Groot voorstander van de campagne Val op een vrouw?quote:Op donderdag 18 april 2024 21:24 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Dit heeft niks meer met politiek te maken maar goed ik val zeker wel op vrouwen
Iedereen mag van mij zelf weten waar hij of zij op valt zolang je de wet niet overtreed en niemand lastig valtquote:Op donderdag 18 april 2024 21:33 schreef VoMy het volgende:
[..]
Groot voorstander van de campagne Val op een vrouw?
Het meest geestige aan deze tweet is dat hij zelfs met 80 zetels geen kabinet zou kunnen vormen.quote:
80 zetels lijkt me wat overdreven. Als hij gaat regeren maakt hij er zo'n puinzooi van dat zijn partij weer fors naar beneden keldert. Dus natuurlijk hoopt hij op Timmermans.quote:
Ik zou dolgelukkig zijnquote:Op donderdag 18 april 2024 22:03 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
80 zetels lijkt me wat overdreven. Als hij gaat regeren maakt hij er zo'n puinzooi van dat zijn partij weer fors naar beneden keldert. Dus natuurlijk hoopt hij op Timmermans.
Timmermans aan het roer, ik blij, Wilders blij. Ik zeg doen!
Wel een goede opmerking van je. Wilders geeft hier toch soort van aan blij te zijn met een kabinet Timmermans. Waarom geeft hij de (in)formatie dan niet aan Frans...quote:Op donderdag 18 april 2024 22:03 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
80 zetels lijkt me wat overdreven. Als hij gaat regeren maakt hij er zo'n puinzooi van dat zijn partij weer fors naar beneden keldert. Dus natuurlijk hoopt hij op Timmermans.
Timmermans aan het roer, ik blij, Wilders blij. Ik zeg doen!
Omdat hij nog niet op het punt is dat hij een ander goed genoeg de schuld kan geven van het mislukken van de formatie.quote:Op donderdag 18 april 2024 22:05 schreef VoMy het volgende:
[..]
Wel een goede opmerking van je. Wilders geeft hier toch soort van aan blij te zijn met een kabinet Timmermans. Waarom geeft hij de (in)formatie dan niet aan Frans...
Zijn hele succes is gevormd door langs de zijlijn boos te staan schreeuwen op elite. Als hij zelf op het pluche gaat zitten gaat hij waarschijnlijk op zijn bek, zoals bij Rutte I.quote:Op donderdag 18 april 2024 22:05 schreef VoMy het volgende:
[..]
Wel een goede opmerking van je. Wilders geeft hier toch soort van aan blij te zijn met een kabinet Timmermans. Waarom geeft hij de (in)formatie dan niet aan Frans...
Loopt niet altijd goed af he in Amerika gingen ze van de oranje man naar solide opa en dan 8 jaar verder zitten ze nog steeds met oranje man. Qua dat aangaat zijn we Wilders toch ook niet kwijt nadat hij toch maar ff 130 en dierenpolitie had geregeld.quote:Op donderdag 18 april 2024 22:32 schreef tizitl2 het volgende:
Sta er een beetje verdeeld in eigenlijk, aan de ene kant zie ik liever een normaal kabinet met PvdA zodat we niet allemaal onzin en anti rechtsstatelijke meuk krijgen.
Aan de andere kant is een periodieke reminder voor een deel van het electoraat dat populistisch geschreeuw niets oplost ook hard nodig. Dat zag je met de LPF en later met Rutte 1, daarna kun je vervolgens normaal regeren.
Ik neig op dit moment nog naar beter zonder Wilders, vooral ook omdat ze zo dom zijn geweest hem niet in een verantwoordelijke positie te duwen waar hij daadwerkelijke keuzes moet maken en die in de Kamer moet verdedigen..
De grote problemen van onze tijd.quote:Op donderdag 18 april 2024 22:47 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Qua dat aangaat zijn we Wilders toch ook niet kwijt nadat hij toch maar ff 130 en dierenpolitie had geregeld.
Ik blijf het herhalen: het is de schuld van de kiezers dat er geen kabinet komt. Democratie moet verboden worden voor mensen met een te laag IQ. Alleen als je normaal kan denken, normale opvattingen over zaken hebt en je je normaal gedraagt, mag je kiezen. Maar ja, in onze gekke samenleving is het heel normaal dat zelfs normale mensen gek worden.quote:
Het probleem is dat “eng mannetje, moet snel opkrassen” niet ‘ook kritiek’ is.quote:Op vrijdag 19 april 2024 06:15 schreef Kickinalfa het volgende:
Volgens Pieter stond de deadline op 15 mei, dus de aankomende maand zullen ze nog wel doorgaan.
Overigens wordt Wilders hier in de spotlight gezet maar vanuit de VVD is er ook kritiek om van den burg nav zijn opmerking.
Ik wil je niet teleurstellen, maar als we stemrecht daadwerkelijk zouden beperken op IQ dan denk ik dat D66 en GroenLinks een stuk meer zetels halen dan nu, en ook een stuk meer dan jou lief is.quote:Op vrijdag 19 april 2024 04:21 schreef Erik_Groen het volgende:
[..]
Ik blijf het herhalen: het is de schuld van de kiezers dat er geen kabinet komt. Democratie moet verboden worden voor mensen met een te laag IQ. Alleen als je normaal kan denken, normale opvattingen over zaken hebt en je je normaal gedraagt, mag je kiezen. Maar ja, in onze gekke samenleving is het heel normaal dat zelfs normale mensen gek worden.
En uiteindelijk zit een universitair afgestudeerde als De Roon ook sinds 2006 in de Kamer achter Wilders. Onderscheid maken op basis van opleiding of IQ (hoe wil je dat doen, iedereen een verplichte IQ test?) is dus ook niet de volledige oplossing. Nog los van het feit dat zoiets totaal ongewenst is.quote:Op vrijdag 19 april 2024 07:02 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik wil je niet teleurstellen, maar als we stemrecht daadwerkelijk zouden beperken op IQ dan denk ik dat D66 en GroenLinks een stuk meer zetels halen dan nu, en ook een stuk meer dan jou lief is.
Inderdaad. Iedereen die wel eens in het hoger onderwijs heeft rondgelopen weet dat intelligent, slim en wereldwijs totaal niet hetzelfde is.quote:Op vrijdag 19 april 2024 07:08 schreef Hanca het volgende:
[..]
En uiteindelijk zit een universitair afgestudeerde als De Roon ook sinds 2006 in de Kamer achter Wilders. Onderscheid maken op basis van opleiding of IQ (hoe wil je dat doen, iedereen een verplichte IQ test?) is dus ook niet de volledige oplossing. Nog los van het feit dat zoiets totaal ongewenst is.
Ja, ik meende dat bepleiten dat het beperken van het algemeen kiesrecht een slecht idee is, nogal overbodig was. Want de meeste mensen weten dat al, en de enkeling die het tegendeel beweert laat zich door mij toch niet overtuigen.quote:Op vrijdag 19 april 2024 07:08 schreef Hanca het volgende:
[..]
En uiteindelijk zit een universitair afgestudeerde als De Roon ook sinds 2006 in de Kamer achter Wilders. Onderscheid maken op basis van opleiding of IQ (hoe wil je dat doen, iedereen een verplichte IQ test?) is dus ook niet de volledige oplossing. Nog los van het feit dat zoiets totaal ongewenst is.
Natuurlijk ben jij uitstekend geïnformeerd over wat de formatiepartijen allemaal bespreken. Een voordeel wat ik dan weer niet heb. Vertel, hoe doe je dat.quote:Op vrijdag 19 april 2024 08:01 schreef Hanca het volgende:
En weer gedoe tussen de formerende partijen, nu over buitenlandse investeerders in de zorg.
https://www.volkskrant.nl(...)ver-elkaar~b5bca184/
VVD minister Helder wil een aangenomen motie over een verbod daarop niet uitvoeren, terwijl vooral de PVV maar ook NSC daar wel op aandringen. Je begint je af te vragen of de 4 partijen het naast 130 rijden en gepersonaliseerde kentekenplaten (ze weten wat belangrijk is) het nog wel ergens over eens zijn.
En jij bepaald natuurlijk wat normale opvattingen zijn en wat normaal gedrag is.quote:Op vrijdag 19 april 2024 04:21 schreef Erik_Groen het volgende:
[..]
Ik blijf het herhalen: het is de schuld van de kiezers dat er geen kabinet komt. Democratie moet verboden worden voor mensen met een te laag IQ. Alleen als je normaal kan denken, normale opvattingen over zaken hebt en je je normaal gedraagt, mag je kiezen. Maar ja, in onze gekke samenleving is het heel normaal dat zelfs normale mensen gek worden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |