die 35000 is verzonnen door Hamasquote:Op donderdag 9 mei 2024 16:16 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
[..]
Jawel, maar Israel is hier de machtige staat met wie we een hechte samenwerkingsband hebben. Israel maakt hier bovendien ook verreweg de meeste slachtoffers (35.000 vs 1500). Hamas moet vanzelfsprekend ook meewerken aan een wapenstilstand.
Flikker op, mutsquote:Op donderdag 9 mei 2024 16:17 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Eigenlijk wil ik jou trouwens
Altijd een kuthumeur
Vergeet de 10duizenden dode kinderen niet aldus VoMyquote:Op donderdag 9 mei 2024 16:16 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
[..]
Jawel, maar Israel is hier de machtige staat met wie we een hechte samenwerkingsband hebben. Israel maakt hier bovendien ook verreweg de meeste slachtoffers (35.000 vs 1500). Hamas moet vanzelfsprekend ook meewerken aan een wapenstilstand.
14.000 kinderen en 10.000 vrouwen, volgens cijfers van april. En nog een groot aantal die worden verhongerd en waarbij hulp wordt geblokkeerd.quote:Op donderdag 9 mei 2024 16:19 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Vergeet de 10duizenden dode kinderen niet aldus VoMy
En door wie wordt die hulp tegen gehouden?quote:Op donderdag 9 mei 2024 16:23 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
[..]
14.000 kinderen en 10.000 vrouwen, volgens cijfers van april. En nog een groot aantal die worden verhongerd en waarbij hulp wordt geblokkeerd.
Nee, ook de slachtoffers aan Palestijnse kant vallen in grote getale door de vechtstrategie van Hamas. En dit is zoals bekend een oorlogsmisdaad. Je moet dus niet kijken naar de aantallen slachtoffers, maar hoe deze tot stand zijn gekomen.quote:Op donderdag 9 mei 2024 16:16 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
[..]
Jawel, maar Israel is hier de machtige staat met wie we een hechte samenwerkingsband hebben. Israel maakt hier bovendien ook verreweg de meeste slachtoffers (35.000 vs 1500). Hamas moet vanzelfsprekend ook meewerken aan een wapenstilstand.
quote:Geneva Conventions:
Rule 97. The use of human shields is prohibited.
...
The prohibition of using human shields in the Geneva Conventions, Additional Protocol I and the Statute of the International Criminal Court are couched in terms of using the presence (or movements) of civilians or other protected persons to render certain points or areas (or military forces) immune from military operations.
Bron
Hitler had dat alles ook prachtig gevonden, voor in Israël.quote:Op donderdag 9 mei 2024 16:09 schreef moby_jones het volgende:
Weinig mensen weten dit van me maar ik ben zelf eigenlijk een neo-nazistische volbloed skinhead die zich volkomen inzet op LHBT-rechten, milieuproblematiek, immigratie, diversiteit en social justice omdat mensen online en De Telegraaf mij verteld hebben dat het zwaar antisemitische kringen zijn
quote:Op donderdag 9 mei 2024 16:27 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
En door wie wordt die hulp tegen gehouden?
quote:Despite its claims to be facilitating humanitarian aid, research and analysis by Refugees International shows that Israeli conduct has consistently and groundlessly impeded aid operations within Gaza, blocked legitimate relief operations, and resisted implementing measures that would genuinely enhance the flow of humanitarian aid into Gaza.
https://www.refugeesinter(...)ce%20the%20flow%20of
Nu je de Geneefse conventies toch open hebt staan:quote:
quote:Article 49 - Deportations, transfers, evacuations
[..]
The Occupying Power shall not deport or transfer parts of its own civilian population into the territory it occupies.
bron
Wat is er precies mis met Refugees International?quote:
En hoeveel procent houdt Hamas tegen? Ongeveer 100%?quote:Op donderdag 9 mei 2024 16:49 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
[..]
Wat is er precies mis met Refugees International?
Volgens OCHA (een orgaan van de VN) houdt Israel sinds maart dertig procent van de humanitaire hulp tegen in het noorden van Gaza.
Nah, en ik maar overwegen lesbisch te worden voor jouquote:Op donderdag 9 mei 2024 16:17 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Eigenlijk wil ik jou trouwen
Altijd een kuthumeur
Pak anders even een nieuw maandverbandje Mascara.quote:Op donderdag 9 mei 2024 16:41 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Wat ben je toch een varken, maakt niet uit onder welk account je post.
Oh, ik kleine tieten hoor.wel helemaal strakquote:Op donderdag 9 mei 2024 16:57 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Heb het even gegoogled voor je. Niets om je voor te schamen denk ik
[ afbeelding ]
Komt natuurlijk niemand. Die gasten staan nu allemaal te blowen op een op ander vaag hemelvaartsfestivalquote:Op donderdag 9 mei 2024 16:57 schreef Qarrad het volgende:
[ x ]
Verse oproep.
Ik wil ook een oproep plaatsen aan de UvA, namelijk om termen als "genocide" in het onderwijs op te nemen. Maakt me geen fuck uit of de vakgroep Intersectioneel Punniken & Macrameeën het geeft, bied het in Jezusnaam aan zodat er niet zo hopeloos mee gestrooid wordt gelijk de gemeentewagens des wintersch met zout strooien om ons te behoeden voor afglijden naar een nog kuttere werkdag.
Als je dat niet begrijpt is er het niet eens zo heel oude voorbeeld van de Iraanse Revolutie die mede werd gedragen door progressieve sectoren van de samenleving. Die hadden alle reden om van de monarchie af te willen, maar het waren wel de eerste kinderen van de revolutie die werden opgesmikkeld.quote:Op donderdag 9 mei 2024 15:23 schreef SpecialK het volgende:
[..]
ik heb nooit deze kritiek echt begrepen. Alfabetmensen kunnen natuurlijk gewoon steun betuigen aan wie zij als slachtoffer zien in een conflict. vooral als ze denken dat er veel kasthomos in gaza en de westbank zijn en ze op deze manier sympathie proberen uit te lokken bij palestijnen zelf richting queer groepen.
Dit vraagt om bewijs!quote:Op donderdag 9 mei 2024 16:59 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Oh, ik kleine tieten hoor.wel helemaal strak
Zou mooi zijn maar ik denk niet dat er veel volk komt opdagen.quote:
Dus daar ga jij mee door?quote:Op donderdag 9 mei 2024 16:58 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Pak anders even een nieuw maandverbandje Mascara.
Die persoonlijke aanvallen steeds zijn toch nergens voor nodig?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |