Normaliter gezien niet nee.quote:Op woensdag 3 april 2024 09:07 schreef Pisces29 het volgende:
En tegenover je schoonouders wonen. Dat wil toch geen hond.
En een normale man zou dat toch ook gewoon moeten begrijpen.
Zitten ook zeker geen kwade intenties achter en alleen maar lief en leuk als ze betrokken zijn.quote:Op woensdag 3 april 2024 17:28 schreef Cruzinats het volgende:
Er hoeven ook niet per sé kwade intenties achter te zitten, voor sommige mensen is dit gewoon normaal. Als ik OP was zou ik voor mijzelf wel even duidelijkheid verschaffen wat het toekomstbeeld nou precies is, het kan nu nog leuk zijn, maar dadelijk heb je schoonouders die 24/7 over de vloer zijn en inspraak willen, jij bent nu nog een buitenstaander maar een kleinkind is natuurlijk ook van *hun* en dan komt de ware aard tevoorschijn. .
Ja als je binnenkort kinderen wil moet je dat klushuis niet doen.los daarvan lijkt me t voor jou nuet zo fijn bij je schoonouders te wonen want je vriend is nu al overheersend en straks nog met z'n ma erbij ook.quote:Op dinsdag 2 april 2024 15:36 schreef Lize92 het volgende:
Mn vriend zijn droom is een kavel en dan eigen huis bouwen en elk extra budget kan ie daarvoor gebruiken..
Alleen ik wil liever niet nu meteen weer verhuizen en in mn hoofd dat we gezin niet te lang kunnen uitstellen, bijna 36, dus denk prioriteiten stellen.
Ja dat wel, is een schat van een jongen, alleen met dit.. ff onenigheid
Hij is blijkbaar alleen pushy wat dit onderwerp betreft, voor de rest is het een vriendelijke jongen.quote:Op woensdag 3 april 2024 18:48 schreef madeliefff het volgende:
[..]
Ja als je binnenkort kinderen wil moet je dat klushuis niet doen.los daarvan lijkt me t voor jou nuet zo fijn bij je schoonouders te wonen want je vriend is nu al overheersend en straks nog met z'n ma erbij ook.
quote:Op dinsdag 2 april 2024 15:40 schreef sigme het volgende:
Een ton winst? Na jaren klussen en ter waarde van 95.000 materialen kopen. En dan maar afwachten hoe de huizenmarkt er dan uit ziet, want gegarandeerde winst bestaat niet.
Op een rijtje wat ik er zoal van maak
• Zo snel verhuizen dat je geld toelegt op je huidige woning
• Woning die af is ruilen voor een huis waarin zaken ontbreken
• Tijd voor vanalles ruilen voor alle vrije tijd nodig voor verbouwen
• Geld voor vanalles inleveren omdat alle geld nodig is voor verbouwen
• Prettige afstand tot schoonouders ruilen voor schoonouders op de lip
• Toename reistijd woonwerkverkeer
• Speculatieve kans op mogelijk winst als je over een paar jaar wéér verhuist
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |