De beste allertijden is niet alleen wereld titels winnenquote:
Ik had het niet tegen jou.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 17:54 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
De beste allertijden is niet alleen wereld titels winnen
- het is populariteit door goed gedrag wereldwijd
- het is op je 40ste beste tijden neerzetten
- het is op je 40 ste nog een sprintrace winnen
wat een mierenneukerijquote:Ferrari heeft ook een verklaring voor de diskwalificatie van Hamilton. "Wat betreft de slijtage van de vloerplank van Lewis: we hebben het verbruik verkeerd ingeschat. Het was niet de bedoeling om voordeel te behalen. We zullen leren van wat er is gebeurd en ervoor zorgen dat we niet weer dezelfde fouten maken. Het is duidelijk niet de manier waarop we de GP van China wilden afsluiten, noch voor onszelf, noch voor onze fans, die ons onvoorwaardelijk steunen."
quote:Op zondag 23 maart 2025 13:39 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
wat een mierenneukerij
hebben ze alle vloerplanken nagekeken?
vast niet
als de baan wat gladder was geweest had ferrari dit probleem niet gehad
The Ferrari way.quote:Op zondag 23 maart 2025 13:11 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Dubbele diskwalificatie. Netjes hoor.
Een beker water.quote:Op zaterdag 5 april 2025 10:18 schreef klaasweetalles het volgende:
Morgen gaan we een beker ophalen
kom op Ham
Harvard speciaal onderwijsquote:Op zondag 6 april 2025 08:44 schreef FlippingCoin het volgende:
Lol @:klaasweetalles
Ben je naar een nep harvard geweest of zo
Nee klopt man Lewis won er alleen maar in 2014, 2015, 2017 en 2018. Die man kan echt niks!quote:Op zondag 6 april 2025 14:13 schreef Weltschmerz het volgende:
Suzuka is dan ook geen baan voor de goat, Rosberg versloeg hem daar altijd voor de pole en ook Bottas kon hem daar wel redelijk aan. Hamilton is meer van de party mode DRS overtakes op een lang recht stuk.
Suzuka is meer een drivers' track ja.quote:Op zondag 6 april 2025 14:13 schreef Weltschmerz het volgende:
Suzuka is dan ook geen baan voor de goat, Rosberg versloeg hem daar altijd voor de pole en ook Bottas kon hem daar wel redelijk aan. Hamilton is meer van de party mode DRS overtakes op een lang recht stuk.
Prima voor een subtopper in de meest dominante auto uit de geschiedenis van de F1.quote:Op zondag 6 april 2025 14:37 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Nee klopt man Lewis won er alleen maar in 2014, 2015, 2017 en 2018. Die man kan echt niks!
Onzinquote:Op zondag 6 april 2025 19:22 schreef WheeledWarrior het volgende:
Hamilton heeft zijn topjaren gehad maar is nu gewoon te oud. Zelfde zie je onderhand ook bij Alonso. Schumacher had dat ook toen hij als 40-plusser nog dacht mee te kunnen met de mannen in hun prime (destijds Hamilton, Vettel, Rosberg etc).
Dat je dan ook nog superlange seizoenen hebt tegenwoordig met 24 races en 6 sprints helpt niet echt meer mee.
Hij is niet eens de beste rijder in een rari, hoe kan die dan de beste zijn.quote:Op zondag 6 april 2025 19:47 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Onzin
Uiteindelijk is het allemaal op een gaspedaal trappen en sturen
Ik denk dat leeftijd in en dergelijke sport minder meetelt
Daarnaast wordt Hamilton natuurlijk ook fysiek getest
Als hij daarin niet zou kunnen mee komen zou hij allang niet meer in deze sport zitten.
Ik denk dat het nog steeds aan de auto ligt dat hij niet vooraan rijdt
Ferrari heeft het de laaste jaren niet goed gedaan en lijkt de problemen nog niet te boven te zijn
Je gedachtes veranderen. Riciardo gaf het ook toe in zn laatste seizoen. Je gaat toch meer nadenken ipv gewoon vol gas de bocht induiken.quote:Op zondag 6 april 2025 19:47 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Onzin
Uiteindelijk is het allemaal op een gaspedaal trappen en sturen
quote:Eén van de grootste factoren, waardoor ouderen trager scoren op reactietests, is dat ouderen minder impulsief zijn. Ouderen zijn voorzichtiger in het nemen van beslissingen, waardoor het wat langer duurt. Jeugdige deelnemers bleken vaak overmoedig en bekommeren zich minder om mogelijke ongunstige uitkomsten. Een andere factor die ook meespeelt, is dat de snelheid van de motoriek wat terugloopt, waardoor de reactiesnelheid kan verminderen.
Schumacher is een heel ander verhaal, dat was na 3 jaar er tussenuit en een motorongeluk met blijvend letsel. Wel zag je al dat hij vanaf 2000 al wat kalmer aandeed.quote:Op zondag 6 april 2025 19:22 schreef WheeledWarrior het volgende:
Hamilton heeft zijn topjaren gehad maar is nu gewoon te oud. Zelfde zie je onderhand ook bij Alonso. Schumacher had dat ook toen hij als 40-plusser nog dacht mee te kunnen met de mannen in hun prime (destijds Hamilton, Vettel, Rosberg etc).
Max doet met die Red Bull gewoon mee om de titel, zo slecht is die knakenbak dus niet. Per circuit afhankelijk zo blijkt want de verschillen zijn niet zo groot.quote:Op maandag 7 april 2025 14:49 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
Ik blijf de Hamilton van São Paulo, Qatar, Djedda en Abu Dhabi in mijn geheugen houden. Toen hij even Max zijn eerste wereldtitel aan gruzelementen leek te gaan rijden. Tegen die Hamilton in die Mercedes viel helemaal niks te doen, ook niet door Verstappen in toen al zijn prime. 3 maanden later moest hij instappen in de Mercedes van 22 en kon hij ineens bijna niks meer. Dat wil er bij mij niet in. In een goede auto kan Hamilton nog steeds domineren. Ja, het speelveld is beter dan 10 jaar geleden, maar het is niet dat hij nu ineens maar subtop is. Leclerc, Russell, Verstappen en misschien Norris en Piastri zijn ook top. Alonso was dat, maar voor al die rijders geldt ook dat ze in een knakenbak ook niet winnen. Iedereen, behalve Verstappen dan, die is écht beter.
Had Hamilton niet elke keer een nieuwe raketmotor achterin liggen eind 2021?quote:Op maandag 7 april 2025 14:49 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
Ik blijf de Hamilton van São Paulo, Qatar, Djedda en Abu Dhabi in mijn geheugen houden. Toen hij even Max zijn eerste wereldtitel aan gruzelementen leek te gaan rijden. Tegen die Hamilton in die Mercedes viel helemaal niks te doen, ook niet door Verstappen in toen al zijn prime. 3 maanden later moest hij instappen in de Mercedes van 22 en kon hij ineens bijna niks meer. Dat wil er bij mij niet in. In een goede auto kan Hamilton nog steeds domineren. Ja, het speelveld is beter dan 10 jaar geleden, maar het is niet dat hij nu ineens maar subtop is. Leclerc, Russell, Verstappen en misschien Norris en Piastri zijn ook top. Alonso was dat, maar voor al die rijders geldt ook dat ze in een knakenbak ook niet winnen. Iedereen, behalve Verstappen dan, die is écht beter.
Nee, in een dominante auto kan hij goed zijn.quote:In een goede auto kan Hamilton nog steeds domineren.
Hij is niet wezenlijk veel langzamer dan Russell en de rest van die generatie en zelfs on par wanneer bandenmanagement heel belangrijk is, maar hij legt het af op kwalificeren, fouten maken, niet kunnen inhalen, afstellen en het geven van technische feedback. Zijn ervaring is niet zoveel waard.quote:Ja, het speelveld is beter dan 10 jaar geleden, maar het is niet dat hij nu ineens maar subtop is. Leclerc, Russell, Verstappen en misschien Norris en Piastri zijn ook top. Alonso was dat, maar voor al die rijders geldt ook dat ze in een knakenbak ook niet winnen. Iedereen, behalve Verstappen dan, die is écht beter.
Des te knapper dat hij desondanks de grootste allertijden is geworden en zal blijven.quote:Op maandag 7 april 2025 18:17 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Nee, in een dominante auto kan hij goed zijn.
[..]
Hij is niet wezenlijk veel langzamer dan Russell en de rest van die generatie en zelfs on par wanneer bandenmanagement heel belangrijk is, maar hij legt het af op kwalificeren, fouten maken, niet kunnen inhalen, afstellen en het geven van technische feedback. Zijn ervaring is niet zoveel waard.
In de ogen van mensen die zo trots zijn dat ze getallen kunnen lezen dat ze denken dat ze daarmee iets van de sport begrijpen.quote:Op maandag 7 april 2025 18:34 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Des te knapper dat hij desondanks de grootste allertijden is geworden en zal blijven.
Nee, hij wisselde alleen in São Paulo. Dat verhaal is ook een eigen leven gaan leiden.quote:Op maandag 7 april 2025 16:53 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Had Hamilton niet elke keer een nieuwe raketmotor achterin liggen eind 2021?
Verder blijft het bizar dat Hamilton toen niet werd gestraft voor die aanrijding in SA (en Verstappen wel).
Nog altijd objectiever dan allerlei op aannames gebaseerde retoriek.quote:Op maandag 7 april 2025 18:43 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
In de ogen van mensen die zo trots zijn dat ze getallen kunnen lezen dat ze denken dat ze daarmee iets van de sport begrijpen.
Turkije ook.quote:Op maandag 7 april 2025 18:45 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Nee, hij wisselde alleen in São Paulo. Dat verhaal is ook een eigen leven gaan leiden.
En ze offerden Bottas op door 6x een raketmotor erin te lepelen om exact te kijken tot hoever ze hem open konden schroeven zodat hij net niet kapot ging. Want alleen met een raketmotor kon Hamilton winnen. En als Bottas niet een kegelbaan was begonnen in Hongarije, Hamilton geen aanslag op Verstappen had gepleegd in Silverstone en hij in Duitsland(?) Niet alle geluk van de wereld had dat hij zijn stukgereden auto onder de rode vlag kon repareren. Dan was de GOATquote:
Objectief zijn ze niet want niet gecorrigeerd of gewogen voor allerlei veranderingen. Sowieso is het maar een selectie van statistieken.quote:Op maandag 7 april 2025 19:48 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Nog altijd objectiever dan allerlei op aannames gebaseerde retoriek.
Maar het staat iedere coureur vrij om zijn eigen getallen hoger te krijgen. Alleen, slecht weinigen zal dit gegeven zijn.
Schumacher koos Ferrari kampioen maken boven zo vaak mogelijk kampioen worden. Hij is met 5 WDCs voor Ferrari recordhouder, gaat Hamilton dat nog overtreffen?quote:Dat kan zijn omdat ze te jong stoppen met racen, of omdat ze een ruziezoekende, naar de pers lekkende vader hebben, dat hun team door slecht management uit elkaar valt of hun motorleverancier kwijtraken. De kans is hoe dan ook klein.
Dit worden gouden jaren. Het joie de vivre spat er vanaf.quote:Op maandag 7 april 2025 21:19 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Objectief zijn ze niet want niet gecorrigeerd of gewogen voor allerlei veranderingen. Sowieso is het maar een selectie van statistieken.
[..]
Schumacher koos Ferrari kampioen maken boven zo vaak mogelijk kampioen worden. Hij is met 5 WDCs voor Ferrari recordhouder, gaat Hamilton dat nog overtreffen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |