Wat is er gebeurd met meer netto van bruto en loonmatiging?quote:Op dinsdag 21 mei 2024 18:53 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Goede en betaalbare zorg? Verhoging van het minimumloon? Armoedebestrijding?
Macht is het verkeerde woord. Invloed is vooral in academia en media. Politiek inderdaad een stuk minder.quote:Op dinsdag 21 mei 2024 18:53 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Identitair links heeft verder ook niet zoveel macht. Helemaal nu niet. Identitair rechts is de grootste partij, BIJ1 is uit de kamer verdwenen.
De gemiddelde PVV stemmer was in ieder geval helder in zijn reden: Buutnlanders d'r uit. Betere zorg, hoger minimumloon e.d. interesseerde hem inderdaad niet zo.quote:Op dinsdag 21 mei 2024 18:53 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Dat vindt dus niet iedereen. Goh, politiek.
Ziehier een prima voorbeeld van het falen.quote:Op dinsdag 21 mei 2024 19:00 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
De gemiddelde PVV stemmer was in ieder geval helder in zijn reden: Buutnlanders d'r uit. Betere zorg, hoger minimumloon e.d. interesseerde hem inderdaad niet zo.
Alle onderzoeken wezen dat uitquote:Op dinsdag 21 mei 2024 19:01 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Ziehier een prima voorbeeld van het falen.
Meer netto van bruto is bijna niet te doen, de staatskachel moet ook roken. Hoewel de door GL/PvdA voorgestelde loonsverhoging wat aan de extreme kant is moeten de minimumlonen wel omhoog, maar je kunt het oneens zijn wat betreft de implementatie van "opkomen voor de gewone man" maar niet ontkennen dat links dat wel doet. Het is een Telegraaffabeltje dat PvdA/GL alleen maar bezig zou zijn met 'woke onderwerpen'.quote:Op dinsdag 21 mei 2024 18:59 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Wat is er gebeurd met meer netto van bruto en loonmatiging?
Semantische discussiequote:
Dat heeft niemand verteld. Alleen al de partij bij1 had dit als speerpunten.quote:Op dinsdag 21 mei 2024 17:57 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Vraag jezelf af wie je heeft verteld dat 'links' zich vooral met die zaken zit bezig houden.
Totale onzin.quote:Op dinsdag 21 mei 2024 14:20 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
Heel simpel: omdat je met zondebokpolitiek makkelijk scoort, maar je daarmee niet de daadwerkelijke problemen aanpakt.
De meeste conservatieve mensen opereren vooral vanuit hun emoties, daarom heeft het voor linkse mensen weinig zin om met inhoudelijke onderbouwing te komen om hun standpunten te weerleggen. Mensen voelen dat de criminaliteit uit de hand loopt, dat kun je niet veranderen met statistieken die dat tegenspreken. Maar dat angstgevoel kun je natuurlijk wel makkelijk creëren en aanwakkeren.
Vervolgens gebeurt er niks, omdat zondebokpolitiek geen oplossing is, en schuift men verder op naar rechts in de hoop dat het dan wel voor hen werkt.
Noem eens wat oplossingen.quote:Op dinsdag 21 mei 2024 16:19 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
[..]
Niet dat ik hier per se een linkse mensen/rechtse mensen dichotomie van wil maken, maar laat ik toch maar reageren.
Linkse mensen opereren inderdaad vanuit emoties in de zin dat ze erg sterk voelen dat iedereen een menselijke behandeling verdient. Maar met dat argument is alles wat je belangrijk vindt iets emotioneels, en dat is natuurlijk niet zo.
Het is namelijk vooral iets ideologisch: het nastreven van een goede situatie voor iedereen, ongeacht huidskleur of afkomst. Dat wordt vervolgens weer gestaafd met wetenschappelijke onderbouwingen die aantonen dat dit zowel de economie als de samenleving ten goede komt. Uit onderzoek blijkt bovendien dat criminaliteit wordt veroorzaakt door sociaaleconomische omstandigheden; de logische stap is dan om die te verbeteren in plaats van alles afschuiven op de buitenlanders op basis van rancune.
Dat linkse partijen 'hun kop in het zand steken' is niet waar en illustreert het punt: links komt juist met effectieve oplossingen door de problemen bij de wortel aan te pakken, maar dat is blijkbaar 'niet goed genoeg' omdat de onderbuik iets anders wil.
Natuurlijk is er wel meer nuance aan te brengen her en der, maar het punt blijft dat rechts vooral de pathos aanspreekt en dat links dat probeert te bestrijden met logos, waardoor ze verliezen.
Bezoek gewoon voor de lol onze grote universiteiten.quote:Op dinsdag 21 mei 2024 17:57 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Vraag jezelf af wie je heeft verteld dat 'links' zich vooral met die zaken zit bezig houden.
De kreten van Noorse_Kabeltrui, waarin evenzeer sprake is van een harde dichotomie (pathos vs logos, menselijkheid vs egoïsme) zonder enige onderbouwing maar vooral veel aannames, zijn even zo goed inhoudsloos.quote:Op dinsdag 21 mei 2024 15:55 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Je komt met geen enkel argument, gooit een kreet neer zonder enige onderbouwing en dan is links degene die cult trekjes vertoont. Dit lijkt mij een geval van projectie.
Ook weer veel te eenzijdig en simplistisch...quote:Op dinsdag 21 mei 2024 18:13 schreef FlippingCoin het volgende:
Lui links weet niet wat werken is daarom hebben ze geen idee wat werkende mensen willen, en dat is toch nog wel een grote groep mensen.
Want extreemlinkse studenten zijn representatief voor heel "links"? Die waren er altijd al namelijk.quote:Op dinsdag 21 mei 2024 19:44 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Bezoek gewoon voor de lol onze grote universiteiten.
Timmermans is al enige tijd afgestudeerd.quote:Op dinsdag 21 mei 2024 19:44 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Bezoek gewoon voor de lol onze grote universiteiten.
Ik kan mij nog (heel vaag, toegegeven) de jaren 70 herinneren...en krakers in de periode daarna, die waren dacht ik ook linkser dan Mao.quote:Op dinsdag 21 mei 2024 20:01 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Want extreemlinkse studenten zijn representatief voor heel "links"? Die waren er altijd al namelijk.
Als er iets niet is veranderd door de jaren heen is het wel rellende linkse studenten. Ik hou daar ook wel van, beetje reuring, lekker uitrazen.quote:Op dinsdag 21 mei 2024 20:14 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ik kan mij nog (heel vaag, toegegeven) de jaren 70 herinneren...en krakers in de periode daarna, die waren dacht ik ook linkser dan Mao.
Nooit mijn ding geweest, extremisme is mij vreemd en rellen ook eigenlijk. Wel, in uniform, meegelopen tegen de kruisraketten.quote:Op dinsdag 21 mei 2024 20:15 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Als er iets niet is veranderd door de jaren heen is het wel rellende linkse studenten. Ik hou daar ook wel van, beetje reuring, lekker uitrazen.
extremisme is natuurlijk niet goed, maar rellende studenten hoort er een beetje bij. Het leven zou saai zijn als er nooit een goede rel zou zijn geweest.quote:Op dinsdag 21 mei 2024 20:17 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Nooit mijn ding geweest, extremisme is mij vreemd en rellen ook eigenlijk. Wel, in uniform, meegelopen tegen de kruisraketten.
Waarom zou Klaver geen 'havercuppu' mogen bestellen?quote:Op dinsdag 21 mei 2024 20:17 schreef Beaurealis het volgende:
Imagoprobleem.Als je als Jesse Klaver op video een 'havercappu' besteld maak je niet echt een connectie met 'de gewone man'
Als links weer eens met een nieuwe Jan Marijnissen zou komen. Iemand die weet wat er speelt.
Dit is waarschijnlijk zo'n uitspraak die bij de 'gewone man' gewoon niet aanslaat.quote:Op dinsdag 21 mei 2024 20:18 schreef -XOR- het volgende:
[..]
extremisme is natuurlijk niet goed, maar rellende studenten hoort er een beetje bij. Het leven zou saai zijn als er nooit een goede rel zou zijn geweest.
Gewone mensen drinken dat niet. Snap dat nou.quote:Op dinsdag 21 mei 2024 20:19 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Waarom zou Klaver geen 'havercuppu' mogen bestellen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |