Voor wat precies? Volgens mij zeg ik duidelijk dat het zowel voor als tegen is?quote:Op maandag 4 november 2024 20:20 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Dat is altijd weer een leuk smoesje.
User LitmanenAFCA zal wel de enige FIFA speler ter wereld zijn die niks merkt van enige niveauverschil tussen de potjesquote:Op maandag 4 november 2024 20:32 schreef Fretwork het volgende:
Nou ik heb wel het gevoel dat in het weekend of op drukke momenten mijn keeper opmerkelijk slecht keept.
Echt potjes waarin elk schot erin gaat, en niet in de kruising.
Scripting gaat toch nergens over. Stel het zou echt bestaan hoe kan het dan dat er gastjes zijn die elke week 15-0 gaan.quote:Op maandag 4 november 2024 21:14 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Voor wat precies? Volgens mij zeg ik duidelijk dat het zowel voor als tegen is?
Meest grappige vind ik van dat hele scripting dat het al sinds fut een ding is geroepen wordtquote:Op dinsdag 5 november 2024 11:53 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Scripting gaat toch nergens over. Stel het zou echt bestaan hoe kan het dan dat er gastjes zijn die elke week 15-0 gaan.
Is dat zo? Ik denk dat FIFA ook best baat heeft bij spannende potjes toch? Bij 3-0 de balans wat proberen te herstellen is dan niet zo'n gekke gedachte. En daarnaast: ik zoek niet naar excuses (want dat denken mensen dan meteen). Ik zeg ook eerlijk dat ik het ook net zo vaak mee heb. Het is meer dat het me gewoon opvalt dat het soms in 2 potjes tijd kan voelen alsof je 2 verschillende spellen aan het spelen bent.quote:Op dinsdag 5 november 2024 12:22 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Meest grappige vind ik van dat hele scripting dat het al sinds fut een ding is geroepen wordtFut bestaat al langer dan sommige users die het spelen
Maarja je moet iets roepen als je een kut dag hebt en alles verliest.
Als dat zo was. was ondertussen het allang gevonden in de bestanden. Nog los van dat het totaal onlogisch is als het echt bestaat. Fifa heeft er 0 voordeel aan
Heeft eerder met de verbinding te maken dan met scripting.quote:Op dinsdag 5 november 2024 12:59 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Is dat zo? Ik denk dat FIFA ook best baat heeft bij spannende potjes toch? Bij 3-0 de balans wat proberen te herstellen is dan niet zo'n gekke gedachte. En daarnaast: ik zoek niet naar excuses (want dat denken mensen dan meteen). Ik zeg ook eerlijk dat ik het ook net zo vaak mee heb. Het is meer dat het me gewoon opvalt dat het soms in 2 potjes tijd kan voelen alsof je 2 verschillende spellen aan het spelen bent.
Nou ja, de eerdere FUTs hadden zelfs een ‘momentum’ dat heen en weer ging tijdens de wedstrijden. Dat is toch ook vrij apart.quote:Op dinsdag 5 november 2024 12:22 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Meest grappige vind ik van dat hele scripting dat het al sinds fut een ding is geroepen wordtFut bestaat al langer dan sommige users die het spelen
Maarja je moet iets roepen als je een kut dag hebt en alles verliest.
Als dat zo was. was ondertussen het allang gevonden in de bestanden. Nog los van dat het totaal onlogisch is als het echt bestaat. Fifa heeft er 0 voordeel aan
Maar nogmaals hoe kan het dan dat die toppers week in week uit alles winnen?quote:Op dinsdag 5 november 2024 13:48 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Nou ja, de eerdere FUTs hadden zelfs een ‘momentum’ dat heen en weer ging tijdens de wedstrijden. Dat is toch ook vrij apart.
Dat is toch niet zo moeilijk te verklaren chefquote:Op dinsdag 5 november 2024 13:56 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Maar nogmaals hoe kan het dan dat die toppers week in week uit alles winnen?
Ik kijk geen fifa filmpjes want als ik daar wat van zie dan zijn het bijzonder grote jankzakken die non stop janken over de game maar wel spelen.quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:08 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Dat is toch niet zo moeilijk te verklaren chefAls jij nou taffesgoed bent in FIFA dan heb je natuurlijk veel minder last van dergelijke dingen. Maar kijk voor de aardigheid eens naar zo'n stream van een speler die 15-0 gaat, die hebben het er ook gewoon over hoor.
En nogmaals: het is geen excuses zoeken, maar het is gewoon raar dat het zo willekeurig voelt alsof je de wind 45 minuten tegen hebt en ineens voor hebt. Maar jij herkent dit soort dingen dus echt niet?
Ook de zogenaamde kick-off glitch of corner in de 90ste minuut die er bijna standaard in vliegt? Kan toch geen toeval meer zijn man.
Denk dat dat inderdaad wel mee te maken heeft dat die gasten zo goed zijn in het spelletje dat het tegen de gemiddelde of bovengemiddelde speler niet veel uitmaakt.quote:Op dinsdag 5 november 2024 13:56 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Maar nogmaals hoe kan het dan dat die toppers week in week uit alles winnen?
Wanneer jij voor de goal de juiste schotkeuze + playstyle geactiveerd hebt dan zijn er weinig keepers die er 14 keer alles uit tikken. Als je zelf mis schiet of gekke keuzes maakt krijg je wel die rare momenten voor de goal. Ik ben verre van echt goed maar heb de laatste WL 13 potten gewonnen dus weet wel een beetje wat ik doe.quote:Op dinsdag 5 november 2024 17:04 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Denk dat dat inderdaad wel mee te maken heeft dat die gasten zo goed zijn in het spelletje dat het tegen de gemiddelde of bovengemiddelde speler niet veel uitmaakt.
Tuurlijk is de kans groter dat je verliest door je eigen fouten, maar zo'n pot waarin jij 14x op de keeper schiet, 3x de paal raakt en je tegenstander wint 2-0 door 2 frommel goals omdat Adama weer eens door je verdediging heen glitched, heb ik ook de grootste moeite om niet te geloven dat daar enige scripting aan te pas komt.
Dat laatste gebeurt wel regelmatig ja.quote:Op dinsdag 5 november 2024 17:04 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Denk dat dat inderdaad wel mee te maken heeft dat die gasten zo goed zijn in het spelletje dat het tegen de gemiddelde of bovengemiddelde speler niet veel uitmaakt.
Tuurlijk is de kans groter dat je verliest door je eigen fouten, maar zo'n pot waarin jij 14x op de keeper schiet, 3x de paal raakt en je tegenstander wint 2-0 door 2 frommel goals omdat Adama weer eens door je verdediging heen glitched, heb ik ook de grootste moeite om niet te geloven dat daar enige scripting aan te pas komt.
Ik trek hem net untradable uit een 75+ speler pakket.quote:Op dinsdag 12 november 2024 19:49 schreef GotenSSJ het volgende:
NIce, Crespo is nu 360k. Loop ik toch even behoorlijk wat coins mis, normaal gaan die prijzen altijd omlaag van de promospelers
Ik heb volgens mij een paar jaar geleden eens de slechtste versie van Schmeichel gepacked in de laatste dagen van die betreffende FIFA. Verder in iets van 8 jaar tijd echt zelden iets leuks of noemenswaardigsquote:Op dinsdag 12 november 2024 21:26 schreef Geluiden het volgende:
[..]
Ik trek hem net untradable uit een 75+ speler pakket.
Dubbel y verplaats je de keeper naar de verre hoek al een aantal jaar.quote:Op maandag 18 november 2024 12:39 schreef Anonyappelmous het volgende:
Ik merk dat er dit jaar een bug in zit dat me al veel goals heeft gekost. Voorheen haalde ik de keeper naar voren om te doen alsof ik naar de tegenstander ren en dan weer dubbel klik Y om hem terug te positioneren. Dit doe ik al 10 jaar met succes. Dat teasen zorgde vaak voor paniekvoetbal bij tegenstander. Echter... hij positioneert nu niet meer terug en is het een open goal voor de tegenstander... hij positioneert nu een paar meter van waar hij zou moeten...
Meen je niet? Maar nu valt het me pas op. Vorig jaar gebruikte ik het nog heel veel en deed dat het niet. Hoe plaats ik de keeper weer op de positie waar die hoort dan?quote:Op maandag 18 november 2024 13:28 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Dubbel y verplaats je de keeper naar de verre hoek al een aantal jaar.
Denk met dubbel y wederom. Je kan ook pokeje in klikken en handmatig schuivenquote:Op maandag 18 november 2024 16:42 schreef Anonyappelmous het volgende:
[..]
Meen je niet? Maar nu valt het me pas op. Vorig jaar gebruikte ik het nog heel veel en deed dat het niet. Hoe plaats ik de keeper weer op de positie waar die hoort dan?
Nou nou nouquote:Op maandag 18 november 2024 23:11 schreef Edwinuss het volgende:
Ik kom even langs om te zeggen dat deze EA FC kanker slecht is
Elk jaar is best kut maar dit jaar is het echt puur kanker
Je kan natuurlijk een niet bepaald goede speler zijn, maar deze game is echt totaal gestoord met z’n mechanics. De aanvallende AI heeft het IQ van de gemiddelde schoenmaat, spelers lopen weg van vrije ruimtes etc, passes gaan 9 van de 10x niet waar je hem heen wil hebben. Nee, dit is de allerslechtste Fifa ooit gemaakt, en dat is heel knap na het wangedrocht wat Fifa 23 was.quote:Op dinsdag 19 november 2024 08:53 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Nou nou nouAls het pure 'kanker' is dan verwijder je het spel toch lekker?
OT: tip voor als je haar kunt gebruiken; de SBC van Oberdorf is (met een chemstyle) zeer nuttig. Goede kaart vind ik het. En een aanval van Openda/Sophia Smith is een pure cheatcode. Dat compenseert bijna voor het feit dat ik er zelf geen kut van bak.
Oh oke.quote:Op maandag 18 november 2024 23:11 schreef Edwinuss het volgende:
Ik kom even langs om te zeggen dat deze EA FC kanker slecht is
Elk jaar is best kut maar dit jaar is het echt puur kanker
Serieus, wat dacht je toen je dat typte? Dat ik een disc in rook kan laten opgaan?quote:Op dinsdag 19 november 2024 08:53 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Nou nou nouAls het pure 'kanker' is dan verwijder je het spel toch lekker?
Ik speel FIFA al zeker 13+ jaar en het is nooit anders geweestquote:Op dinsdag 19 november 2024 14:02 schreef Solispolar het volgende:
Bepaalde users hier zeggen dat het onzin is, maar ik blijf erbij dat het spel ingesteld is op het zoeken van een bepaalde balansIk ben niet zo van het maken van filmpjes en/of screen recordings, maar gisteren weer zoveel vage shit meegemaakt
0-3 achter, compleet van het kastje naar de muur getikt om vervolgens bijna letterlijk een doelpunt cadeau te krijgen vanaf de aftrap. 3-0 voor, zelfde situatie maar dan andersom en ook andersom hetzelfde.. Mijn spelers die ballen spontaan niet meer van A naar B lijken te krijgen.
Dat is echt onzin. Zijn gewoon je eigen domme keuzes die je dan maakt.quote:Op dinsdag 19 november 2024 15:39 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
Ik speel FIFA al zeker 13+ jaar en het is nooit anders geweest
Persoonlijk noem ik het handicap time. Op zulke momenten kun je je spelers soms zelfs niet meer bewegen, of ze passen naar DIE specifieke speler die PLOTS losloopt van de rest.
De game is een absolute grap geworden.
Dat vroeg ik me nou ook af bij jouw postquote:Op dinsdag 19 november 2024 15:37 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
Serieus, wat dacht je toen je dat typte?
Dudequote:Op dinsdag 19 november 2024 18:28 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Dat is echt onzin. Zijn gewoon je eigen domme keuzes die je dan maakt.
Nee hoor speel al 10+ jaar fifa. Maar verschuil je vooral achter je eigen falenquote:Op dinsdag 19 november 2024 21:49 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
Dude![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Zeker net je aller eerste potje FIFA gespeeld?
Nog nooit gehoord van scripting? FIFA/EA FC zit er vol mee. Het komt vaak voor in de eerste en laatste vijf minuten van een helft.
Maar mogelijk ben je gewoon blind.
Wie zegt dat ik faal? Scripting (of DDA) kan beide kanten opgaan.quote:Op dinsdag 19 november 2024 22:57 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Nee hoor speel al 10+ jaar fifa. Maar verschuil je vooral achter je eigen falen
Lol je haalt die glitch aan. Ik zou eens beginnen met niet alles te geloven op internet. Zoiets zal best in SB en offline modes zitten. Maar niet online. Neem eens een heel potje van jezelf op en ga eens kijken welke keuzes je maakt en dan wat je beter had kunnen doen het is maar een tip.quote:Op woensdag 20 november 2024 01:18 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
Wie zegt dat ik faal? Scripting (of DDA) kan beide kanten opgaan.
EA heeft zelfs toegegeven dat DDA (Dynamic Difficulty Adjustment) aanwezig was.
Velen zijn van mening dat het nog steeds aanwezig is.
https://www.videogamer.co(...)proof-scripting-dda/
Maar goed, je bent blind dus.
Vervelend man.
Is het echt zo moeilijk om te geloven dat EA op een bepaalde manier probeert om hun eigen spel te beïnvloeden? Met meerdere spellen heb je toch ingebouwde mechanismen (op verschillende manieren) waarop de 'verliezer' een voordeel krijgt en de 'winnaar' een soort handicap?quote:Op woensdag 20 november 2024 09:36 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Lol je haalt die glitch aan. Ik zou eens beginnen met niet alles te geloven op internet. Zoiets zal best in SB en offline modes zitten. Maar niet online. Neem eens een heel potje van jezelf op en ga eens kijken welke keuzes je maakt en dan wat je beter had kunnen doen het is maar een tip.
Wil je niet zo schelden, mijn opa is overleden aan EA FC.quote:Op maandag 18 november 2024 23:11 schreef Edwinuss het volgende:
Ik kom even langs om te zeggen dat deze EA FC kanker slecht is
Elk jaar is best kut maar dit jaar is het echt puur kanker
Pace maakt ook geen fuck uit, ik heb ook Sophia Smith voorin lopen, IF Lynn Williams op de flank, worden toch altijd bijgehaaldquote:Op woensdag 20 november 2024 15:34 schreef Solispolar het volgende:
Ik speel nu met Sophia Smith en Openda in de spits. Ik geef geen neuk om mijn teamgeest tegenwoordig; gewoon lekker er doorheen glijden met deze 2 spelers![]()
Teamgeest boeit volgens mij ook werkelijk niks meer hé? Of je nou max hebt of half, de ballen komen toch willekeurig wel of niet aan lijkt het.
Rush is ook geen reet aan. Bal één keer naar voren en gaat erin.quote:Op woensdag 20 november 2024 20:12 schreef GotenSSJ het volgende:
Ook echt kansloos dat EA nog steeds geen fix heeft voor AFK in Rush. Net een potje gestart waarin alle 3 mijn teammaten AFK waren, leuk man.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |