Nee. Want producer's choice.quote:Op zondag 19 mei 2024 10:28 schreef GotC het volgende:
[..]
En werd hij in de finale tussen twee zangeressen uit Israël gezet: Luxemburg en Israël, alle drie op ‘ongunstige’ plekken voor de winst (vier t/m zes).
Toeval?
Ik ontvolg alles Eurovisie als ze business as usual spelen.quote:Op zondag 19 mei 2024 10:49 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik vond de opmerking van @:Greys wel goed gisteren, heb ze daar unfollowed. Stil protest waar je ze misschien nog het meest mee hebt.
Als je dan zo nodig moet 'hun'.quote:
Nadat ik het nummer voor het eerst zag en hoorde wist ik al dat het fenomenaal was en/of zou worden. Ben een halve punker maar het trof me op alle gebieden. En het werd alleen maar mooier. Deze maand was historisch.quote:Op zondag 19 mei 2024 14:26 schreef Andromache het volgende:
Wat maakt deze man los in de wereld? Net filmpje gezien van mijn stiefdochter die met de hele klas danst en zingt op dit nummer. Eén jongetje had puntschouders gemaakt van blauw karton.![]()
![]()
Hij had nooit gewonnen. Of in ieder geval, lijkt mij bijzonder onwaarschijnlijk. Qua exposure is dit scenario zo ongeveer het beste wat had kunnen gebeuren (er vanuit gaande dat ie nix spannends gedaan heeft).quote:Op zondag 19 mei 2024 14:39 schreef Arcee het volgende:
Hoe jammer blijft het dat we nooit zullen weten wat Europapa los had gemaakt als het in de finale mee had gedaan en had gewonnen?
La noia heeft 153k https://www.tiktok.com/music/la-noia-7332673742952630274?_r=1quote:Op zondag 19 mei 2024 13:57 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Lijkt me duidelijk dat dit de Arcade/Snap-kant uitgaat, en wat gun ik 'm dit.
Alleen al voor het feit dat de EBU m zo hard wil weggummen en ze daar qua populariteit zichzelf alleen maar belachelijk mee maken. Ze kunnen er in de toekomst niet omheen...
Hoe leuk ik Joost als artiest ook vind.. ik denk niet dat hij had gewonnen tbh.quote:Op zondag 19 mei 2024 14:39 schreef Arcee het volgende:
Hoe jammer blijft het dat we nooit zullen weten wat Europapa los had gemaakt als het in de finale mee had gedaan en had gewonnen?
Wat mij opvalt is dat EBU nul aandacht ooit heeft besteed aan Snap, 1 van de grootste ESF successen wereldwijd.quote:Op zondag 19 mei 2024 13:57 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Lijkt me duidelijk dat dit de Arcade/Snap-kant uitgaat, en wat gun ik 'm dit.
Alleen al voor het feit dat de EBU m zo hard wil weggummen en ze daar qua populariteit zichzelf alleen maar belachelijk mee maken. Ze kunnen er in de toekomst niet omheen...
quote:Op zondag 19 mei 2024 14:49 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Hij had nooit gewonnen. Of in ieder geval, lijkt mij bijzonder onwaarschijnlijk.
Ik weet niet of hij gewonnen had, had gekund, maar feit blijft dat ik had gewild dat hij in de finale had meegedaan en dat is ons ontstolen.quote:Op zondag 19 mei 2024 14:52 schreef Ama het volgende:
[..]
Hoe leuk ik Joost als artiest ook vind.. ik denk niet dat hij had gewonnen tbh.Maar hij had wel denk ik top 3 kunnen halen.
Dat wel ja, maar dat weegt niet op tegen deelname aan de finale, wat mij betreft. Vooral het gevoel dat we hierquote:Qua exposure is dit scenario zo ongeveer het beste wat had kunnen gebeuren (er vanuit gaande dat ie nix spannends gedaan heeft).
quote:Op zondag 19 mei 2024 15:08 schreef Bladergroen het volgende:
Over royalties gesproken, die solidariteit, mooi om te zien[ afbeelding ]
Eens, maar dan puur dat hem die kans ontnomen is.quote:Op zondag 19 mei 2024 15:05 schreef Arcee het volgende:
Dat wel ja, maar dat weegt niet op tegen deelname aan de finale, wat mij betreft. Vooral het gevoel dat we hier op FOK! echt weken/maanden naar die finale hebben toegewerkt en dat die ons door de neus geboord is vind ik zuur.
Ik hoop dat er niet al te veel (buitenlandse) pers is of dat ze in ieder geval op afstand worden gehouden. Wel echt knap van hem dat hij er waarschijnlijk gewoon staat, hoop dat het hem goed doet!quote:
Die uitspraak heeft hier niks mee te maken.quote:Op zondag 19 mei 2024 15:21 schreef Poepz0r het volgende:
Blijf erbij dat het vooropgezet spel is geweest. Vanuit de EBU of vanuit Joost.
Ik vergeet zijn uitspraak niet tegenover Aran VOOR de start van de halve finale; Na vanavond zijn jullie van mij af.
Ik betwijfel het. Ook gezien het feit we nog nul bewijs hebben gezien, radiostilte en hij wel op het feest van het festival was. Hij mocht gewoon niet winnen.quote:Op zondag 19 mei 2024 15:28 schreef Ama het volgende:
[..]
Die uitspraak heeft hier niks mee te maken.Dat heeft er gewoon mee te maken dat hij voor het songfestival ook niet zo boeiend was voor de pers en dat bevalt hem wel.
Oke dan betwijfel je het.quote:Op zondag 19 mei 2024 15:29 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Ik betwijfel het. Ook gezien het feit we nog nul bewijs hebben gezien, radiostilte en hij wel op het feest van het festival was. Hij mocht gewoon niet winnen.
Ergens had ik gehoopt dat het een no-phones optreden zou worden, ik zie het enorm gehyped worden op soc.media, ook internationaal.quote:Op zondag 19 mei 2024 15:29 schreef silverevlis het volgende:
Volgens de Stentor arriveert Joost naar verwachting aan het begin van de avond in Enschede, dus het is nog even afwachten.
Ik hoop zó dat hij er gaat staan!
no-phones op een festival? Hoe zie je dat voor je?quote:Op zondag 19 mei 2024 15:37 schreef Sandrie het volgende:
[..]
Ergens had ik gehoopt dat het een no-phones optreden zou worden, ik zie het enorm gehyped worden op soc.media, ook internationaal.
van die zakjes dat je wel je scherm kan zien maar de camera achter een zwart plakding zitquote:Op zondag 19 mei 2024 15:40 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
no-phones op een festival? Hoe zie je dat voor je?
Hij staat er ‘gewoon’ denk ik.quote:Op zondag 19 mei 2024 15:29 schreef silverevlis het volgende:
Volgens de Stentor arriveert Joost naar verwachting aan het begin van de avond in Enschede, dus het is nog even afwachten.
Ik hoop zó dat hij er gaat staan!
Wanneer hij een claim gaat neerleggen straks, zou het niet handig zijn wanneer hij een week later alweer staat op te treden.quote:Op zondag 19 mei 2024 15:29 schreef silverevlis het volgende:
Volgens de Stentor arriveert Joost naar verwachting aan het begin van de avond in Enschede, dus het is nog even afwachten.
Ik hoop zó dat hij er gaat staan!
Ik vind dit topic inmiddels wel een hoop “ik hoop wel dat de pers niet x of y doet” en “ik hoop dat hij niet knakt”.quote:Op zondag 19 mei 2024 15:55 schreef Andromache het volgende:
Misschien moet 'ie eens met Syb van der Ploeg gaan praten over extreme aandacht in korte tijd als artiest. Die is er om die reden even helemaal mee genokt in 2003 na 6 jaar op de toppen van de roem lopen. Ik zou het erg vinden als Joost hiervan knakt maar misschien doe ik hem dan tekort.
Dat is te doen bij gewone optredens voor een paar honderd man, maar niet op een festival met tig bezoekers. Dat lijkt me ook niet wenselijk, de meeste bezoekers maken vaak wel een paar foto's.quote:Op zondag 19 mei 2024 15:48 schreef Nizno het volgende:
[..]
van die zakjes dat je wel je scherm kan zien maar de camera achter een zwart plakding zit
Hij is toch gewoon geboekt? Bovendien, dit is z'n werk, hij en de mensen om hem heen moeten hiervan leven.quote:Op zondag 19 mei 2024 15:53 schreef Za het volgende:
[..]
Wanneer hij een claim gaat neerleggen straks, zou het niet handig zijn wanneer hij een week later alweer staat op te treden.
Niet, dat snap ik 😊quote:Op zondag 19 mei 2024 15:40 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
no-phones op een festival? Hoe zie je dat voor je?
Hij had zich ook gekwalificeerd voor het ESF, er een jaar naartoe geleefd, alles tot in detail overdacht en voorbereid, het was zijn grote droom, hij was waanzinnig happy in de Semi Final.quote:Op zondag 19 mei 2024 16:01 schreef blackswangreen het volgende:
Hij is toch gewoon geboekt? Bovendien, dit is z'n werk, hij en de mensen om hem heen moeten hiervan leven.
Hij hoeft de pers niet te woord te staan. Hij is daar voor een optreden. Hij is daar voor zijn publiek. Dat is zijn wereld. De pers mag er getuige van zijn.quote:Op zondag 19 mei 2024 16:20 schreef Za het volgende:
[..]
Hij had zich ook gekwalificeerd voor het ESF, er een jaar naartoe geleefd, alles tot in detail overdacht en voorbereid, het was zijn grote droom, hij was waanzinnig happy in de Semi Final.
En dan er uitgewerkt worden om een voorval van niks, die machteloosheid is denk ik gekmakend, geen enkel bericht van hem ook ergens.
Ondertussen rijst zijn ster over de wereld.
Zijn absentie maakt het ergens dramatischer, en mogelijk heeft hij ook gewoon even rust nodig.
Nog niet optreden vergroot het effect, zijn succes gaat gewoon door, publiek juicht en springt immers al bij slechts een video van hem.
Ik zou een mix van machteloos en woedend zijn in zijn geval, en deze lui juridisch aanpakken waar ik kon, maar die negatieve energie wil hij misschien niet. Indien hij het wel doet, en zijn advocaat sorteerde recent al een beetje voor op een gemoedstoestand ten gevolge van dit, dan gaat hij er niet staan, maar straks zijn tour doen eind juni.
Vanavond weer heel veel druk op hem, met verslaggevers van weet ik waar, het is een misschien een beetje veel een week na dato.
Ik denk zelf ook dat hij dit soort optredens meer dan prima aan kan. Tuurlijk is het even een drempeltje over met zo'n eerste optreden na dit alles *gebaart weids* maar hij weet echt wel door de afgelopen week dat het een uitgelaten warm bad zal worden en dan is hij de drempel maar mooi over.quote:Op zondag 19 mei 2024 15:57 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik vind dit topic inmiddels wel een hoop “ik hoop wel dat de pers niet x of y doet” en “ik hoop dat hij niet knakt”.
Maar misschien denk ik gewoon positief omdat ik geen dingen heb gehoord om zo negatief te denken.
Dat is waar.quote:Op zondag 19 mei 2024 16:24 schreef Aadrianus het volgende:
Hij hoeft de pers niet te woord te staan. Hij is daar voor een optreden. Hij is daar voor zijn publiek. Dat is zijn wereld. De pers mag er getuige van zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |