Ja, dat LECLERC CUCKK!!!!! roepen is heel gemoedelijk. Helemaal eens.quote:Op zondag 7 april 2024 11:47 schreef Nattekat het volgende:
Het werd hier iets te gemoedelijk volgens mij
Als Hamilton het niet kan in een Ferrari, dan Leclerc ook niet denk ik.quote:Op zondag 7 april 2024 19:41 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Misschien is het heel goed voor zijn zelfvertrouwen als hij niet meer de grote man is, maar wel de snelste blijkt.
Al zou dat voor Ferrari betekenen dat ze nog steeds geen coureur hebben die kampioen kan worden.
Bedankt dat je even balans komt brengenquote:Op zondag 7 april 2024 20:41 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Ja, dat LECLERC CUCKK!!!!! roepen is heel gemoedelijk. Helemaal eens.
In zijn eerste seizoen bij Ferrari viervoudig wereldkampioen Vettel te grazen genomenquote:Op zondag 7 april 2024 19:37 schreef Tijn het volgende:
[..]
Dat is waar, maar je kunt moeilijk om de stats van Hamilton heen. Vergeleken daarmee is Leclerc duidelijk niet meer de grote man binnen het team.
Vettel was toen al wel een beetje de Riccardo van Ferrari.quote:Op zondag 7 april 2024 20:57 schreef Centric het volgende:
[..]
In zijn eerste seizoen bij Ferrari viervoudig wereldkampioen Vettel te grazen genomen
Dat is dan ook één van de meest overschatte coureurs van de afgelopen 30 jaar F1.quote:Op zondag 7 april 2024 20:57 schreef Centric het volgende:
[..]
In zijn eerste seizoen bij Ferrari viervoudig wereldkampioen Vettel te grazen genomen
Dat is ook verder geen probleem maar ik heb het niet gezien.quote:Op zondag 7 april 2024 20:38 schreef Bonobo11 het volgende:
[..]
Hij deed dat al in bocht 5 of 6 in sector 1. Misschien 15 sec achter Russell gezeten.
Lec heeft vorige jaar een lang contract getekend, sainz heeft voor 2025 geen contract.quote:Op maandag 8 april 2024 09:49 schreef xzaz het volgende:
Waarom gaat Sainz weg eigenlijk en niet lec?
Waarom gaat überhaupt één van de twee weg?quote:Op maandag 8 april 2024 09:49 schreef xzaz het volgende:
Waarom gaat Sainz weg eigenlijk en niet lec?
Dit eigenlijk.quote:Op maandag 8 april 2024 09:54 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Waarom gaat überhaupt één van de twee weg?
Toen ik dit zei aan het begin van 't seizoen werd ik nog net niet gestenigdquote:Op maandag 8 april 2024 10:01 schreef WheeledWarrior het volgende:
Aantal coureurs mag nu wel echt wieberen uiterlijk na dit seizoen. Ricciardo,
Nu nog steedsquote:Op maandag 8 april 2024 10:03 schreef xzaz het volgende:
[..]
Toen ik dit zei aan het begin van 't seizoen werd ik nog net niet gestenigd
Probleem is dat je wel de mensen met potentie moet hebben om deze te vervangen en ik betwijfel of er 5 coureurs in de F2/F3 rondlopen die het niveau van Stroll/Magnussen zouden benaderen. Ik denk ook echt dat dat de reden is dat we nu al een paar jaar met min of meer dezelfde grid rijden, de aanwas is gewoon niet zo goed.quote:Op maandag 8 april 2024 10:01 schreef WheeledWarrior het volgende:
Aantal coureurs mag nu wel echt wieberen uiterlijk na dit seizoen. Ricciardo, Stroll, Sargeant, Zhou, Magnussen om mee te beginnen.
Omdat dat niets te maken heeft met zijn contract maar met de nieuwe auto die hem gewoon beter ligt. Niet bepaald rocket science.quote:Op maandag 8 april 2024 10:27 schreef ChevyCaprice het volgende:
Kijk ik zie mensen zich afvragen waarom Sainz weggaat. Waarom vraagt er niemand: waarom gaat Sainz nu ineens als de brandweer nadat hij weet dat die zijn stoeltje kwijtraakt ipv toen zijn toekomst nog niet in gevaar was?
Dit dus precies. Hooguit 2 of 3 talenten die een kans verdienen ten kosten van de onderkant van de huidige grid. En dan zijn Stroll en Magnussen zeker niet de eerste aangewezen rijders om te wieberen.quote:Op maandag 8 april 2024 10:24 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Probleem is dat je wel de mensen met potentie moet hebben om deze te vervangen en ik betwijfel of er coureurs 5 coureurs in de F2/F3 rondlopen die het niveau van Stroll/Magnussen zouden benaderen. Ik denk ook echt dat dat de reden is dat we nu al een paar jaar met min of meer dezelfde grid rijden, de aanwas is gewoon niet zo goed, je mist zo'n 2017/2018 groep.
Omdat wat jij nu suggereert niet waar isquote:Op maandag 8 april 2024 10:27 schreef ChevyCaprice het volgende:
Kijk ik zie mensen zich afvragen waarom Sainz weggaat. Waarom vraagt er niemand: waarom gaat Sainz nu ineens als de brandweer nadat hij weet dat die zijn stoeltje kwijtraakt ipv toen zijn toekomst nog niet in gevaar was?
Vorig jaar ging Sainz ook prima, hij eindigde op maar 6 punten achterstand van Leclerc, met 200 punten.quote:Op maandag 8 april 2024 10:27 schreef ChevyCaprice het volgende:
Kijk ik zie mensen zich afvragen waarom Sainz weggaat. Waarom vraagt er niemand: waarom gaat Sainz nu ineens als de brandweer nadat hij weet dat die zijn stoeltje kwijtraakt ipv toen zijn toekomst nog niet in gevaar was?
Vorig jaar ging die prima, nu gaat die top. Ik denk had dat dan eerder gedaanquote:Op maandag 8 april 2024 10:43 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Vorig jaar ging Sainz ook prima, hij eindigde op maar 6 punten achterstand van Leclerc, met 200 punten.
Het is een prima coureur die zeker een zitje verdient bij een goed team.
We hebben pas 4 races gehad waar Sainz er 3 van heeft meegedaan.quote:Op maandag 8 april 2024 10:44 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Vorig jaar ging die prima, nu gaat die top. Ik denk had dat dan eerder gedaan
Klopt. Leclerc kan nog gewoon goed terugkomen natuurlijk in kwali dus het hoeft niet een probleem te zijnquote:Op maandag 8 april 2024 10:46 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
We hebben pas 4 races gehad waar Sainz er 3 van heeft meegedaan.
Het lijkt me wat vroeg om een conclusie te trekken.
Vorig jaar kreeg hij structureel de mindere strategie mee en moest hij Boy Wonder regelmatig voor laten.quote:Op maandag 8 april 2024 10:44 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Vorig jaar ging die prima, nu gaat die top. Ik denk had dat dan eerder gedaan
Omdat Lewis blijkbaar weg wil bij Mercedes. Ik snap best dat Ferrari 'm wil hebben, ik denk dat dat voor zo'n beetje elk team behalve Red Bull wel geldt.quote:Op maandag 8 april 2024 09:54 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Waarom gaat überhaupt één van de twee weg?
Je ziet wat zelfvertrouwen kan doen, dat Sainz zelfs beter kwalificeert is daar wel een teken van, Leclerc schijnt momenteel problemen te hebben om de banden goed over 1 rondje te benutten, maar gisteren heeft hij er uitgehaald wat erin zat.quote:Op maandag 8 april 2024 10:55 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Vorig jaar kreeg hij structureel de mindere strategie mee en moest hij Boy Wonder regelmatig voor laten.
Mogelijk ligt de auto van dit jaar hem ook beter, maar hij ging vorig jaar ook al goed en ik vond hem toen al sterker ogen dan Leclerc.
Ik zie in elk geval niet dat hij ineens een wederopstanding heeft gedaan, maar dat hij misschien meer gedreven is vanwege lijfsbehoud in de F1 en daardoor wat meer risico neemt zou kunnen.
Maar hij kan niet met mindere wagens overweg. Kijk maar, Russel streeft hem voorbij in hetzelfde materiaal. Max kon winnen in de 3e snelste auto van het veld. Dat kan Hamilton niet, die is alleen goed als ie verreweg de beste auto heeft.quote:Op zondag 7 april 2024 20:51 schreef Kreator het volgende:
Je kunt van Hamilton zeggen wat je wil maar die knul kan best een stukje sturen.
Die auto is gewoon super kut nu. Ik denk overigens niet dat hij rondjes om Sainz of Leclerc zal rijden, die zijn ongeveer even snel in dezelfde auto en hebben meer ervaring in deze Ferrari.
Zit wel wat in maar is ook moeilijk vergelijken, als je 7 titels op zak hebt sta je er wat anders in als het om plek 7 of 8 gaat, de paar keren dat Mercedes nog meedeed om het podium was hij wel aanwezig.quote:Op maandag 8 april 2024 11:40 schreef Donderkonijn het volgende:
[..]
Maar hij kan niet met mindere wagens overweg. Kijk maar, Russel streeft hem voorbij in hetzelfde materiaal. Max kon winnen in de 3e snelste auto van het veld. Dat kan Hamilton niet, die is alleen goed als ie verreweg de beste auto heeft.
Wat mij betreft vertrekt Bottas voordat Zhou van het toneel verdwijnt. Niet dat die laatste nou een supertalent is, maar Bottas bakt er echt bijzonder weinig van de laatste tijd. Beetje vergane glorie, net als Ricciardo.quote:
Wat dat betreft ook jammer dat er dit jaar geen enkele rookie bij zit.quote:Op maandag 8 april 2024 11:53 schreef Tijn het volgende:
[..]
Wat mij betreft vertrekt Bottas voordat Zhou van het toneel verdwijnt. Niet dat die laatste nou een supertalent is, maar Bottas bakt er echt bijzonder weinig van de laatste tijd. Beetje vergane glorie, net als Ricciardo.
Hamilton naar Ferrari gaat een echte stragedy zijn.quote:Op maandag 8 april 2024 11:33 schreef Tijn het volgende:
[..]
Omdat Lewis blijkbaar weg wil bij Mercedes. Ik snap best dat Ferrari 'm wil hebben, ik denk dat dat voor zo'n beetje elk team behalve Red Bull wel geldt.
Je loopt dan het risico dat je er in één jaar ineens 3 krijgt en dat heeft vaak ook veel invloed op einduitslagen. Liever wat gedoseerd.quote:Op maandag 8 april 2024 11:57 schreef Tarado het volgende:
[..]
Wat dat betreft ook jammer dat er dit jaar geen enkele rookie bij zit.
Lawson is geen rookiequote:Op maandag 8 april 2024 12:05 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Je loopt dan het risico dat je er in één jaar ineens 3 krijgt en dat heeft vaak ook veel invloed op einduitslagen. Liever wat gedoseerd.
Maar we gaan dit jaar de eerste rookie nog wel zien. RIC gaat echt dit seizoen niet afmaken, daar geloof ik helemaal niks van.
Of bedoel je hem niet ?quote:
Wilde ik ook al zeggen. 5 GP's gereden, dus geen rookie meer.quote:
Niet volgens de officiële definitie. En ja, die bestaat. Om als rookie beschouwd te worden mag je niet meer dan 2 GP's gereden hebben.quote:Op maandag 8 april 2024 12:23 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Jawel, natuurlijk is het wel een rookie. Geen debutant, maar wel een rookie.
Ja, prima. Maar het lijkt me helder dat als hij een stoeltje krijgt dat iedereen het zal zien als zijn rookie seizoen.quote:Op maandag 8 april 2024 12:25 schreef Jane het volgende:
[..]
Niet volgens de officiële definitie. En ja, die bestaat. Om als rookie beschouwd te worden mag je niet meer dan 2 GP's gereden hebben.
Dat wist niet, ik dacht altijd dat je rookie af was na 1 volledig seizoen.quote:Op maandag 8 april 2024 12:25 schreef Jane het volgende:
[..]
Niet volgens de officiële definitie. En ja, die bestaat. Om als rookie beschouwd te worden mag je niet meer dan 2 GP's gereden hebben.
Dus Nyck was een rookie toen hij bij AT begon, Bearman zou dat ook zijn als hij een zitje zou krijgen, maar Lawson wordt al als ouwe rot beschouwd.
Wat is deze onzin, jeweets.quote:Op maandag 8 april 2024 12:25 schreef Jane het volgende:
Niet volgens de officiële definitie. En ja, die bestaat. Om als rookie beschouwd te worden mag je niet meer dan 2 GP's gereden hebben.
Je doet alsof ik het verzonnen heb.quote:
Ik wist niet dat @Jane artikelen schrijft voor Formula1.com coolquote:
Nouja, ze geven nu een andere definitie aan 'rookie' voor die FP testen, maar die was er natuurlijk nooit.quote:Op maandag 8 april 2024 14:56 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik wist niet dat @:Jane artikelen schrijft voor Formula1.com cool
https://www.formula1.com/(...)YLvZshWifxAVqugsazFB
Ja, ik kan ook googlen dus dat had ik wel gezien maar dat is natuurlijk dikke vette onzin, om die definitie zomaar anders te stellen dan hoe hij bedoeld is. Ze kunnen alles wel beweren daar, dat maakt het nog geen feit. EN BOVENDIEN SNAPT IEDEREEN WEL WAT JE BEDOELT MET ROOKIE DAN HOEF JE NIET TE ZEGGEN: "HAHA OFFICIEEL IS HIJ GEEN ROOKIE HOOR, KIJK MAAR OP F1.COM HAHAHA"quote:Op maandag 8 april 2024 14:56 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik wist niet dat @:Jane artikelen schrijft voor Formula1.com cool
https://www.formula1.com/(...)YLvZshWifxAVqugsazFB
Omdat ze nu regels hebben over het moeten introduceren van rookies in het team. Dan moet je logischerwijs ook een definitie van een rookie hebben.quote:Op maandag 8 april 2024 15:02 schreef TearsoftheKingdom het volgende:
[..]
Nouja, ze geven nu een andere definitie aan 'rookie' voor die FP testen, maar die was er natuurlijk nooit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |