174
quote:
0s.gif Op donderdag 6 juni 2024 13:57 schreef Playboy69 het volgende:

[..]
Good for you, ben midden dertig multi miljonair en heb maar 5 jaar in mijn leven gewerkt. Verder hypotheek vrij in een huis van een miljoen euro.
Dat is mooi voor je, dat gun ik je van harte.

Maar memecoins hebben geen enkele basis, het zijn shitcoins.
Dat sommigen succesvol worden doet daar niets aan af.
pi_213810178
quote:
0s.gif Op donderdag 6 juni 2024 14:02 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Dat is mooi voor je, dat gun ik je van harte.

Maar memecoins hebben geen enkele basis, het zijn shitcoins.
Dat sommigen succesvol worden doet daar niets aan af.
Een vlogger heeft ook geen enkele basis. Je punt?
pi_213810192
quote:
0s.gif Op donderdag 6 juni 2024 14:03 schreef Playboy69 het volgende:

[..]
Een vlogger heeft ook geen enkele basis. Je punt?
Je komt wat getriggerd over.

Probeer dingen gewoon door een normale bril te bekijken.
Wat voegt zo'n memecoin nu echt toe? Wat is de toegevoegde waarde? Hoeveel memecoins moeten er nog bij komen bovenop die vele honderden die er al op Coingecko staan?
pi_213810223
Verdomme ik ben helemaal geen multimiljonair ;(
Vakman pur sang
pi_213810245
quote:
1s.gif Op donderdag 6 juni 2024 14:07 schreef Lospedrosa het volgende:
Verdomme ik ben helemaal geen multimiljonair ;(
Ik ben niet midden 30 :'(
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
pi_213810251
Wel hypotheekvrij trouwens.
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
pi_213810259
quote:
1s.gif Op donderdag 6 juni 2024 14:09 schreef recursief het volgende:

[..]
Ik ben niet midden 30 :'(
Ik ben een boomer heb ik vandaag geleerd :'(
  donderdag 6 juni 2024 @ 14:12:13 #59
104963 ETA
European Travel Author
pi_213810270
quote:
0s.gif Op donderdag 6 juni 2024 14:04 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Je komt wat getriggerd over.

Probeer dingen gewoon door een normale bril te bekijken.
Wat voegt zo'n memecoin nu echt toe? Wat is de toegevoegde waarde? Hoeveel memecoins moeten er nog bij komen bovenop die vele honderden die er al op Coingecko staan?
99,99% van de coins op coingecko/CMC hebben momenteel nog geen toegevoegde waarde buiten de crypto wereld. Een deel heeft zeker potentie om gebruikt te worden in de echte wereld, maar daarvan is maar een fractie ook daadwerkelijk nu al in gebruik.

Cryptowereld is momenteel nu 1 grote oefening in digitale marketing.
Totaal Travel 04-24: 87 reizen, 151 vliegtickets, 58 landen, 6 continenten, 949 reisdagen, 163.804 foto's
Mijn reisfotos!
pi_213810292
quote:
0s.gif Op donderdag 6 juni 2024 14:04 schreef TheFreshPrince het volgende:
Wat voegt zo'n memecoin nu echt toe?
Echt helemaal niks. Zoals ik al eerder zei, je kijkt op een verkeerde manier naar coins.

Kijk dit is een screenshot van de TG, iedereen promoot Kendu op twitter, reddit alles en ze sporen elkaar actief aan. Ze zijn echt helemaal losgelagen het gaat 24/7 door. Motto van het project is "we don't gamble, we work."

Ze zijn nu nog klein maar vroeg of laat worden ze groot. Dat is de thesis. De huidige marktwaarde reflecteert hun bereik, het aantal holders etc. Alles draait om het aantal holders en hun dagelijkse handelsvolume.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De metrics die er toe doen:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 06-06-2024 14:22:49 ]
pi_213810340
quote:
1s.gif Op donderdag 6 juni 2024 14:09 schreef recursief het volgende:

[..]
Ik ben niet midden 30 :'(
Dan ben ik dat ook. ;(
Vakman pur sang
pi_213810364
quote:
0s.gif Op donderdag 6 juni 2024 14:13 schreef Playboy69 het volgende:

[..]
Echt helemaal niks. Zoals ik al eerder zei, je kijkt op een verkeerde manier naar coins.

Kijk dit is een screenshot van de TG, iedereen promoot Kendu op twitter, reddit alles en ze sporen elkaar actief aan. Ze zijn echt helemaal losgelagen het gaat 24/7 door. Motto van het project is "we don't gamble, we work."

Ze zijn nu nog klein maar vroeg of laat worden ze groot. Dat is de thesis. De huidige marktwaarde reflecteert hun bereik, het aantal holders etc. Alles draait om het aantal holders en hun dagelijkse handelsvolume.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hiermee zeg je dat het gewoon een piramide spel is en dat als je zorgt dat je onderin de piramide zit je rijkt wordt ten koste van vele (kleine) verliezen.
Vakman pur sang
pi_213810391
quote:
1s.gif Op donderdag 6 juni 2024 14:19 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Hiermee zeg je dat het gewoon een piramide spel is en dat als je zorgt dat je onderin de piramide zit je rijkt wordt ten koste van vele (kleine) verliezen.
Ik denk dat je even de dikke van dale moet open slaan op het woord piramidespel, chef. Die post krijgt nog een like ook godverdomme :') :D

[ Bericht 8% gewijzigd door #ANONIEM op 06-06-2024 14:26:20 ]
pi_213810431
Wat een boomers hier zeg, memecoins ftw!
  Moderator / Redactie Sport donderdag 6 juni 2024 @ 14:28:33 #65
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_213810485
Volgens mij is de bereidheid om in memecoins te investeren een normaalcurve die piekt rond middelbare leeftijd. Boomers en zoomers doen daar niet aan mee.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_213811074
quote:
0s.gif Op donderdag 6 juni 2024 14:13 schreef Playboy69 het volgende:

[..]
Echt helemaal niks. Zoals ik al eerder zei, je kijkt op een verkeerde manier naar coins.

Kijk dit is een screenshot van de TG, iedereen promoot Kendu op twitter, reddit alles en ze sporen elkaar actief aan. Ze zijn echt helemaal losgelagen het gaat 24/7 door. Motto van het project is "we don't gamble, we work."

Ze zijn nu nog klein maar vroeg of laat worden ze groot. Dat is de thesis. De huidige marktwaarde reflecteert hun bereik, het aantal holders etc. Alles draait om het aantal holders en hun dagelijkse handelsvolume.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De metrics die er toe doen:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik kijk helemaal niet verkeerd naar coins, dit zijn en blijven gewoon nutteloze meme shitcoins.

Dat je er een bak geld mee kan verdienen als ze moon gaan zal niemand bestrijden.
Dat je er een bak geld mee kan verliezen lijkt me ook duidelijk.
pi_213811313
:’)

Een vlogger is ook nutteloos.

En of iets nut heeft of niet is ook echt zo arbitrair. Wie de fuck ben jij (niet specifiek naar jou bedoeld) om te bepalen of iets nut heeft of niet.

Maar wat jij wil joh.

[ Bericht 20% gewijzigd door #ANONIEM op 06-06-2024 16:07:51 ]
pi_213811831
quote:
1s.gif Op donderdag 6 juni 2024 15:48 schreef Playboy69 het volgende:
:’)

Een vlogger is ook nutteloos.
Ik stel nergens dat ze nuttig zijn.

quote:
En of iets nut heeft of niet is ook echt zo arbitrair. Wie de fuck ben jij (niet specifiek naar jou bedoeld) om te bepalen of iets nut heeft of niet.

Maar wat jij wil joh.
Wat is het nut en de toegevoegde waarde van Kendu Inu.
pi_213812193
Jullie weten toch wel dat Dima loopt te trollen
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
  donderdag 6 juni 2024 @ 17:40:34 #70
139324 Plots
Luctor et Emergo
pi_213812224
quote:
0s.gif Op donderdag 6 juni 2024 16:55 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Ik stel nergens dat ze nuttig zijn.
[..]
Wat is het nut en de toegevoegde waarde van Kendu Inu.
De speculatie dat het iets kan betekenen in het ecosysteem van Shiba.
  donderdag 6 juni 2024 @ 17:48:24 #71
139324 Plots
Luctor et Emergo
pi_213812291
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2024 21:51 schreef Plots het volgende:

[..]

M'n Base gokje verkocht met 20% verlies.

Heb net voor 400 dollar deze gekocht:

https://genbox.ai/
Deze staat op x 11 nu.
  donderdag 6 juni 2024 @ 18:14:32 #72
139324 Plots
Luctor et Emergo
pi_213812557
quote:
0s.gif Op woensdag 22 mei 2024 21:27 schreef Plots het volgende:

[..]
Zojuist voor een kleine 1000 dollar SHARE gekocht:

https://www.shareoncrypto.com/
https://sharefoundation.g(...)nomics-behind-impact
Deze positie probeerde ik te vergroten en toen ben ik alles verloren met swingtraden ;(
pi_213821754
Kendu Inu gaat wel lekker, sta op prima winst, niet gek voor een shitcoin.
  vrijdag 7 juni 2024 @ 14:42:27 #74
139324 Plots
Luctor et Emergo
pi_213823437
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 mei 2024 19:24 schreef Plots het volgende:

[..]
x 2.5 op gepakt. Was x 6 gegaan, maar had hem nu hoger verwacht.
Genbox X 15 nu _O_
pi_213824021
Met al die multimiljonairs hier is het gek dat er niet meer vrouwen op het topic afkomen.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_213824072
quote:
10s.gif Op vrijdag 7 juni 2024 15:42 schreef Claudia_x het volgende:
Met al die multimiljonairs hier is het gek dat er niet meer vrouwen op het topic afkomen.
We hebben jou toch?
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 7 juni 2024 @ 15:54:13 #77
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_213824083
quote:
10s.gif Op vrijdag 7 juni 2024 15:42 schreef Claudia_x het volgende:
Met al die multimiljonairs hier is het gek dat er niet meer vrouwen op het topic afkomen.
Tot je hoort dat ze niet meer dan een euro in die memecoins durven te stoppen.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  vrijdag 7 juni 2024 @ 16:03:06 #78
139324 Plots
Luctor et Emergo
pi_213824151
Genbox x 16,5 nu

Genot _O_
pi_213824668
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 juni 2024 16:03 schreef Plots het volgende:
Genbox x 16,5 nu

Genot _O_
Ten opzicht van welke aankoopprijs?

Want ik zie een 7,64x ten opzichte van de dip.
  vrijdag 7 juni 2024 @ 17:02:09 #80
139324 Plots
Luctor et Emergo
pi_213824694
quote:
0s.gif Op donderdag 6 juni 2024 17:48 schreef Plots het volgende:

[..]
Deze staat op x 11 nu.
Zie tijdstip. @TheFreshPrince

x 19 nu

Blijft maar gaan _O-

Benieuwd of de 10 m market cap gebroken gaat worden. Dat is vaak wel resistance.
pi_213824721
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 juni 2024 17:02 schreef Plots het volgende:

[..]
Zie tijdstip. @:thefreshprince

x 19 nu

Blijft maar gaan _O-

Benieuwd of de 10 m market cap gebroken gaat worden. Dat is vaak wel resistance.
Dat begrijp ik.

Maar ik bedoel, welke aankoopprijs heb je er dan voor neergelegd? Want ten opzichte van de dip is het maar zo'n 8x hoger. Nog steeds keurig natuurlijk.

[ Bericht 1% gewijzigd door TheFreshPrince op 07-06-2024 17:10:59 ]
  vrijdag 7 juni 2024 @ 17:15:18 #82
139324 Plots
Luctor et Emergo
pi_213824934
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 juni 2024 17:03 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Dat begrijp ik.

Maar ik bedoel, welke aankoopprijs heb je er dan voor neergelegd? Want ten opzichte van de dip is het maar zo'n 8x hoger. Nog steeds keurig natuurlijk.
18 mei om 21:51 uur stond ie op 0.00048

Heb hem hier gedeeld op 480k market cap.
pi_213824991
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 juni 2024 17:15 schreef Plots het volgende:

[..]
18 mei om 21:51 uur stond ie op 0.00048

Heb hem hier gedeeld op 480k market cap.
Ah vandaar, zover gaat Coingecko niet terug, die gaat maar tot 19 mei.
pi_213825129
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 juni 2024 17:15 schreef Plots het volgende:

[..]
18 mei om 21:51 uur stond ie op 0.00048

Heb hem hier gedeeld op 480k market cap.
Lekker gewerkt! Dit is die grind mentality
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
pi_213826047
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 juni 2024 11:58 schreef TheFreshPrince het volgende:
Kendu Inu gaat wel lekker, sta op prima winst, niet gek voor een shitcoin.
Die playboy69 mag wel vaker een tip geven ;)
pi_213826164
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 juni 2024 18:58 schreef blackmore het volgende:

[..]
Die playboy69 mag wel vaker een tip geven ;)
Ja, echt een kwaliteitscoin, dat herken ik direct.
Heb daar wel een neusje voor, al is het een gok.
pi_213832771
Ik ben ook een beetje met crypto aan het proberen.
Nu heb ik gisteren van Bitvavo naar mijn Muun wallet BTC twv 10 euro overgemaakt alleen is mijn wlalet bij Bitvavo ongeveer 60 euro lager geworden. Waren de fee's zo hoog gisteren? Of heeft dat een andere reden?
Voorheen Post ID 101472
pi_213832972
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juni 2024 12:01 schreef Estate2 het volgende:
Ik ben ook een beetje met crypto aan het proberen.
Nu heb ik gisteren van Bitvavo naar mijn Muun wallet BTC twv 10 euro overgemaakt alleen is mijn wlalet bij Bitvavo ongeveer 60 euro lager geworden. Waren de fee's zo hoog gisteren? Of heeft dat een andere reden?
Dat is voor ons koffiedik kijken.

Je zou de transactie dan even moeten opzoeken, invoeren in een block explorer en kijken hoeveel fees er meegestuurd zijn.
pi_213835281
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juni 2024 12:22 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Dat is voor ons koffiedik kijken.

Je zou de transactie dan even moeten opzoeken, invoeren in een block explorer en kijken hoeveel fees er meegestuurd zijn.
Die geeft de volgende informatie:

quote:
Fee 0.00132284 BTC $91.74
Fee/B 456.152 sat/B
Fee/VB 635.981 sat/vByte
Voorheen Post ID 101472
pi_213835299
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juni 2024 16:54 schreef Estate2 het volgende:
Fee 0.00132284
Waren dat de totale fees in het block of jouw fee?
pi_213835622
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juni 2024 16:58 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Waren dat de totale fees in het block of jouw fee?
Dat weet ik niet, dit is alle info:
Voorheen Post ID 101472
pi_213835641
Is het niet gewoon omdat de koers van btc ook gedaald is
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
pi_213835667
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juni 2024 17:38 schreef Estate2 het volgende:

[..]
Dat weet ik niet, dit is alle info:
[ afbeelding ]
Maar je hebt niet 0,85 BTC gestuurd neem ik aan, dus dan is dit niet alleen jouw transactie.
Zie je bij Bitvavo niet iets staan over de fee?
pi_213835963
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juni 2024 17:48 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Maar je hebt niet 0,85 BTC gestuurd neem ik aan, dus dan is dit niet alleen jouw transactie.
Zie je bij Bitvavo niet iets staan over de fee?
Ja daar staat: Kosten 0,00084 BTC
Betaald: 0,00099561
Ontvangen 0,00015561 op Muun

En dat rekensommetje klopt wel alleen is de fee dan wel erg hoog.
Voorheen Post ID 101472
pi_213837121
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juni 2024 18:26 schreef Estate2 het volgende:

[..]
Ja daar staat: Kosten 0,00084 BTC
Betaald: 0,00099561
Ontvangen 0,00015561 op Muun

En dat rekensommetje klopt wel alleen is de fee dan wel erg hoog.
Dat is wel een erg hoge fee. Kan je bij Bitvavo ook nog iets van "prioriteit" instellen van de transactie?

Ik zie wel bij Bl3p:
"Door drukte op het bitcoinnetwerk zijn de netwerkkosten hoger dan gebruikelijk."
pi_213837183
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juni 2024 19:42 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Dat is wel een erg hoge fee. Kan je bij Bitvavo ook nog iets van "prioriteit" instellen van de transactie?

Ik zie wel bij Bl3p:
"Door drukte op het bitcoinnetwerk zijn de netwerkkosten hoger dan gebruikelijk."
In dit verband: als je een beetje inzicht wil hebben hoe hoog de fees moeten zijn om een redelijke kans te hebben om in een block te worden opgenomen is dit een hele aardige site:
https://mempool.space/

Nou zal je daar bij Bitvavo misschien niet heel veel invloed op hebben maar je weet wel of het redelijk is.
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
pi_213844287
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2024 13:56 schreef Playboy69 het volgende:
Heb voor nog eens $55k aan Kendu Inu gekocht.

Waar koop je dat
pi_213844342
quote:
0s.gif Op zondag 9 juni 2024 11:41 schreef woxxel2 het volgende:

[..]
Waar koop je dat
Uniswap, Bilaxy of LBank zo te zien.

https://www.coingecko.com/en/coins/kendu-inu
  zondag 9 juni 2024 @ 13:59:44 #99
494262 BehoorlijkKritisch
Niet te kritisch
pi_213845829
Kendu ziet er goed uit inderdaad. Ik was vroeg met een beetje ingestapt maar heb inmiddels ook een paar k er in zitten. Leuke community, kan wel eens wat worden. Hopen dat ze snel CEX listings krijgen, dan kan het wel eens exploderen.
  zondag 9 juni 2024 @ 19:47:15 #100
494262 BehoorlijkKritisch
Niet te kritisch
pi_213849231
Overigens, Voor degene die Kendu Inu interessant vinden. Kijk ook eens bij MEGA 0xc06bf3589345a81f0c2845e4db76bdb64bbbbc9d

In een wat vroeger stadium, maar ook veelbelovend.

https://www.dextools.io/a(...)d386?t=1717955217581
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')