I love it. Eindelijk leven in de tent én kijk eens wat die knul al teweeg heeft gebracht overal in het land.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:47 schreef Greys het volgende:
[..]
Het is een ontploffing aan hyper en blij gedans en visuals en grappige gezichten op een mega aanstekelijk liedje met een emotionele outro.
Het absolute tegenovergestelde van wat we jaren hadden. Dit is precies wat we wilden. En nog steeds klagen 'we'.
Kennelijk wel maar dat zat in het enorm lange stuk zonder stream waar we iets van 6 nummers hebben gemist.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:54 schreef Ama het volgende:
[..]
Komt onze groene Finse vriend morgen echt optreden tijdens de halve finale? 😁
Joost is dan ook geen zanger.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:55 schreef Tinkepink het volgende:
Vond Joost slecht zingen en de vrouwenstem in het refrein absoluut geen toevoeging. Hoop dat het in de live show beter is.
Dat zou wel echt geweldig zijn.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:55 schreef Greys het volgende:
[..]
Kennelijk wel maar dat zat in het enorm lange stuk zonder stream waar we iets van 6 nummers hebben gemist.
Niet winnen zou toch vreemd zijn omdat hij miljoenen streams en views meer heeft dan de rest. Dat is vrij uniek om dan niet te winnenquote:Op woensdag 8 mei 2024 18:55 schreef yvonne het volgende:
[..]
I love it. Eindelijk leven in de tent én kijk eens wat die knul al teweeg heeft gebracht overal in het land.
Winnaar zou het in feite toch niet worden maar mên wat een lol heeft het hele land.
Er is toch meer dan pyro.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:53 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik denk dat er amper meer uit te pakken viel nu ik het gezien heb. Er zijn zó vreselijk veel verschillende camerashots, zou niet weten waar in de act nog veel meer dan dit gepast zou hebben.
Pyro past wat mij betreft niet bij het 'ouderwetse game' achtige dat ze op de visuals hebben. Dat zou overkomen als 'pyro om de pyro'.
Ik denk de vele shots. Wat echt beulen werk is voor de cameramanquote:Op woensdag 8 mei 2024 18:56 schreef NailQueen het volgende:
Maar was de troef de ondertiteling bij de outro? En wat was er nou dat nog nooit getoond is?
Song scoort in heel Europa dat is het vreemdequote:Op woensdag 8 mei 2024 18:56 schreef CityPigeon het volgende:
Dit wordt gewoon weer een 11e plek. Doen we een Douwe Bobje.
En dat met de best scorende song in eigen land ooit.
Maar je eigen land mag niet stemmen toch.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:56 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Niet winnen zou toch vreemd zijn omdat hij miljoenen streams en views meer heeft dan de rest. Dat is vrij uniek om dan niet te winnen
Je weet dat onze inzending het meeste views en streams heeft buiten zijn eigen land?quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:58 schreef Ama het volgende:
[..]
Maar je eigen land mag niet stemmen toch.Ik vind Joost een leuke artiest maar vergeet allemaal niet dat er ook veel (jonge) Nederlandse fans dat op repeat luisteren.
Ook weer zo d_elise & @Greysquote:Op woensdag 8 mei 2024 18:54 schreef d_elise het volgende:
Ik denk vooral dat dit helemaal is wat Joost zelf wil. Zijn eigen muziek, zijn eigen visuals, zijn eigen act, zijn beste vrienden mee op het podium én op zijn eigen manier vanuit zijn innerlijke kind zijn belofte aan zijn ouders waarmaken. En dat is genoeg voor hem. Hij zei vanochtend bij radio 2 nog iets soortgelijks. Ja, misschien had er meer in de act gezeten maar was het dan nog wel de verwezenlijking van Joost z'n droom of een gelikt product waarin hij zich niet thuisvoelt? Televote winnaar is zeer mogelijk, een top 5 notering ook, hij is viral gegaan, heeft zijn al grote fanbase uitgebreid en hij heeft zichzelf en Nederland een fantastisch songfestivaljaar bezorgd.
Ik vind die negativiteit eigenlijk best oneerlijk naar hem toe. Zeker omdat vrijwel niemand er iets voor gaf in het begin of zelfs nog voordat hij officieel gekozen was. Het is en wordt gewoon leuk morgen, geniet er nou maar eens van voor een keer.
We doen mee om te winnen. Niet om derde te worden ofzo.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:59 schreef JeanLucDiscard het volgende:
Als ik maar iets van teleurstelling voel na de beschrijvingen vandaag (en ik denk dat het echt meevalt en dat de (te) hoge verwachtingen wat roet in het eten gooien) denk ik gewoon aan vorig jaar en ben meteen weer blij met alles wat er dit jaar allemaal gebeurd qua voorpret, het lied en artiest zelf en de hele geslaagde marketing en hype (waar ‘we’ ook nooit goed in waren en nu heel anders is)
Lees je me niet gewoon te negatief?quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:57 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Er is toch meer dan pyro.
Je zei zelf steeds dat er echt wat speciaals zou komen en dit toe zou geven als dit niet was, en nu klagen wij teveel?
Jawel maar hij is nooit echt nr 1 geweest bij de bookies toch.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:56 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Niet winnen zou toch vreemd zijn omdat hij miljoenen streams en views meer heeft dan de rest. Dat is vrij uniek om dan niet te winnen
Ik vind “mensen klagenquote:Op woensdag 8 mei 2024 19:01 schreef Greys het volgende:
[..]
Lees je me niet gewoon te negatief?
Want ik zeg toch echt nergens dat het verboden is te klagen?Ik moest gewoon lachen dat WE (!) alsnog weer klagen - met een _O erachter zelfs - omdat dat een soort traditie is hier. Van ons. Allemaal. Ik dus ook.
Ik zou toegeven als het me zou tegenvallen en ondanks dat er geen groots mysterieus iets lijkt te bespeuren op dit moment vind ik het alsnog niet tegenvallen. Sorry.
Nope.quote:Op woensdag 8 mei 2024 19:02 schreef yvonne het volgende:
[..]
Jawel maar hij is nooit echt nr 1 geweest bij de bookies toch.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |