nee dat zal niet hoeven en anders dan komt er nog een pakketquote:Op zaterdag 20 april 2024 20:43 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Begrijp ik dat goed? Jij denkt dat dit paket genoeg is voor Oekraïne om het nog 2 jaar vol te houden
Mevrouw de pro-Russische heks moet die bezemsteel eens uit haar reet halen, dan is ze misschien wat minder chagrijnig.quote:
Pff.. En wat een gedoe was het.quote:Op zaterdag 20 april 2024 19:50 schreef dudewhereismycar het volgende:
Gefeliciteerd Oekraïne, sluizen gaan weer open vanuit Amerika. Ruim 100 Republikeinen stemmen voor.
De senaat is niet echt een hobbel. Dit was wel de belangrijkste stemming.
Welk momentum?quote:Op zaterdag 20 april 2024 20:23 schreef AgLarrr het volgende:
Zeer goed nieuws. Nu maar hopen dat het op tijd komt om het momentum van de Russen weg te nemen.
TNT smelt bij circa 80 oC wanneer het stolt instaat er een holte omdat vloeibaar TNT meer volume inneemt dan vast. Dat nagieten van TNT in die holte om de ruimte weer op te vullen is gebruikelijk. Ik ben wel verbaast dat het daar nog steeds met de hand wordt ingegoten net zoals tijdens WOIquote:Op zaterdag 20 april 2024 20:11 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Hier het filmpje overigens. Op 0:25 zie je ze gieten
Ja je zou een robot verwachten. Kan er toch gewoon een lopende band van maken net als flessen tomatensaus...quote:Op zaterdag 20 april 2024 21:21 schreef Digi2 het volgende:
[..]
TNT smelt bij circa 80 oC wanneer het stolt instaat er een holte omdat vloeibaar TNT minder volume inneemt dan vast. Dat nagieten van TNT in die holte om de ruimte weer op te vullen is gebruikelijk. Ik ben wel verbaast dat het daar nog steeds met de hand wordt ingegoten net zoals tijdens WOI
ben je mal johquote:Op zaterdag 20 april 2024 21:21 schreef Ploplap het volgende:
[ afbeelding ]
Het zal een keer gaan ophouden voor de Amerikanen.
quote:Hoeveel landen gebruiken de dollar?
Amerikaanse dollar - Wikikids
Naast de Verenigde Staten zelf is de Amerikaanse dollar ook officieel gebruikt in Ecuador, Panama, El Salvador, Oost-Timor, Micronesië, Palau, de Marshalleilanden, de Turks- en Caicoseilanden (onderdeel van het VK), de Britse Maagdeneilanden (ook onderdeel van het VK) en Caribisch Nederland
Dat zal wel meevallen; de Amerikaanse economie groeit flink en de economische slagkracht van de VS is natuurlijk vele malen groter dan die van een "shithole country" als Rusland.quote:Op zaterdag 20 april 2024 21:21 schreef Ploplap het volgende:
[ afbeelding ]
Het zal een keer gaan ophouden voor de Amerikanen.
Die holte speelde vaak al geen rol meer omdat men de gestolde TNT liever ging uitboren na het stollen om er vervolgens een booster met een ontstekingsmechanisme in plaatsten. TNT is trouwens giftige, kankerverwekkende meuk. Chemisch erg stabiel en weinig corrosief vergeleken met ammoniumnitraat of nitrocellulose en dus geschikt voor langdurige opslag.quote:Op zaterdag 20 april 2024 21:24 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Ja je zou een robot verwachten. Kan er toch gewoon een lopende band van maken net als flessen tomatensaus...
Leuk die slagkracht als je de mensen er niet meer voor hebt, en de mensen die nog wel lucht in en uitblazen, die zwemmen liever de rivieren over om niet vermalen te worden tot slachtvlees, en jij maar aan de zijlijn zitten te juichen wanneer ze voorraadje mortieren krijgen.quote:Op zaterdag 20 april 2024 21:31 schreef spicymchaggis het volgende:
[..]
Dat zal wel meevallen; de Amerikaanse economie groeit flink en de economische slagkracht van de VS is natuurlijk vele malen groter dan die van een "shithole country" als Rusland.
quote:Op zaterdag 20 april 2024 21:28 schreef Kukelecucktsju10 het volgende:
U S A !!
U S A !!
U S A !!
@:onlogisch doe die adelaar, gauw.
Wat zit je nou te ijlen man.quote:Op zaterdag 20 april 2024 21:35 schreef Ploplap het volgende:
[..]
Leuk die slagkracht als je de mensen er niet meer voor hebt, en de mensen die nog wel lucht in en uitblazen, die zwemmen liever de rivieren over om niet vermalen te worden tot slachtvlees, en jij maar aan de zijlijn zitten te juichen wanneer ze voorraadje mortieren krijgen.
Lijkt wel een tranny.quote:Op zaterdag 20 april 2024 21:48 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Wat denk jij, is het een man of een vrouw?
Male/37/petrol SUV/260.000$ debt.quote:Op zaterdag 20 april 2024 21:48 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Wat denk jij, is het een man of een vrouw?
Austin, TX met een AR-15 in zijn schuur.quote:Op zaterdag 20 april 2024 21:54 schreef Kukelecucktsju10 het volgende:
[..]
Male/37/petrol SUV/260.000$ debt.
uit elkaar getrokken wordt door 4 paardenquote:Op zaterdag 20 april 2024 22:02 schreef Opnaarutrecht het volgende:
[..]
Ik hoop dat die hoer sterft aan kanker.
Niet op korte termijn.quote:Op zaterdag 20 april 2024 22:07 schreef 3rr0r het volgende:
Heeft Putin al gereageerd? 61 miljard gaat niet uitmaken voor het verloop van de oorlog zal hij wel zeggen.
quote:Reactie uit Rusland
Een woordvoerder van het Kremlin zei tegen het Russische staatspersbureau Tass dat het Amerikaanse steunpakket Oekraïne "verder zal ruïneren" en tot meer dodelijke slachtoffers zal leiden in het land. Volgens de woordvoerder zal Rusland "reageren met maatregelen in zijn eigen belang".
Ook de Russische minister Lavrov van Buitenlandse Zaken heeft gereageerd. Hij zei op platform Telegram dat de steun voor "het regime in Kyiv een directe donatie aan terroristen" is.
Zou ze met haar paardenhoofd trouwens familie zijn van Lavrov? Dat zou nl. één en ander verklaren.quote:Op zaterdag 20 april 2024 22:02 schreef Opnaarutrecht het volgende:
[..]
Ik hoop dat die hoer sterft aan kanker.
Niks aan gelogen, dat gaat ook gebeurenquote:Op zaterdag 20 april 2024 22:15 schreef 3rr0r het volgende:
Niet van Putin zelf maar NOS meldt dit:
[..]
Marjorie is pissed off.quote:Op zaterdag 20 april 2024 20:55 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
nee dat zal niet hoeven en anders dan komt er nog een pakket
[ afbeelding ]
Vooral Russische.quote:Op zaterdag 20 april 2024 22:15 schreef 3rr0r het volgende:
tot meer dodelijke slachtoffers zal leiden
Ze negeert SKY. Preekt overduidelijk voor thuispubliek.quote:
Het klopt helaas wel.quote:Op zaterdag 20 april 2024 22:15 schreef 3rr0r het volgende:
Niet van Putin zelf maar NOS meldt dit:
[..]
Toch winnen ze terein en gaat het slechter met Oekraïne. Kijk de kaart.quote:Op zaterdag 20 april 2024 20:25 schreef Ulx het volgende:
[..]
Die vraag is voorlopig niet zo belangrijk. Want ook zonder die hulp hielden ze Rusland toch behoorlijk tegen. De verwachte ineenstorting kwam niet. Wel werden ze heel langzaam teruggedrongen op zwakke plekken aan het front. Nu komt er ineens een hele voorraad munitie om die zwakke plekken enorm te versterken. En nu lijkt het allemaal tegelijk te gaan komen. Munitie uit Europa en de VS. De F16's komen eraan. Er komen snel nieuwe luchtafweersystemen. En dan heb je nog wat Oekraïne zelf in elkaar sleutelt. Daarnaast kunnen dienstplichtigen nu ook voorzien worden van wapens.
Het is dus meer de vraag wat de Russen daar tegenover kunnen stellen. Want zelfs een slecht bewapend Oekraïens leger was al niet te verslaan.
Wel een paar honderd meter per dag, tegen absurde verliezen. Joe.quote:Op zaterdag 20 april 2024 22:30 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Toch winnen ze terein en gaat het slechter met Oekraïne. Kijk de kaart.
Mooi dat je iedere dag met een meetlint te vinden bent in Oekrainequote:Op zaterdag 20 april 2024 22:31 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Wel een paar honderd meter per dag, tegen absurde verliezen. Joe.
Wie krijgt die 61 miljard, Ploplap?quote:Op zaterdag 20 april 2024 22:28 schreef Ploplap het volgende:
[ afbeelding ]
En dat zit aan de financiele touwtjes in the land of free![]()
![]()
Wat een land![]()
Niet eens. In het meest extreme geval (bijv Stebove) gaat het om 2km per maand. Dat is 66,66 meter per dag.quote:Op zaterdag 20 april 2024 22:31 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Wel een paar honderd meter per dag, tegen absurde verliezen. Joe.
De Irak en Afghanistan oorlog waren toch een stuk duurder?quote:Op zaterdag 20 april 2024 21:21 schreef Ploplap het volgende:
[ afbeelding ]
Het zal een keer gaan ophouden voor de Amerikanen.
Een deel is een lening, en veel wapens staan al op de lijstjes om vervangen te worden.quote:Op zaterdag 20 april 2024 22:48 schreef grrrrg het volgende:
[..]
De Irak en Afghanistan oorlog waren toch een stuk duurder?
En bovendien wordt veel van de hulp geleverd in wapens, die komen van de Amerikaanse wapenindustrie. Dat geld vloeit terug in de Amerikaanse economie
En waar gaat 8/10 van t geld heen denk je? Hint: US wapenindustriequote:Op zaterdag 20 april 2024 22:28 schreef Ploplap het volgende:
[ afbeelding ]
En dat zit aan de financiele touwtjes in the land of free![]()
![]()
Wat een land![]()
Zeker, een select groepje zal weer lachend naar hun winsten kijken, terwijl de hardwerkende Amerikaan op termijn weer wat minder krijgt voor zijn/haar geld.quote:Op zaterdag 20 april 2024 22:51 schreef dudewhereismycar het volgende:
[..]
En waar gaat 8/10 van t geld heen denk je? Hint: US wapenindustrie
Nee, momenteel mogen we het doen met een knowitall concerntroll - boehoe oorlog en wapenindustrie is kut! - zonder het natuurlijk te hebben over wie er begon.quote:Op zaterdag 20 april 2024 22:57 schreef spicymchaggis het volgende:
Een nieuw Amerikaans steunpakket voor Oekraïne en de (pro-)Russische ratten komen weer uit hun holen gekropen om het te bagatelliseren en te vertellen dat "Roesja stronk" de oorlog heus wel gaat winnen hoor!
Ja dat geeft te denken of de NAVO wel als een blok zal optreden als Estland word aangevallen, Polen wel , nederland ????quote:Op zaterdag 20 april 2024 23:06 schreef grrrrg het volgende:
Oekraïne heeft vooral artilleriegranaten en Patriot-systemen nodig. Hopelijk kan Oekraïne die op zeer korte termijn in voldoende mate krijgen.
Eigenlijk beschamend hoe het Westen Oekraïne bijna in de steek hebben gelaten de afgelopen maanden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |