Aan de andere kant, het nieuwe stel heeft ook een flink klusbudget. Daar zouden ze het weghalen van de schoorsteen misschien ook van kunnen betalen.quote:Op woensdag 8 mei 2024 15:39 schreef ChildoftheStars het volgende:
Ik weet dat het een wedstrijd is en zo. Alleen ik vind het echt lullig hoe ze tegen dat nieuwe stel doen...
Dan gaan Tim en Anne de kosten van de schoorsteen toch verrekenen!quote:Op woensdag 8 mei 2024 05:44 schreef NedKelly het volgende:
[..]
Zitten ze volgens mij wel, maandag waren ze toch ook gelijk al bij de VvE vergadering. Maar als je wat wilt uit het VvE deel, zul je moeten overleggen met de rest van de VvE.
Wel raar dat er geen VvE potje beschikbaar is gesteld, moet het trappenhuis straks ook vanuit het budget van de deelnemers zelf?
Die Anouk gaat te keer als een verwend nest. Dat Jaïr dat pikt..!quote:Op donderdag 9 mei 2024 12:51 schreef Gia het volgende:
[..]
Dan gaan Tim en Anne de kosten van de schoorsteen toch verrekenen!
Echt zo egoistisch dat de anderen daar niet aan mee wilden betalen. Vind Anouk het ergst. Alles wat fout gaat, is de schuld van Jair. Maf mens!!
Dat was toen het nog niet bekend was hoeveel dat zou gaan kosten. Het blijkt maar 80 euro per stel te zijn.quote:Op donderdag 9 mei 2024 12:51 schreef Gia het volgende:
[..]
Dan gaan Tim en Anne de kosten van de schoorsteen toch verrekenen!
Echt zo egoistisch dat de anderen daar niet aan mee wilden betalen. Vind Anouk het ergst. Alles wat fout gaat, is de schuld van Jair. Maf mens!!
Helemaal met je eens. Dat verhaal van de schoorstenen begrijp ik ook niet helemaal...quote:Op donderdag 9 mei 2024 13:02 schreef d.k. het volgende:
De schoorsteen staat op de schouw. Eerder moest er van boven naar beneden gesloopt worden zodat een schouw altijd ergens op steunde. Maar nu steunt de schouw van Anne en Tim toch ook nergens op? En die vangt nu al het gewicht van de schoorsteen op. Dat pleit er al voor dat de schoorsteen al eerder afgebroken had moeten worden, toch?
En hoe lang blijven Sanne en Daniël nog? Ze lopen dramatisch achter, zeuren alleen, zijn totaal niet realistisch en ze zijn meer bezig met hun dochter dan de verbouwing. Waarom doe je dan mee?
Maar wel stom staan giebelen toen ze dat tafeltje verkloottequote:Op donderdag 9 mei 2024 12:55 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Die Anouk gaat te keer als een verwend nest. Dat Jaïr dat pikt..!
Ben benieuwd of die relatie stand gaat houden. Denk dat die vlam wel dooft tijden of na het programma.
Verschrikkelijke vrouw
Dat nieuwe stel zou het niet redden; de slaapkamer is nog lang niet af en de woonkamer stelt nog weinig voor. En binnenkort daar de oplevering al van.quote:Op donderdag 9 mei 2024 13:38 schreef Cosima het volgende:
Ik snap niet dat ze niet vantevoren wat geregeld hebben voor dat kind. Als je geen support om je heen hebt die dat voor 5 weken kunnen doen, dan moet je gewoon niet meedoen. Maar ik denk dat Sanne ook wil stoppen. Dat hotel lijkt me een idee van de productie. Hoop echt dat ze nog een ander stel kunnen laten invliegen om het over te nemen. Is in eerdere jaren ook wel gebeurd, onvrijwillig zelfs geloof ik
Ik vond Anouk eerst wel grappig maar ik word er nu echt heel ongemakkelijk van. Vind het eigenlijk randje emotional abuse
"Oh, maar 400 euro, dan kunnen ze dat best zelf betalen!!"quote:Op donderdag 9 mei 2024 12:58 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Dat was toen het nog niet bekend was hoeveel dat zou gaan kosten. Het blijkt maar 80 euro per stel te zijn.
Dat is toch ook zo? Ze hebben allemaal duizenden euro’s budget! Wat is dan 80 euro?quote:Op donderdag 9 mei 2024 14:09 schreef Gia het volgende:
[..]
"Oh, maar 400 euro, dan kunnen ze dat best zelf betalen!!"
Maar....het is aan de buitenkant, dus valt dat onder de VvE!quote:Op donderdag 9 mei 2024 14:17 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Dat is toch ook zo? Ze hebben allemaal duizenden euro’s budget! Wat is dan 80 euro?
Ik snap dat ook niet. Ze wilden allemaal de haard weg hebben. Dan moet de schoorsteen ook weg, en dat is een gezamelijk object wat de kosten ook zijn. Kan me voostellen dat het nu een principe kwestie gaat worden voor dat nieuwe stel. Ik zou als ik hun was ook een dealtje gemaakt hebben met de onderburen wat betreft touw en blok. De huur van dat ding splitten zodat je niet 5 trappen op en af hoeft met al dat puin. De draagbalk daarvoor hangt immers in hun appartementquote:Op donderdag 9 mei 2024 14:19 schreef Gia het volgende:
[..]
Maar....het is aan de buitenkant, dus valt dat onder de VvE!
Straks moet de gevel opnieuw gevoegd worden. Hoeft dit stel dan niet mee te betalen, omdat zij geen gevel hebben?
Dat zouden normale buren doen, die samen moeten leven. Deze mensen moeten tegen elkaar strijdenquote:Op donderdag 9 mei 2024 14:30 schreef Soury het volgende:
[..]
Ik snap dat ook niet. Ze wilden allemaal de haard weg hebben. Dan moet de schoorsteen ook weg, en dat is een gezamelijk object wat de kosten ook zijn. Kan me voostellen dat het nu een principe kwestie gaat worden voor dat nieuwe stel. Ik zou als ik hun was ook een dealtje gemaakt hebben met de onderburen wat betreft touw en blok. De huur van dat ding splitten zodat je niet 5 trappen op en af hoeft met al dat puin. De draagbalk daarvoor hangt immers in hun appartement
Jeroen zei gisteren dat de schoorsteen voor de VvE was. Het trappenhuis idem dito. Het voegwerk waarschijnlijk ook. Als ik in een VvE zit en er is lekkage bij mijn buren die ook in de VvE zitten, moet ik toch meebetalen?quote:Op donderdag 9 mei 2024 14:19 schreef Gia het volgende:
[..]
Maar....het is aan de buitenkant, dus valt dat onder de VvE!
Straks moet de gevel opnieuw gevoegd worden. Hoeft dit stel dan niet mee te betalen, omdat zij geen gevel hebben?
Als de lekkage bv van het dak komt wel.quote:Op donderdag 9 mei 2024 14:44 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Jeroen zei gisteren dat de schoorsteen voor de VvE was. Het trappenhuis idem dito. Het voegwerk waarschijnlijk ook. Als ik in een VvE zit en er is lekkage bij mijn buren die ook in de VvE zitten, moet ik toch meebetalen?
Maar ja dat is voor het huidige stel toch ook zo? En daarvan weet je zeker dat het nooit gaat lukken, niks aan. Zijn vast wel twee aanpakkers die het willen proberen. Misschien dat productie hen een klusjesman kan aanbieden om het iets eerlijker te maken.quote:Op donderdag 9 mei 2024 13:45 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Dat nieuwe stel zou het niet redden; de slaapkamer is nog lang niet af en de woonkamer stelt nog weinig voor. En binnenkort daar de oplevering al van.
Ja en volgens mij is er aan het einde vaak ook nog wel een inhaalweek oid toch?quote:Op donderdag 9 mei 2024 15:29 schreef Cosima het volgende:
[..]
Maar ja dat is voor het huidige stel toch ook zo? En daarvan weet je zeker dat het nooit gaat lukken, niks aan. Zijn vast wel twee aanpakkers die het willen proberen. Misschien dat productie hen een klusjesman kan aanbieden om het iets eerlijker te maken.
En dan ook nog zo'n pin als vrouwquote:Op donderdag 9 mei 2024 22:36 schreef Firuze60 het volgende:
Krijg toch een beetje medelijden met Daniel, hij keek zo beteuterd. Die man werkt zich uit de naad (alleen op de verkeerde manier), och heden toch.
Inderdaad en dan ook nog dat gezeur over regel 10, 50 euro p/u voor externe bouwvakkers, als je een klus uitbesteed en de aannemer dat neemt voor 500 euro en die er 15 uren over doet ligt dat toch niet aan de opdrachtgever? Wat dat betreft ben ik het met feeksje Anouk eens, je vraagt om een klus, in hoeveel uur kun je dat fixen? Die zegt in 5 uur, mooi, dat is geregeld dan.quote:Op donderdag 9 mei 2024 22:39 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
En dan ook nog zo'n pin als vrouw
Hij werkt keihard. Alleen weet te weinig voor dit programma
Tja het is een wedstrijd/programma met regels, dus dan heb je je aan die regels te houden. Ik vind het grappig dat ze denken dat de Jessica en Rene ze verraden hebben: Hallo de camera heeft gisteren jullie hele onderhandeling met de stucers gefilmd. Rene zegt juist zelf dat je gewoon niet betrapt moet worden. Overigens, Anouk moet wel lagere prijzen afspreken vrees ik. Budget is niet bijgehouden en die geeft geld uit als water. "O we zien wel als het op is"quote:Op donderdag 9 mei 2024 22:48 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Inderdaad en dan ook nog dat gezeur over regel 10, 50 euro p/u voor externe bouwvakkers, als je een klus uitbesteed en de aannemer dat neemt voor 500 euro en die er 15 uren over doet ligt dat toch niet aan de opdrachtgever? Wat dat betreft ben ik het met feeksje Anouk eens, je vraagt om een klus, in hoeveel uur kun je dat fixen? Die zegt in 5 uur, mooi, dat is geregeld dan.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 10 mei 2024 11:45 schreef NedKelly het volgende:
Ik zag een spoiler op twitter:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Plastic vloeren? Ligt toch gewone vloer in?quote:Op vrijdag 10 mei 2024 22:57 schreef Firuze60 het volgende:
Wat ik mij nu ook afvraag, hoe gaan ze het gezamenlijke trappenhuis opknappen? Die is aardig afgeragd inmiddels. Oh en ik gruwel van die plastic vloeren, snap dat het met vloerverwarming niet anders kan, maar man, wat vind ik dat lelijk.
Kunststoflaminaatquote:Op vrijdag 10 mei 2024 22:59 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Plastic vloeren? Ligt toch gewone vloer in?
Loop een beetje achter met kijken, maar sjemie, het is wel erg, ja.quote:Op vrijdag 10 mei 2024 21:56 schreef ChildoftheStars het volgende:
Wat een kreng is die Anouk
Ongelooflijk wat is ze super onaardig en drammerig
Ik hoop dat Jaïr haar snel dumpt
Ja en misschien is Jaïr niet de snelste, maar hij doet wel zijn best om goed werk af te leverenquote:Op vrijdag 10 mei 2024 23:19 schreef Firuze60 het volgende:
Loop een beetje achter met kijken, maar Anouk is
[..]
Loop een beetje achter met kijken, maar sjemie, het is wel erg, ja.
Moest wel een beetje lachen om haar opmerking over de kritiek van de interieur styliste en jurylid die zei:" Het lijkt wel een wachtkamer van een cosmetische kliniek." Anouk: "Daar komt ze zelf vast vaak."quote:Op vrijdag 10 mei 2024 23:22 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Ja en misschien is Jaïr niet de snelste, maar hij doet wel zijn best om goed werk af te leveren
En zij steekt amper een poot uit
Haha jaquote:Op vrijdag 10 mei 2024 23:30 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Moest wel een beetje lachen om haar opmerking over de kritiek van de interieur styliste en jurylid die zei:" Het lijkt wel een wachtkamer van een cosmetische kliniek." Anouk: "Daar komt ze zelf vast vaak."
Zo ziet het er in het echt niet uit. De leverancier is een sponsor dus ze moet n die vloer wel gebruiken. Bovendien goed zelf te leggen en werkt prima met dat vloerverwarmingssysteem wat ze ook verplicht zijn te gebruiken.quote:Op vrijdag 10 mei 2024 23:09 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Het is praktisch en makkelijk schoon te houden, maar doet mij denken aan ouderwets zeil.
Dit snapte ik niet zo goedquote:Op donderdag 9 mei 2024 22:07 schreef ChildoftheStars het volgende:
Of die hap uit het budget van 7000¤ is wel erg pittig
Ja, ze hebben een enorme gunfactor en gewoon ook terecht gewonnenquote:Op zaterdag 11 mei 2024 14:52 schreef Meke het volgende:
Inderdaad Hans en Famke terechte winnaarsEn gunde ze die opsteker ook wel
Ja... ik ben erg benieuwd wat ze ervan gaan maken!quote:Op zaterdag 11 mei 2024 14:48 schreef Meke het volgende:
[..]
Dit snapte ik niet zo goedZe mochten er zelf niets over beslissen?
Aan de andere kant: een mooi dakterras zal je huis wel met ruim 7K in waarde vermeerderen, dus in dat opzicht
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |