Ik geef ze nog de kans om de gehele uitzending te voorzien van Europapa op de achtergrond, gemixed met de 'Fuck de EBU' uitspraak van Maas.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 18:58 schreef DKUp het volgende:
Een extra uitzending van Op1, wat ontzettend triest. Als je echt ballen hebt gaat de uitzending van het Songfestival gewoon niet door.
Goh… spannend. Iemand uit een parallel universum op ons forumpje.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 18:49 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Toegeven aan terroristen en fascisten.
Rusland is een oorlog gestart, Israël niet.
Dat zou niet kunnen?quote:Op zaterdag 11 mei 2024 19:13 schreef Tekaschi het volgende:
Op1 samenvatting: ligt aan alles en iedereen behalve Joost, het grote slachtoffer.
Joost mag het wetenquote:Op zaterdag 11 mei 2024 19:13 schreef Tekaschi het volgende:
Op1 samenvatting: ligt aan alles en iedereen behalve Joost, het grote slachtoffer.
Ik geloof niet zo in één of ander complot of één groot onrecht. Joost is naar Zweedse normen en waarden over de schreef gegaan, we kunnen er boos of zijn of niet maar feit is dat de NPO die nu zo aan het krijsen is debet is aan deze cultuur.quote:
Tros: Joost wilde niet gefilmd worden, werd gefilmd en maakte dreigende beweging naar camera vrouwquote:Op zaterdag 11 mei 2024 19:17 schreef Mutant01 het volgende:
Kan iemand in twee regels uitleggen wat de laatste stand van zaken is. En waar het uberhaupt concreet om gaat?
Schending van ESC rechten.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 19:17 schreef Mutant01 het volgende:
Kan iemand in twee regels uitleggen wat de laatste stand van zaken is. En waar het uberhaupt concreet om gaat?
Je gaat ook niet vanuit dat je gediskwalificeerd wordt omdat je een gebaar maakt wat de ander als extreem bedreigend opgemerkt heeftquote:Op zaterdag 11 mei 2024 19:17 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Ik geloof niet zo in één of ander complot of één groot onrecht. Joost is naar Zweedse normen en waarden over de schreef gegaan, we kunnen er boos of zijn of niet maar feit is dat de NPO die nu zo aan het krijsen is debet is aan deze cultuur.
Hadden jaren geleden moeten luisteren toen we riepen dat mensen zich in eigen voet zouden schieten.
Mijn eerste reactie op het nieuws was dan ook 'wie een hond wil slaan, vindt al snel een stok'.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 18:08 schreef MMaRsu het volgende:
Mooie leugens
Heeft gewoon met zijn uitspraak over veiligheid en israel te maken
Cameravrouw komt in de safe space van Joost die vervolgens als een klein kind de betreffende cameravrouw bedreigt. Door het zero-tolerancebeleid voor grensoverschrijdend gedrag is Joost nu gediskwalificeerd door de organisatie en mag hij zijn liedje niet meer zingen.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 19:17 schreef Mutant01 het volgende:
Kan iemand in twee regels uitleggen wat de laatste stand van zaken is. En waar het uberhaupt concreet om gaat?
Ow helemaal mee eens, ik preek al jaren dat er te ver aan het doorslaan zijn, maar vergeef mij als ik er een klein beetje de ironie in zie.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 19:20 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]
Je gaat ook niet vanuit dat je gediskwalificeerd wordt omdat je een gebaar maakt wat de ander als extreem bedreigend opgemerkt heeft
Alsof er ooit wat gaat veranderen, over een week als er zich weer wat voordoet wat wel in hun straatje van cancellen is gaan ze gewoon op dezelfde voet verder.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 19:22 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Ow helemaal mee eens, ik preek al jaren dat er te ver aan het doorslaan zijn, maar vergeef mij als ik er een klein beetje de ironie in zie.
Het is alleen jammer dat nu pas op de NPO de discussie los gaat barsten of we niet te ver doorslaan, zoals nu een beetje op OP1, kan pas als de eigen kringen de dupe worden.
Mits het niet te extreem is had ze bij elkaar gezet, Joost door het stof en de mensen die het esf leuk vinden een mooi feestje geven.
Snap je het al?quote:Op zaterdag 11 mei 2024 19:17 schreef Mutant01 het volgende:
Kan iemand in twee regels uitleggen wat de laatste stand van zaken is. En waar het uberhaupt concreet om gaat?
Ik weet het, als dit een Baudet of zo was geweest dan moest hij aan de hoogste boom worden opgehangen.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 19:23 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Alsof er ooit wat gaat veranderen, over een week als er zich weer wat voordoet wat wel in hun straatje van cancellen is gaan ze gewoon op dezelfde voet verder.
Ja precies, niemand gaat hier iets van leren. Do as I do; gewoon lekker olie op het vuur gooien en genieten van de ramp.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 19:23 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Alsof er ooit wat gaat veranderen, over een week als er zich weer wat voordoet wat wel in hun straatje van cancellen is gaan ze gewoon op dezelfde voet verder.
Of de NPO houdt in achterhoofd dat er minder mensen naar zullen kijken en ook minder geld op zal brengen en dat ze daardoor als een soort compensatie extra afleveringen hiervan maken, tenminste dat is iets wat bij mij in gedachten komtquote:Op zaterdag 11 mei 2024 19:23 schreef Loverboii het volgende:
Ze moeten zo niet janken, NL stuurt een los projectiel. Draag de gevolgen gewoon.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |