Tsja, dat was de enige die ik echt wel een medaillekans gaf als die zich zou plaatsen, daarmee jammer voor het toernooi.quote:Op zondag 23 juni 2024 01:08 schreef heywoodu het volgende:
Garland heeft zijn enkel geblesseerd in de warmup voor het polsstokhoogspringen, einde tienkamp en olympische droom
Als het goed is waren de regels vrij simpel: bij een gelijke tijd (ik neem aan in honderdsten, anders moet je de ranglijst niet in honderdsten opmaken) telt de tijd die als eerste neer is gezet. Dat was die van TTO.quote:Op zondag 23 juni 2024 09:26 schreef franklop het volgende:
Landen hebben tot en met 30 juni de tijd om een snellere tijd te lopen. Voor Nederland was dit het laatste meetmoment. Als de tijden van Nederland en Trinidad en Tobago aan het einde van de maand nog altijd hetzelfde zijn, wordt naar de duizendsten gekeken. Al is de vraag of de duizendsten bij Trinidad en Tobago bekend zijn.
Klopt dit deel over de 4x100 mannen?
Dan o'Brien toen toch ook zoiets ?quote:Op zondag 23 juni 2024 01:08 schreef heywoodu het volgende:
Garland heeft zijn enkel geblesseerd in de warmup voor het polsstokhoogspringen, einde tienkamp en olympische droom
Even opgezocht: geblesseerd tijdens de trials in 1988, geblesseerd voorafgaand aan de trials in 2000 en ook geblesseerd richting 2004. Maar tussendoor wél olympisch goud in 1996quote:
Na 88 wilde Samaranche volgens mij de regels aanpassen doordat O'Brien de aanvangshoogte niet haalde.quote:Op zondag 23 juni 2024 11:09 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Even opgezocht: geblesseerd tijdens de trials in 1988, geblesseerd voorafgaand aan de trials in 2000 en ook geblesseerd richting 2004. Maar tussendoor wél olympisch goud in 1996
Wordt een lang rijtje.quote:Op zondag 23 juni 2024 13:42 schreef heywoodu het volgende:
Ook geen hinkstapspringster Alexandra Nacheva op de Spelen, 4e op het EK, nu haar enkel geblesseerd.
Zondequote:Op zondag 23 juni 2024 22:23 schreef H.Vviv het volgende:
[ x ]
Dus zeker geen Nederland op de 4x100 meter.
Je hebt wel een paar dames die soms random ineens leveren in Amerika, maar Hall verslaan moeten ze wel voor uithalenquote:Op zondag 23 juni 2024 19:44 schreef heywoodu het volgende:
Anna Hall begint met een matige 13.34 op de horden, maar het verschil met de rest zou ruimschoots groot genoeg moeten zijn voor een klein slippertje hier en daar.
Hij maakt er 44.4244.59 van in de semis.quote:Op zaterdag 22 juni 2024 13:40 schreef Dale__Cooper het volgende:
Quincy Wilson loopt 44,6 in de voorrondes van de trials in Amerika, 16 jaar.
Wereldkampioene van 2022. Ook Janee Kassanavoid, brons en zilver op de vorige twee WK's, haalt het niet. Drama in het kogelslingeren, jeetje.quote:Op maandag 24 juni 2024 03:33 schreef wimderon het volgende:
3x ongeldig voor Brooke Anderson bij de trials.
En einde tijdperk voor de mannen van Leo Beenhakker.quote:Op zondag 23 juni 2024 22:23 schreef H.Vviv het volgende:
[ x ]
Dus zeker geen Nederland op de 4x100 meter.
Eerlijk is eerlijk, ik ben wel blij dat het nog een extra kans is om Tebogo te zien lopen in Parijs.quote:Op zondag 23 juni 2024 22:23 schreef H.Vviv het volgende:
[ x ]
Dus zeker geen Nederland op de 4x100 meter.
De volgende: Patryk Dobek, in Tokyo verrassend brons op de 800m, haakt wegens gezondheidsproblemen af.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |