GPBlog neem ik nog even met een korrel zout.quote:Op dinsdag 24 december 2024 22:00 schreef Nizno het volgende:
FOM bevestigt aan GPblog dat F1TV ook komend seizoen voor Verstappen-fans af te nemen is. Bovendien blijft F1TV tevens als gratis extra beschikbaar voor alle abonnees van Viaplay in Nederland.
Dat denken we ook al een tijd over jouquote:Op dinsdag 24 december 2024 22:27 schreef Nattekat het volgende:
[..]
GPBlog neem ik nog even met een korrel zout.
Nu heb ik het nog niet bij F1TV (Formula1.com) gelezen.quote:Op dinsdag 24 december 2024 23:20 schreef Nizno het volgende:
[..]
Dat denken we ook al een tijd over jou
Mooi. Betere beeldkwaliteit, goedkoper, én de epische gridwalk van Buxton er gratis bij. Commentaar met GPR eronder en ViaPlay lekker zeer tergend langzaam failliet zien gaan (en eerst nog wel even een paar lekkere dikke wanhopige prijsverhogingen in hun doodsstrijd aan de fanboy ViaPlay leden natuurlijk). De dag dat ViaPlay hun faillissement aankondigd is de dag dat er bij mij een hele dure fles champagne open zal knallen.quote:Op dinsdag 24 december 2024 22:00 schreef Nizno het volgende:
FOM bevestigt aan GPblog dat F1TV ook komend seizoen voor Verstappen-fans af te nemen is. Bovendien blijft F1TV tevens als gratis extra beschikbaar voor alle abonnees van Viaplay in Nederland.
Buxton zijn gridwalk valt in het niet bij Brundle zijn gridwalk.quote:
Wat een dom bericht. Net alsof het voor de fans van andere rijders of voor die niet aan fandom doen niet te zien is.quote:Op dinsdag 24 december 2024 22:00 schreef Nizno het volgende:
FOM bevestigt aan GPblog dat F1TV ook komend seizoen voor Verstappen-fans af te nemen is. Bovendien blijft F1TV tevens als gratis extra beschikbaar voor alle abonnees van Viaplay in Nederland.
het is dan ook een site die zich richt op fans van Josquote:Op donderdag 26 december 2024 15:57 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Wat een dom bericht. Net alsof het voor de fans van andere rijders of voor die niet aan fandom doen niet te zien is.
Dat je moet registreren als Verstappen-fan of zo.
Brundle is vooral de laatste jaren wel heel erg in zichzelf gaan geloven. Ik erger me ook mateloos aan die beroemdheden die niets van de sport weten en dan even in de aandacht willen staan door tussen de auto’s te lopen vlak voor de start. Vervolgens reageren ze als door een wesp gestoken als iemand als Brundle ze een vraag durft te stellen, maar hoe Brundle er de laatste jaren de spot mee drijft (hoe durven ze de grote Brundle niet te antwoorden) erger ik me net zo goed aan. Dan plaatst die zichzelf op een voetstuk precies zoals die irritante beroemdheden doen, die als ze geen vragen willen beantwoorden ook niet vol in de spotlights op de grid moeten gaan paraderen.quote:Op woensdag 25 december 2024 01:09 schreef Rnie het volgende:
[..]
Buxton zijn gridwalk valt in het niet bij Brundle zijn gridwalk.
Bekijk deze YouTube-video
Het Bryan Adams en Martin Brundle stukje blijft mijn favoriete moment gridwalk moment ooit. Ge-ni-aal![]()
Geloof ik direct!quote:Op donderdag 26 december 2024 19:39 schreef Eagles89 het volgende:
en dan moeten jullie geloven dat ik dit echt zeg zonder mijn anti ViaPlay bril op.
Grappig, ik heb hier echt nooit last van. Zelden storingen en gewoon scherp beeld.quote:Op donderdag 26 december 2024 19:39 schreef Eagles89 het volgende:
Iets totaal anders maar ik zit nu ff een Premier League wedstrijd te kijken op ViaPlay en de beeldkwaliteit is echt bizar slecht. Ik heb dit in jaren niet meer gezien, en dan moeten jullie geloven dat ik dit echt zeg zonder mijn anti ViaPlay bril op. Ik vind dat deze kwaliteit gewoon onacceptabel is in 2024, en ik had exact hetzelfde gezegd bij Ziggo bij deze kwaliteit. Vooral ook de studio met die man die het presenteert is echt om te huilen, het complete lichaam van die presentator is gewoon één grote pixel op het scherm. Ongelofelijk dat mensen hier zoveel geld per maand voor betalen, dit is echt keiharde minachting van de kijker. Zelfs die illegale gratis streams die je van de PC naar de TV met een analoge kabel uit 1980 koppelt hebben een betere kwaliteit.
Hoi Eagles89quote:Op donderdag 26 december 2024 20:33 schreef quo_ het volgende:
Net voor het eerst, via mijn zoon, iets op Viaplay gezien, engels voetbal.
Wat een pauperzender zeg. Schokkerig beeld en vanuit de studio zijn beeld en geluid volledig uit sync.
Of dit een goed alternatief voor f1tv gaat worden valt nog te bezien.
Ik zou Chiel en David Coulthard niet meteen wazige gasten willen noemen.quote:Op donderdag 26 december 2024 19:31 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Brundle is vooral de laatste jaren wel heel erg in zichzelf gaan geloven. Ik erger me ook mateloos aan die beroemdheden die niets van de sport weten en dan even in de aandacht willen staan door tussen de auto’s te lopen vlak voor de start. Vervolgens reageren ze als door een wesp gestoken als iemand als Brundle ze een vraag durft te stellen, maar hoe Brundle er de laatste jaren de spot mee drijft (hoe durven ze de grote Brundle niet te antwoorden) erger ik me net zo goed aan. Dan plaatst die zichzelf op een voetstuk precies zoals die irritante beroemdheden doen, die als ze geen vragen willen beantwoorden ook niet vol in de spotlights op de grid moeten gaan paraderen.
Overigens is Sky waar Brundle voor werkt niet legaal te ontvangen dus we zullen het sowieso met Buxton moeten doen of die wazige gast van ViaPlay, en dan kies ik de heerlijke gridwalks van Buxton tien keer liever, die het echt tot een sport heeft verheven zo min mogelijk te ademen in één gridwalk.
Kan de beste gebeuren. Bij de start van de wedstrijd functioneerde het prima!quote:Op donderdag 2 januari 2025 20:46 schreef NY_Giant het volgende:
Het is wel behoorlijk stuk nu: https://allestoringen.nl/storing/viaplay/
Dat is wel fors ja, vind het verschil tussen maand zonder advertenties en jaar wat klein, enige punt is dat als je PL en F1 kijkt zoals ik, het moeilijk is er een maand tussenuit te halenquote:Op maandag 27 januari 2025 16:33 schreef NY_Giant het volgende:
Behoorlijke prijsverhogingen, zowel voor het jaarabonnement als voor maandelijks opzegbaar. Ook komt er een Basis-abonnement met reclame beschikbaar:
Tweakers: Viaplay verhoogt prijs met 4 euro per maand en introduceert advertentieabo
Bright: Viaplay weer fors duurder: zoveel meer kost het, goedkoper alternatief met reclame
En hier van Viaplay zelf: https://commercial.viaplaygroup.com/live-sport-van-wereldniveau
Ik lach met je meequote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |