quote:Op woensdag 8 mei 2024 19:23 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ik dacht dat dat een meme uit Amerika was, maar dat staat hier dus ook op de muren?
Heel simpel.. Het onrecht in Oekraïne komt van één kant, bij dit conflict dus niet.quote:Op woensdag 8 mei 2024 19:23 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
[..]
Wat maakt het onrecht in Oekraïne wezenlijk anders dan het onrecht tegen Palestijnse burgers? Het is beide onrecht.
Niet haten op AT5quote:Op woensdag 8 mei 2024 19:27 schreef Stupidisco het volgende:
Op Rokin is meer actie nu. AT5 verplaats even met je livestream.
[ x ]
Dit soort tweets altijdquote:
Zie ie hoe nepnieuws de wereld wordt ingebracht, en dom volk zal het slikken als zoete koek.quote:
Tja, bij de demonstraties in de VS was men al lyrisch over het samenwerkingsverband tussen Noord-Korea en de Palestijnen, dus dit pas helemaal binnen dat denkbeeld.quote:Op woensdag 8 mei 2024 19:21 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Ah, de hamer en sikkel. Gespoten door iemand die de "successen" van de Sovjet-Unie niet heeft meegemaakt waarschijnlijk.
Honden!quote:Op woensdag 8 mei 2024 19:27 schreef Stupidisco het volgende:
Op Rokin is meer actie nu. AT5 verplaats even met je livestream.
[ x ]
Je wordt bevolen om op te zouten en als je niet luistert volgen er klappen en terecht.quote:
Ze jutten elkaar op in hun bubbel.quote:Op woensdag 8 mei 2024 19:29 schreef MatthijsDJ het volgende:
Die hippies denken net zoals de wappies voor het hele volk te spreken... Waarom hebben die extremisten altijd van die debiele gedachten van grootheidswaanzin.
Ja Israel én Hamas zijn slecht in dit conflict, maar dat betekent niet dat Israel vrij spel heeft tegen normale burgers en dat ze daarbij de onvoorwaardelijke steun van het Westen verdienen.quote:Op woensdag 8 mei 2024 19:27 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
Heel simpel.. Het onrecht in Oekraïne komt van één kant, bij dit conflict dus niet.
En dat is er 1 van GroenLinks, zo spreek je toch niet over politieambtenaren?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |