Ik gebruikte een smiley linksboven omdat het niet geheel serieus was.quote:Op maandag 8 april 2024 19:52 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Ik ben geen Ashley fan maar dit slaat nergens op natuurlijk,
Jij ziet spoken jonge,wat een zever.quote:Op maandag 8 april 2024 19:51 schreef sly-nl het volgende:
Verder natuurlijk fijn dat dit portret op een gewone maandag de achteruitgang mocht pakken naar d'r familie, waar ze op zeker verder gaat met manipuleren en stoken. Da's wel rot voor dat gezin
Wij ook, maar is natuurlijk niet echt italiaans.quote:Op maandag 8 april 2024 19:36 schreef mario390 het volgende:
eten ze daar nie salat
vor bijlage??
we hebben bijna elke dag
salat
quote:Op maandag 8 april 2024 20:00 schreef Jockari het volgende:
[..]
Plamuur van Ash nog aan zijn gezicht ?
Zij is dus "De Mol" !quote:Op maandag 8 april 2024 19:48 schreef Luna68 het volgende:
Ze brengt niet veel in de pot zo, vanmiddag ook al niet met zingen
Wie niet !quote:Op maandag 8 april 2024 19:56 schreef mario390 het volgende:
[..]
ik heb nog de hottube trauma
wegen zijn tiet
Die is weg, mss van Al, die heeft meerdere lagenquote:Op maandag 8 april 2024 20:00 schreef Jockari het volgende:
[..]
Plamuur van Ash nog aan zijn gezicht ?
Flut-artikel.quote:Op maandag 8 april 2024 19:31 schreef mazaru het volgende:
[..]
https://nl.nieuws-247.be/(...)is-onbeschrijfelijk/
Vooral hoe ze eindigt vind ik heel erg sterk
Onzin. Ze was volledig zichzelf in dat spel. Een normaal persoon verloochent z'n waarden en normen niet in een spel op national teevee you know, Mazaro.quote:Op maandag 8 april 2024 19:48 schreef mazaru het volgende:
[..]
Het verschil is dat Ashley meedeed aan een spel en de mensen die al die onzin de wereld in hielpen een leeg leven moeten hebben om zulke belachelijke ideeën de wereld in te helpen. Paranoïde waanbeelden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |