Hij werkt al bij de politie.quote:Op maandag 8 april 2024 10:18 schreef bonanza8 het volgende:
koooooooooooooken en schooooooooooonmaken
Is ze alweeer zwanger?
die Quiten is trouwens ook echt een naar en irritant mannetje, hij zou toch naar de politie opleiding gaan, maar volgend seizoen wil hij gaan werken op de camping? zou hij niet toegelaten zijn of door de voorselectie zijn gekomen?
@FlippingCoin Dit stukje kan wel uit de OP, want die uitzendingen daarvan zijn afgelopen.quote:Op maandag 8 april 2024 09:54 schreef FlippingCoin het volgende:
Ook wordt hier 'Een huis vol emigreert' besproken waar we de emigratie volgen van de familie Kraan en de familie Jelies. Elke vrijdag te zien op NPO 1 om 21.35
Wat moet er nou weer voor nieuws in dat boek komen? We weten alles al van de Kidsquote:Op maandag 8 april 2024 11:31 schreef Ynske het volgende:
Er komt een boek over de jelies
https://www.shownieuws.nl(...)gg1m9WzDdEzBeVefUreQ
LeesVOER zodat zure wijven op het internet het boek gaan downloaden (want ze gaan immers niet betalen voor dát boek) en erover schrijven op fora. Wat kliks oplevert -> wat geld oplevert.quote:Op maandag 8 april 2024 11:54 schreef Paardenbloemmeisje het volgende:
[..]
Wat moet er nou weer voor nieuws in dat boek komen? We weten alles al van de Kids
Ik niet, maar ik ben dan ook niet obsessief op hun insta en feesboek te vindenquote:Op maandag 8 april 2024 11:54 schreef Paardenbloemmeisje het volgende:
[..]
Wat moet er nou weer voor nieuws in dat boek komen? We weten alles al van de Kids
Nee over hoe Johan en Janneke zijn opgevoed en hie zij nu hun kinderen opvoeden. Zal denk ik oa gaan over het geloof, dat hun kinderen geen rokjes hoeven dragen en vroeger wel.quote:Op maandag 8 april 2024 12:48 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ik niet, maar ik ben dan ook niet obsessief op hun insta en feesboek te vinden![]()
Het gaat toch om hun leven in Spanje? Of heb ik dat verkeerd begrepen?
Nou en? Als ik moest gaan lopen zeuren over ieder boek dat naar mijn mening onnodig is dan heb ik er een dagtaak bij, voor de komende 50 jaar.quote:Op maandag 8 april 2024 11:54 schreef Paardenbloemmeisje het volgende:
[..]
Wat moet er nou weer voor nieuws in dat boek komen? We weten alles al van de Kids
Ik moet zeggen dat ze heel ruimdenkend zijn over de kleding van hun dochtersquote:Op maandag 8 april 2024 12:50 schreef IlseMarije het volgende:
[..]
Nee over hoe Johan en Janneke zijn opgevoed en hie zij nu hun kinderen opvoeden. Zal denk ik oa gaan over het geloof, dat hun kinderen geen rokjes hoeven dragen en vroeger wel.
Ik had m'n kind niet de eerste dag zo met blote schouders naar school gestuurd, inderdaad.quote:Op maandag 8 april 2024 13:39 schreef maily het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat ze heel ruimdenkend zijn over de kleding van hun dochters
Ja vond ik ook. Ik vond het topje van Aida sowieso niet geschikt voor school. School is gewoon enigzins netjes gekleed. Ik ben bijvoorbeeld ook niet voor met gaten in je broek naar school. Doe je maar lekker in je vrije tijd aan.quote:Op maandag 8 april 2024 13:55 schreef Jeroboam het volgende:
[..]
Ik had m'n kind niet de eerste dag zo met blote schouders naar school gestuurd, inderdaad.
Heel ruimdenkend inderdaad 🤭quote:Op maandag 8 april 2024 13:39 schreef maily het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat ze heel ruimdenkend zijn over de kleding van hun dochters
Terwijl dat voorheen anders was. Toen had Johan het eens over kleding, dat ze veel goed vinden maar strak/kort en blote buiken dat mocht niet.quote:
Zag het idd op fbquote:Op dinsdag 25 juni 2024 20:41 schreef Dekentje2402 het volgende:
Vanaf 19 augustus weer te zien! Met de familie Cudogham, familie Bakhcha, familie Wildeman en familie Blom.
Die zijn nieuwquote:Op woensdag 26 juni 2024 08:44 schreef Serinde het volgende:
Hoe is dat over de uitzendingen![]()
Familie bakcha ken ik niet volgens mij. Zijn zij nieuw of uit een oud seizoen?
Hoe gaat het met de Jelies dan? Ik denk ook eerlijk gezegd dat er na de emigratie weinig reuring is daar, dus ik kan me voorstellen dat het weinig spannende TV oplevert. Itt de familie Kraan die met de camping bezig zijnquote:Op donderdag 25 april 2024 14:26 schreef Naadje79 het volgende:
Nieuw seizoen van de emigratieserie is in de maak, maar zonder de Jelies. Familie Kraan is wel te zien, verder nog geen informatie over een ander gezin.
Hier heb ik extreem weinig zin in, 0 families die ik leuk vindquote:Op dinsdag 25 juni 2024 20:41 schreef Dekentje2402 het volgende:
Vanaf 19 augustus weer te zien! Met de familie Cudogham, familie Bakhcha, familie Wildeman en familie Blom.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |