Dat klopt, maar betreffende user/mod lijkt te denken dat er geen jurybeoordeling is geweest. Maar wellicht begrijp ik diegene verkeerd.quote:Op zondag 12 mei 2024 22:58 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Dat is waar, maar de kans is groot dat het toch wel invloed heeft gehad op zijn kansen. De juries leven ook niet onder een steen.
Op het moment dat je de woorden "zero tolerance" durft te gebruiken als organisatie en je laat vervolgens de ene na de andere steek vallen, en feitelijk al de maanden daarvoor, ben je echt geen knip voor de neus waard.quote:Op zondag 12 mei 2024 22:51 schreef Greys het volgende:
[..]
Een delegatielid van Israël heeft Bambie ook enkele keren op instagram gezet met 'not a friend' enzo erbij.
Dat zou toch ook moeten vallen onder zero tolerance?
Ja. Dat laatste dus. Wij hoeven het helemaal niet over alles eens te zijn (ik vind bv oproepen tot staakt het vuren geen jodenhaat maar die discussie is voor elders) maar daarover wel. Ze hebben alles laten ontploffen. Uiteindelijk was zo ongeveer iedereen boos en verdrietig en ongelukkig.quote:Op zondag 12 mei 2024 22:55 schreef Andromache het volgende:
Kernpunt blijft: hier had veel strikter en normerender jegens de hele godganse wereld moeten worden opgetreden. Crisismanagement van lik-mijn-vestje.
Ja, maar die juryleden stemden met in hun achterhoofd dat Joost was geschorst, vermoedelijk dan wegens wangedrag, dat is natuurlijk niet bevorderlijk voor zijn score.quote:Op zondag 12 mei 2024 22:57 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Heb ik je vaker zien schrijven. Maar ondanks dat hij niet meer mocht optreden heeft hij wél meegedaan aan de juryshow op vrijdag (met de opname van semi 2). Dat optreden is ook gewoon beoordeeld door alle juryleden
Dan heb ik je inderdaad verkeerd begrepenquote:Op zondag 12 mei 2024 22:59 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik bedoel meer dat hij daar zelf niet kon optreden, zijn optreden uit de halve finale is gebruikt. Daarnaast heeft de jury dit ook meegekregen, het lijkt me aannemelijk dat dat op één of andere manier meeweegt in hun stemming. Kunnen we natuurlijk alleen maar over speculeren, maar het was een beetje: "Hey hier is Joost Klein, hij mag er niet bij zijn omdat hij één van onze medewerkers geslagen heeft (dat was toen nog het gerucht), maar stemmen jullie wel eerlijk?"
Zo, die gaan flink uit hun dak!quote:
Daar ben ik het helemaal mee eensquote:Op zondag 12 mei 2024 23:01 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ja, maar die juryleden stemden met in hun achterhoofd dat Joost was geschorst, vermoedelijk dan wegens wangedrag, dat is natuurlijk niet bevorderlijk voor zijn score.
Ochquote:
Daarom denk ik dat de winnaar totaal anders geweest zou zijn had Joost meegedaan. Zwitserland heeft voornamelijk gewonnen dankzij de monster zege bij de jury. Het publiek was minder positief.quote:Op zondag 12 mei 2024 23:01 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ja, maar die juryleden stemden met in hun achterhoofd dat Joost was geschorst, vermoedelijk dan wegens wangedrag, dat is natuurlijk niet bevorderlijk voor zijn score.
Ik ben nog zo labiel als de pest door vermoeidheid en alle spanning enzo van de afgelopen dagen en kan die beelden dus niet zien zonder misselijk van onverteerbaar te worden.quote:Op zondag 12 mei 2024 23:04 schreef d_elise het volgende:
[..]
Och![]()
Dit gaat een eeuwige "wat als?" blijven... Een top 5 was zo goed als zeker.
Nee, daar dacht ik ook nog aan. Stel dat het andersom was, en wij de organisator waren, en de deelnemer van bijvoorbeeld UK had een incident gehad van deze orde. Dan hadden we niet gewaardeerd natuurlijk, maar toch ook gedacht van “hoe haal je het in je hoofd om dit zo te laten escaleren en duizenden Britten in de zaal helemaal uit hun plaat te zien gaan, wat voor altijd het beeld is dat aan deze editie gaat blijven kleven”.quote:Op zondag 12 mei 2024 22:51 schreef chratnox het volgende:
[..]
Mooie camera![]()
Als hij daadwerkelijk haar camera/telefoon/gopro/schetsboek uit 'r hand heeft geslagen is 't natuurlijk dom, maar daar ga je toch over in gesprek met elkaar? Je roept 'm bij de productie/regie samen met iemand van AT en zegt "yo, dit is dus echt niet de bedoeling. We begrijpen volledig dat je emotioneel bent en stijf van de adrenaline staat, maar dit moet je echt niet doen."
Dat handel je toch niet af zoals nu gedaan is?
Je bent niet de enigequote:Op zondag 12 mei 2024 23:06 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik ben nog zo labiel als de pest door vermoeidheid en alle spanning enzo van de afgelopen dagen en kan die beelden dus niet zien zonder misselijk van onverteerbaar te worden.
Mag ik even aantekenen dat dit m.i. sowieso een verdiende winnaar was. Goed lied, uitstekend gezongen, sympathiek persoon ook nogquote:Op zondag 12 mei 2024 23:06 schreef Michie_ het volgende:
[..]
Daarom denk ik dat de winnaar totaal anders geweest zou zijn had Joost meegedaan. Zwitserland heeft voornamelijk gewonnen dankzij de monster zege bij de jury. Het publiek was minder positief.
Joost zou het extreem goed gedaan hebben onder de tele voters. Gecombineerd met een redelijk positieve jury beoordeling zou Joost zeker kans gemaakt hebben.
Na alle shitzooi was dit de beste uitkomst inderdaad. Dat maakte de avond nog enigszins positief.quote:Op zondag 12 mei 2024 23:08 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Mag ik even aantekenen dat dit m.i. sowieso een verdiende winnaar was. Goed lied, uitstekend gezongen, sympathiek persoon ook nog
Lastig als de tafel draaitquote:Op zondag 12 mei 2024 23:09 schreef Greys het volgende:
Het instagram account van het Israëlische delegatielid dat zich zo misdroeg op haar socials over andere deelnemers staat nu ineens op privé.
Die Kelen? Geen idee of het haar voor-of achternaam isquote:Op zondag 12 mei 2024 23:09 schreef Greys het volgende:
Het instagram account van het Israëlische delegatielid dat zich zo misdroeg op haar socials over andere deelnemers staat nu ineens op privé.
Bij Big 5 had men diskwalificatie ook niet gedurfd denk ikquote:Op zondag 12 mei 2024 23:06 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Nee, daar dacht ik ook nog aan. Stel dat het andersom was, en wij de organisator waren, en de deelnemer van bijvoorbeeld UK had een incident gehad van deze orde. Dan hadden we niet gewaardeerd natuurlijk, maar toch ook gedacht van “hoe haal je het in je hoofd om dit zo te laten escaleren en duizenden Britten in de zaal helemaal uit hun plaat te zien gaan, wat voor altijd het beeld is dat aan deze editie gaat blijven kleven”.
Dat had ik precies hetzelfde! Was erg blij dat Nemo won.quote:Op zondag 12 mei 2024 23:10 schreef d_elise het volgende:
[..]
Na alle shitzooi was dit de beste uitkomst inderdaad. Dat maakte de avond nog enigszins positief.
Mijn gevoel is dat het alleen maar naar de politie gestuurd is zodat ze kunnen zeggen "Ja we konden toch niet met een gerust hart iemand deel laten nemen die door de politie onderzocht werd?"quote:Op zondag 12 mei 2024 23:06 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Nee, daar dacht ik ook nog aan. Stel dat het andersom was, en wij de organisator waren, en de deelnemer van bijvoorbeeld UK had een incident gehad van deze orde. Dan hadden we niet gewaardeerd natuurlijk, maar toch ook gedacht van “hoe haal je het in je hoofd om dit zo te laten escaleren en duizenden Britten in de zaal helemaal uit hun plaat te zien gaan, wat voor altijd het beeld is dat aan deze editie gaat blijven kleven”.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |