Dat was het type, sport jij? Haha daar zweet je van toch ? Vrijwillig hahahaquote:Op zondag 14 april 2024 13:40 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Beetje goed voor jezelf zorgen, en portie geluk hebben dat zulke dingen je niet overkomen.
En ik maar denken dat je rijk bent!quote:Op zondag 14 april 2024 13:40 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
De zomervakantie![]()
En ook aan nieuw kozijn zodat ik niet in de kou hoef te zitten in de winter. Dan is het geld voor dit jaar wel weer op.
quote:Op zondag 14 april 2024 13:38 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Gaat je reis nu definitief door?
Je moet je bed trouwens weer eens verschonenquote:
quote:
Hoe weet je dit?quote:Op zondag 14 april 2024 13:42 schreef loveislikeakiss het volgende:
[..]
Je moet je bed trouwens weer eens verschonen
Ik heb Cali.quote:Op zondag 14 april 2024 13:42 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
En ik maar denken dat je rijk bent!
Wasmachine is echt letterlijk 1 minuten geleden klaar met het wassen van mijn lakenquote:Op zondag 14 april 2024 13:42 schreef loveislikeakiss het volgende:
[..]
Je moet je bed trouwens weer eens verschonen
ah nou dat zijn wel goede aankopenquote:Op zondag 14 april 2024 13:40 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
De zomervakantie![]()
En ook aan nieuw kozijn zodat ik niet in de kou hoef te zitten in de winter. Dan is het geld voor dit jaar wel weer op.
quote:
quote:
quote:Op zondag 14 april 2024 13:07 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
gefeliciteerd zwabber.
Dat je nog vele jaren mag rondzwabberen
quote:
quote:
Dankjulliewel!quote:
Zekerquote:Op zondag 14 april 2024 13:43 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]![]()
Leuk!
En wel fijn dat je nu bevestiging hebt.
Ik heb nog maar weinig plannen. Heb tegen het eind van het jaar ook nog een financiele tegenvaller waar ik me al op aan het voorbereiden ben.quote:
Ik dacht dat ik vroeger goed verdiende, samen hadden we iets van 10k bruto, maar das echt weinig nog om echt leuke dingen te kunnen doen. Of fatsoenlijk onderhoud aan je huis en vakantie ed.quote:Op zondag 14 april 2024 13:36 schreef Citizen.Erased het volgende:
Ik wacht ook op vakantiegeld. Alleen heb ik het geld al uitgegeven
Omdat hij het twee weken geleden heeft gedaan en toen was het al te lang geledenquote:
Oh jammerquote:Op zondag 14 april 2024 13:44 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Ik heb nog maar weinig plannen. Heb tegen het eind van het jaar ook nog een financiele tegenvaller waar ik me al op aan het voorbereiden ben.
quote:Op zondag 14 april 2024 13:44 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ik dacht dat ik vroeger goed verdiende, samen hadden we iets van 10k bruto, maar das echt weinig nog om echt leuke dingen te kunnen doen. Of fatsoenlijk onder houd aan je huis en vakantie ed.
Iewl.quote:Op zondag 14 april 2024 13:44 schreef loveislikeakiss het volgende:
[..]
Omdat hij het twee weken geleden heeft gedaan en toen was het al te lang geleden
Het was vorige week woensdag, nog geen 2 weken, dus legaalquote:Op zondag 14 april 2024 13:44 schreef loveislikeakiss het volgende:
[..]
Omdat hij het twee weken geleden heeft gedaan en toen was het al te lang geleden
Ja precies, hou je op het eind van de maand niets aan over.quote:Op zondag 14 april 2024 13:44 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ik dacht dat ik vroeger goed verdiende, samen hadden we iets van 10k bruto, maar das echt weinig nog om echt leuke dingen te kunnen doen. Of fatsoenlijk onderhoud aan je huis en vakantie ed.
We worden in Nederland met een redelijk goede baan gewoon uitgebuit.
Ergens iets tussen de 2 tot 4 duizend euro om nog eens op te hoesten, kijk er nog niet echt naar uitquote:
7 duizend ofzo? Of nog meer? heb eigenlijk geen ideequote:Op zondag 14 april 2024 13:45 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ja bruto daar blijft geen zak van over
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |