SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Tussen de regels doorluisterend de afgelopen weken heeft hij volgens mij hele zware tijden gehad...quote:Op donderdag 4 april 2024 15:06 schreef Harry het volgende:
Tom zegt, dat al Ashley zijn verhaal van buiten gaat horen, zij zijn levensverhaal beter zal begrijpen. Vanaf het moment van 5 jaar geleden, de situatie met de mama van Phil. Tot vorig jaar.....
Krijg het idee dat die niet gesaved is door de bewoners maar door de Febo...quote:Op donderdag 4 april 2024 15:03 schreef -river- het volgende:
Aan alle polls te zien heeft Alice geluk dat ze niet genomineerd is.
Het moet gewoon even landenquote:Op donderdag 4 april 2024 15:09 schreef Puzzie het volgende:
Er is ook weinig gebeurt ... het programma loopt op zijn einde , de groep wordt kleiner , ze moeten iemand op de bank zetten maar er is weinig keuze, irritaties, onbegrip, jaloezie, zich verraden voelen, boosheid, slachtoffergedrag, koppige houding, mensen dingen kwalijk nemen en vergeten dat ze in een spel zitten en dat het nu gaat om hun eigen ass te redden. Het komt wel weer goed tussen die twee ... het moet allemaal ff indalen . (net als hun balletjes)![]()
Jimmy en Tom hebben ieder op hun eigen manier wel een 'fatalistisch' gevoel voor drama
Als er geen wit is dan hoeft ie niksquote:Op donderdag 4 april 2024 15:13 schreef Harry het volgende:
Jimmy wil, dat Ashley voor hem witte wijn gaat kopen.
Tom heeft heel even buiten gestaan, en niets tegen Jimmy gezegd.quote:Op donderdag 4 april 2024 15:18 schreef Ireth het volgende:
Kijk @:Joyce-43 dit was toen ik zei "wat een klein kutgroepje!". Tom stond ook buiten![]()
[ afbeelding ]
Daarna kwam de vraag waar Tom was..
Hij was buiten (zie foto) ging toen weer naar binnen en kwam later weer naar buiten en heeft toen met/tegen Jimmy staan praten..quote:Op donderdag 4 april 2024 15:19 schreef Harry het volgende:
[..]
Tom heeft heel even buiten gestaan, en niets tegen Jimmy gezegd.
Sorry dan. Ik heb via de streams niet gehoord dat Tom met Jimmy heeft gesproken.quote:Op donderdag 4 april 2024 15:20 schreef Ireth het volgende:
[..]
Hij was buiten (zie foto) ging toen weer naar binnen en kwam later weer naar buiten en heeft toen met/tegen Jimmy staan praten..
Post 52 en 57 in deze COS staat wat. Ik heb het zelf ook niet gehoord overigens, want had geluid toen zachter..quote:Op donderdag 4 april 2024 15:21 schreef Harry het volgende:
[..]
Sorry dan. Ik heb via de streams niet gehoord dat Tom met Jimmy heeft gesproken.
Vroegen de bewoners waar Tom was?quote:Op donderdag 4 april 2024 15:18 schreef Ireth het volgende:
Kijk @:Joyce-43 dit was toen ik zei "wat een klein kutgroepje!". Tom stond ook buiten![]()
[ afbeelding ]
Daarna kwam de vraag waar Tom was..
Die was de eerste!quote:Op donderdag 4 april 2024 15:29 schreef MacDeMarco het volgende:
Randy dus de enige die nog geen vliegtuig heeft gehad?
Hier klopt iets niet.quote:Op donderdag 4 april 2024 15:30 schreef Ireth het volgende:
Heej, mogen we niet meekijken in de winkel? Ashley onderonsje met de febo?
oooooh echt?, het zijn er zoveel, dat ik die ben vergetenquote:
Nee hier in de COS. Toen reageerde ik dat ie er ook stond. Maarttoen was ie dus weer net naar binnen en @Joyce-43 vroeg of ik dat wel goed had gezienquote:
Ja vreemdquote:Op donderdag 4 april 2024 15:30 schreef Ireth het volgende:
Heej, mogen we niet meekijken in de winkel? Ashley onderonsje met de febo?
Nog even volhouden, het is bijna afgelopenquote:Op donderdag 4 april 2024 15:35 schreef DGK_Tegengas het volgende:
En we blijven deze vooropgezette zooi volgen .....
Ze kon geen witte vinden volgens mijquote:Op donderdag 4 april 2024 15:36 schreef Ireth het volgende:
Geen rode wijn doos, hij wou alleen witte
Ain't gonna happen.quote:Op donderdag 4 april 2024 15:37 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Ik hoop toch zo, dat zij er begin volgende week uitgeflikkerd gaat worden ....
quote:Op donderdag 4 april 2024 15:37 schreef Kissingbird het volgende:
BB je mag terug naar je vrienden in het huis
Ik zag hem ook buiten staan , al leek het in eerste instantie wel ff dat hij liever binnen bleef om 'pannenkoeken te bakken'quote:Op donderdag 4 april 2024 15:31 schreef Ireth het volgende:
[..]
Nee hier in de COS. Toen reageerde ik dat ie er ook stond. Maarttoen was ie dus weer net naar binnen en @:Joyce-43 vroeg of ik dat wel goed had gezien
Persoonlijk voorwerp is dr eigen OV-Chipkaart zodat ze de bus kan nemen naar Schagenquote:Op donderdag 4 april 2024 15:37 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Ik hoop toch zo, dat zij er begin volgende week uitgeflikkerd gaat worden ....
Ze kon ze allebei niet vinden...quote:Op donderdag 4 april 2024 15:37 schreef MacDeMarco het volgende:
[..]
Ze kon geen witte vinden volgens mij
Wat een humor heeft die vent hé...quote:Op donderdag 4 april 2024 15:37 schreef Kissingbird het volgende:
BB je mag terug naar je vrienden in het huis
Krijgt ze in de DBK.quote:Op donderdag 4 april 2024 15:42 schreef MacDeMarco het volgende:
Ashley: ik weet niet of ik dat zo mag zeggen (over persoonlijk voorwerp)
Ze heeft zich al versproken, dus waarschijnlijk foto's. Wel vreemd dat het nog niet mag worden gezegd.
Via het ventieltje zal ze zich nog meer gaan opblazen.quote:Op donderdag 4 april 2024 15:41 schreef freaky40 het volgende:
Ze krijgt hem echt hoor, haar Satisfyer....
En, uiteraard het beoogde TV moment.quote:Op donderdag 4 april 2024 15:42 schreef Ireth het volgende:
"Ik wil mijn leven aan jullie laten zien..."
Ze krijgen het met grof geweld door hun strot geduwd, of ze willen of niet...
quote:Op donderdag 4 april 2024 15:42 schreef Ireth het volgende:
"Ik wil mijn leven aan jullie laten zien..."
Ze krijgen het met grof geweld door hun strot geduwd, of ze willen of niet...
Man man, dien Tom heeft ze ook niet alle 5 hoor. Zo'n in de camera loerend onzeker manneke.quote:Op donderdag 4 april 2024 15:06 schreef Harry het volgende:
Tom zegt, dat al Ashley zijn verhaal van buiten gaat horen, zij zijn levensverhaal beter zal begrijpen. Vanaf het moment van 5 jaar geleden, de situatie met de mama van Phil. Tot vorig jaar.....
quote:Op donderdag 4 april 2024 15:42 schreef Ireth het volgende:
"Ik wil mijn leven aan jullie laten zien..."
Ze krijgen het met grof geweld door hun strot geduwd, of ze willen of niet...
Ja dusquote:Op donderdag 4 april 2024 15:45 schreef Kissingbird het volgende:
Alice: dus je mocht zelf kiezen wat je wilde?
Ashley : ik mag niks zeggen
Nou die heeft echt een gigantische streep voor hoor is geen streepje meerquote:Op donderdag 4 april 2024 15:45 schreef Kissingbird het volgende:
Alice: dus je mocht zelf kiezen wat je wilde?
Ashley : ik mag niks zeggen
En, daarom niet in beeld gebracht.... ?quote:Op donderdag 4 april 2024 15:45 schreef Kissingbird het volgende:
Alice: dus je mocht zelf kiezen wat je wilde?
Ashley : ik mag niks zeggen
Hoorde hem wel, en dat was volgens mij gewoon live.quote:Op donderdag 4 april 2024 15:45 schreef Harry het volgende:
Ashley: hij (BB) was er inderdaad niet......
Toch hoorde ik de stem wel.
quote:Op donderdag 4 april 2024 15:47 schreef Harry het volgende:
[..]
En, daarom niet in beeld gebracht.... ?
heus niet weer gefavoredquote:Op donderdag 4 april 2024 15:47 schreef Ireth het volgende:
Er is dus van alles besproken in dat winkeltje
Denk omdat ze het persoonlijke voorwerp kocht en daarbij aangaf wat dat is, dat willen ze niet op streams hebben blijkbaar en dus voor de uitzending alleen.quote:Op donderdag 4 april 2024 15:48 schreef Puzzie het volgende:
Toch wel raar dat we niet alles van Ash in de shop mochten zien.
Maar goed raar
Misschien moet hij het even omdraaien: gek maatje dat z'n maat niet steunt omdat hij op de bank zit en dan niet gewoon naar z'n maatje toe loopt waarom Tom zo doet.quote:Op donderdag 4 april 2024 15:53 schreef Ireth het volgende:
Jim heeft een kras op zijn tong....
"...gek maatje niet feliciteert.."
Wij allemaalquote:Op donderdag 4 april 2024 15:45 schreef Harry het volgende:
Ashley: hij (BB) was er inderdaad niet......
Toch hoorde ik de stem wel.
Aanname natuurlijk.quote:Op donderdag 4 april 2024 15:56 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Wij allemaal![]()
Toch een speciale positie in het huis
De Charlotte van dit jaar.quote:Op donderdag 4 april 2024 15:47 schreef Gerrie_55 het volgende:
[..]
Nou die heeft echt een gigantische streep voor hoor is geen streepje meer
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |