Tour of Dutyquote:Op zondag 19 mei 2024 18:36 schreef ToT het volgende:
[..]
Airwolf!
En The A-Team natuurlijk.
Maar ja; op andere momenten zat je uit pure ellende maar weer Alf te kijken!
Mijn eerste videorecorder was een Panasonic WK94....uit i1994.....die na het WK in '94 in de opruiming was!quote:Op zondag 19 mei 2024 18:24 schreef Shii het volgende:
[..]
Ja precies. Vroeger was tv alles, daarna kwam de mogelijkheid om iets op te nemen om terug te kijken en dat was ook al heel wat en nu kun je gewoon uitkiezen wat je gaat kijken.
Commodore Amiga 500, biatch!quote:Op zondag 19 mei 2024 18:30 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Harry Potter heb ik dan weer nooit gekeken. Wij kregen eind jaren 80 onze eerste videoband ding spelerWat een feest
Maar waren ook de eersten in de straat met een PC met 256 kleuren scherm... De hele buurt kwam kijken, en oh wat leek alles "net echt"
Bijna iedereen had toen nog 4 kleuren of 16 kleuren scherm.
Kut ik begin me echt oud te voelen.
Voor die PC hadden we een Atari 600 ofzo als ik me goed herinner. Met van die kutcardridges die je 100x erin moest steken voor ie het deed.quote:Op zondag 19 mei 2024 18:39 schreef ToT het volgende:
[..]
Commodore Amiga 500, biatch!4096 kleuren en volgens mij 8-kanaals geluid?
Moet je op Youtube eens wat fragmenten van terug kijken, die special effects waren zo slecht als je ziet wat we nu kunnen kijken. Geniaal gewoon.quote:Op zondag 19 mei 2024 18:39 schreef ToT het volgende:
[..]
Dat kwam pas later, maar was idd ook verdomd goed!
De eerste "explosie" ooit op tv was in een zwart-wit film, volgens mij met Charlie Chaplin.quote:Op zondag 19 mei 2024 18:41 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Moet je op Youtube eens wat fragmenten van terug kijken, die special effects waren zo slecht als je ziet wat we nu kunnen kijken. Geniaal gewoon.
Mis trouwens de spaghetti westerns wel een beetjequote:Op zondag 19 mei 2024 18:42 schreef ToT het volgende:
[..]
De eerste "explosie" ooit op tv was in een zwart-wit film, volgens mij met Charlie Chaplin.
Was gewoon een pufje rook!
En dan op de Duitse televisie waarbij Bud de ene keer een diepe krakende stem had, en de andere keer een heel hoog piepstemmetje!quote:Op zondag 19 mei 2024 18:44 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Mis trouwens de spaghetti westerns wel een beetjeBud Spencer & Terrence Hill als voorbeeld.... Dat was ook geniaal. Dat waren echt weekend avonden genieten op de bank met pa. Moeders vond daar niks aan dus die ging dan vroeg slapen.
Nee dank je, heb periode gehad dat we in de weekenden met collega's allemaal gewoon thuis de slechtste van de slechtste film uitkozen, tegelijk aanzetten en via teamspeak dom commentaar geven en bier drinkenquote:Op zondag 19 mei 2024 18:45 schreef ToT het volgende:
Maar die special effects van vroeger waren wel wat, ja.
En er ging nooit iemand dood en je zag nooit bloed.
Klappen en vuistslagen waren nooit raak, maar toch ging de ander tegen de vlakte.
Als je van überslechte special effects houdt, moet je deze kijken:
[ afbeelding ]
De cgi was voor 2005 al verschrikkelijk slecht en de greenscreen effecten waren zo hilarisch dat Tommy Wiseau het niet erger had kunnen doen!
quote:Op zondag 19 mei 2024 18:47 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Nee dank je, heb periode gehad dat we in de weekenden met collega's allemaal gewoon thuis de slechtste van de slechtste film uitkozen, tegelijk aanzetten en via teamspeak dom commentaar geven en bier drinken![]()
Zombeavers en Zombi Strippers niveau films
Lol oude horror's... Killer Tomatoes, Children of the Corn.... Zo kan ik nog uren doorgaanquote:Op zondag 19 mei 2024 19:00 schreef ToT het volgende:
[..]Oh God!
Doet me denken aan die oude horrorfilms (naast de seksfilms) op RTL+ en Sat1.
Het geniaalste vond ik een zwart-wit film over een stel duivelsaanbidders in de middeleeuwen.
Ze waren bezig met een ritueel om onsterfelijk te worden toen de dorpsbewoners hen grepen en op de brandstapel zetten.
"We zijn al zo ver met ons ritueel dat we uit de dood zullen opstaan!"
- "Oh in dat geval branden we jullie de ogen eerst uit, dus zullen jullie blind zijn als jullie uit de dood opstaan."
Een paar honderd jaar later, in de periode dat de film gemaakt werd dus het "heden", herrezen de rottende lijken uit hun graf (nadat ze levend verbrand waren) en ook hun paarden keerden als ondoden terug.
Ver weg begon een vrouw in haar huis te gillen, met d'r handen op de wangen, je kent het wel.
Dit gegil trok de aandacht van de ondode ruiters die daarom besloten het dorp in te gaan, richting het huis waar het gegil vandaan kwam.
De vrouw zag dat en ging steeds harder en harder gillen.
De ruiters kwamen met paard en al haar huis in en NET op het moment dat ze gegrepen zou worden, besloot ze de trap op te rennen.
Het paard bleef niet in de gang staan à la André van Duin, en ging met zijn berijder en al de trap op; echt hilarisch om te zien!
Eenmaal boven greep zijn baasje die gillende vrouw weer bijna die vervolgens besloot het raam uit te klimmen en van het dak af naar beneden te glijden en te vluchten!
Gofferquote:Op zondag 19 mei 2024 19:04 schreef ToT het volgende:
Er was ook een horrorfilm over gigantische wespen in een woestijn.
2 kerels reden in een volgens mij Volkswagen Kever en een wesp viel hen aan.
Hij stak zijn angel dwars door het dak, in de bolhoed van de man die wanhopig de randen van de bolhoed vasthield.
De wesp zoog het hoofd van de man leeg met zijn angel (biologielessen nodig?) die als een leeg colablikje helemaal in elkaar kreukelde!![]()
![]()
OWWWWWW, kever Herbie.... Die films waren ook zo geniaal.quote:Op zondag 19 mei 2024 19:04 schreef ToT het volgende:
Er was ook een horrorfilm over gigantische wespen in een woestijn.
2 kerels reden in een volgens mij Volkswagen Kever en een wesp viel hen aan.
Hij stak zijn angel dwars door het dak, in de bolhoed van de man die wanhopig de randen van de bolhoed vasthield.
De wesp zoog het hoofd van de man leeg met zijn angel (biologielessen nodig?) die als een leeg colablikje helemaal in elkaar kreukelde!![]()
![]()
Er was ook een grappige film over aliens die met een ruimteschip vlak over een wegdek raasden.quote:Op zondag 19 mei 2024 19:02 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Lol oude horror's... Killer Tomatoes, Children of the Corn.... Zo kan ik nog uren doorgaan
Zo op z'n tijd!quote:Op zondag 19 mei 2024 19:05 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Goffer![]()
Jij bent dus ook niet vies van echt slechte films?
Ja en nee; de eerste film was echt leuk, maar het werd wel steeds minder en minder bijzonder. Het voelde meer geforceerd aan van dat die franchise nog uitgemolken moest worden.quote:Op zondag 19 mei 2024 19:06 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
OWWWWWW, kever Herbie.... Die films waren ook zo geniaal.
Ik heb er echt teveel van gezienquote:
I know, maar dat was mijn kindertijd.. Ik vond het fantastisch, maar jij bent ook net ff die paar jaar ouder dan ik dat het je waarschijnlijk begon te irriteren. Voor mij fantastisch toen, die kever die in tunnel gewoon rond ging over dak van de tunnel.quote:Op zondag 19 mei 2024 19:09 schreef ToT het volgende:
[..]
Ja en nee; de eerste film was echt leuk, maar het werd wel steeds minder en minder bijzonder. Het voelde meer geforceerd aan van dat die franchise nog uitgemolken moest worden.
Op een gegeven moment was er ook een meisjes-auto waar hij verliefd op werd en waar hij steeds verlegen heel erg bij zat te blunderen zoals olie lekken enzo!
Oh nee ik vond het toen ook wel tof hoor!quote:Op zondag 19 mei 2024 19:11 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
I know, maar dat was mijn kindertijd.. Ik vond het fantastisch, maar jij bent ook net ff die paar jaar ouder dan ik dat het je waarschijnlijk begon te irriteren. Voor mij fantastisch toen, die kever die in tunnel gewoon rond ging over dak van de tunnel.
Nou het water stroomde hier net een uur lang door de straat naar beneden, zal dalijk wel weer brandweerwagens horen die kelders moeten leegpompen onder aan de straat. Dit is zoooooooo kut geregeld hier.quote:
Ah joy!quote:Op zondag 19 mei 2024 20:58 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Nou het water stroomde hier net een uur lang door de straat naar beneden, zal dalijk wel weer brandweerwagens horen die kelders moeten leegpompen onder aan de straat. Dit is zoooooooo kut geregeld hier.
Ja het ging wel lekker los hier ook, maar is echt zo kut.. Wonen hier allemaal op een bult en waar gaat al dat water heen? Ja omlaag via de straten, onder aan de bult zitten ze al 20 jaar met volgelopen kelders.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |