Voor niets?quote:Op vrijdag 29 maart 2024 12:54 schreef HSG het volgende:
Voor niks kun je gaan sporten om af te vallen.
Sportschool of -club abonnement, sportkleding etc...quote:
Maar het is murica. Daar willen ze wel 3 slabs spareribs bij de xxl cheeseburger en een zandloperfiguur.quote:Op vrijdag 29 maart 2024 12:54 schreef HSG het volgende:
Voor niets kun je gaan sporten om af te vallen.
Men kan voor niks gaan sporten, maar het effect ervan op afvallen is minimaal.quote:Op vrijdag 29 maart 2024 12:54 schreef HSG het volgende:
Voor niks kun je gaan sporten om af te vallen.
Moet je perse in een sportschool gaan sporten?quote:Op vrijdag 29 maart 2024 12:56 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Sportschool of -club abonnement, sportkleding etc...
Ja, logisch ook om de twintig jaar onderzoek, tests, trials en onwikkelingen buiten beschouwing te laten.quote:Op vrijdag 29 maart 2024 12:54 schreef Za het volgende:
De onderzoekers baseerden zich op de kosten van ingrediënten, verpakkingen en logistiek om de potentiële prijs te berekenen
In vergelijking met andere Europese landen in Nederland ook.quote:Op vrijdag 29 maart 2024 12:56 schreef Ludachrist het volgende:
Medicijnen in de VS zijn duur, alle persen moeten nú gestopt worden.
Sportkleding is anders ook wel prettig.quote:Op vrijdag 29 maart 2024 12:57 schreef HSG het volgende:
[..]
Moet je perse in een sportschool gaan sporten?
Naar de H&M of Zeeman. Prima sportkleding.quote:Op vrijdag 29 maart 2024 12:58 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Sportkleding is anders ook wel prettig.
Gewoon niet teveel eten in je smoel stoppen is nog beter.quote:Op vrijdag 29 maart 2024 12:54 schreef HSG het volgende:
Voor niets kun je gaan sporten om af te vallen.
is van alle jarenquote:Op vrijdag 29 maart 2024 12:56 schreef Ludachrist het volgende:
Medicijnen in de VS zijn duur, alle persen moeten nú gestopt worden.
gelukkig is hij veroordeeld voor een gevangenisstraf en moet hij 64miljoen terug betalenquote:De prijs ging van van 13,50 naar 750 dollar per pil.
Als je beiden doet ben je in een maand 10 kilo kwijt.quote:Op vrijdag 29 maart 2024 12:59 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Gewoon niet teveel eten in je smoel stoppen is nog beter.
Of nog beter: een combinatie van beide. Zo haal ik zelf bijna nooit snacks in huis, zo kom je ook niet in de verleiding.quote:Op vrijdag 29 maart 2024 12:59 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Gewoon niet teveel eten in je smoel stoppen is nog beter.
Klopt.quote:Op vrijdag 29 maart 2024 12:57 schreef Za het volgende:
[..]
Men kan voor niks gaan sporten, maar het effect ervan op afvallen is minimaal.
Om 1 kilo vet te verbranden moet men 35 uur intensief fietsen bv.
Ook maak je door intensief sporten stress hormonen aan, wat niet bevorderlijk is als je wilt afvallen.
Op zich werkt het prima tegen leefstijlproblemen. Als je elke dag teveel eten snaait en door Ozempic geen eetlust meer hebt, is je probleem opgelost. Je moet het alleen wel de rest van je leven slikken want het onderliggende probleem is niks aan gedaan.quote:Op vrijdag 29 maart 2024 13:06 schreef Isdatzo het volgende:
Met medicijnen los je leefstijlproblematiek niet op.
levenslang pillen slikken terwijl je ook kan sporten, wandelen en verantwoord etenquote:Op vrijdag 29 maart 2024 13:16 schreef Lichtloper het volgende:
[..]
Op zich werkt het prima tegen leefstijlproblemen. Als je elke dag teveel eten snaait en door Ozempic geen eetlust meer hebt, is je probleem opgelost. Je moet het alleen wel de rest van je leven slikken want het onderliggende probleem is niks aan gedaan.
Ik begin, als het goed is, binnenkort met Gecombineerde leefstijl interventie, via de fysio. Traject van 2 jaar waar bovenstaande allemaal gecombineerd wordt aangepakt. Ben erg benieuwd of dit me gaat helpen.quote:Op vrijdag 29 maart 2024 12:57 schreef Za het volgende:
[..]
Men kan voor niks gaan sporten, maar het effect ervan op afvallen is minimaal.
Om 1 kilo vet te verbranden moet men 35 uur intensief fietsen bv.
Ook maak je door intensief sporten stress hormonen aan, wat niet bevorderlijk is als je wilt afvallen.
Hoogstens kunnen, niet moeten. Als deze journalist denkt dat de hoogte van de consumentenprijs een simplistisch herleidbaar verband zou moeten hebben met productiekosten, zou ik deze geen artikelen van deze aard meer laten schrijven.quote:Maar volgens een nieuwe studie – een samenwerking tussen de Amerikaanse universiteit Yale, het Britse King’s College-ziekenhuis en Artsen Zonder Grenzen – zou Ozempic eigenlijk een pak goedkoper moeten zijn.
Er is een doelgroep waarvoor het niet zo gemakkelijk is. Als je eenmaal zware obesitas hebt, wil het lichaam vaak weer terug naar die toestand. Die mensen vechten hun hele leven tegen een hongergevoel. Het is vele malen moeilijker voor iemand die vroeger obesitas had om op 80 kilo te blijven, dan het is voor een ‘normaal’ iemand om op 80 kilo te blijven.quote:Op vrijdag 29 maart 2024 13:19 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
levenslang pillen slikken terwijl je ook kan sporten, wandelen en verantwoord eten
Halve waarheden en leugens zo kennen we onze kritisch onderzoeker weer.quote:Op vrijdag 29 maart 2024 12:57 schreef Za het volgende:
[..]
Men kan voor niks gaan sporten, maar het effect ervan op afvallen is minimaal.
Om 1 kilo vet te verbranden moet men 35 uur intensief fietsen bv.
.
Als dit door een arts wordt voorgeschreven voor de aanpak van obesitas wel. Maar niet op eigen houtje.quote:Op vrijdag 29 maart 2024 13:27 schreef Lichtloper het volgende:
[..]
Er is een doelgroep waarvoor het niet zo gemakkelijk is. Als je eenmaal zware obesitas hebt, wil het lichaam vaak weer terug naar die toestand. Die mensen vechten hun hele leven tegen een hongergevoel. Het is vele malen moeilijker voor iemand die vroeger obesitas had om op 80 kilo te blijven, dan het is voor een ‘normaal’ iemand om op 80 kilo te blijven.
Ik kan me dus best voorstellen dat voor een bepaalde groep Ozempic de gezondste keuze is. Maar als het wordt gezien als een makkelijke manier om wat kilootjes kwijt te raken gaan we de verkeerde kant op.
Laat staan alle onderzoeken, ontwikkelingen, tests etc van medicijnen en producten die het uiteindelijk niet gehaald hebben... Dat moet simpelweg ook ergens mee terugverdiend worden.quote:Op vrijdag 29 maart 2024 12:57 schreef Kaizen_ het volgende:
[..]
Ja, logisch ook om de twintig jaar onderzoek, tests, trials en onwikkelingen buiten beschouwen te laten.
Het ligt natuurlijk wel allemaal wat gecompliceerder. Eén kilo vet verbranden levert zo'n 7800 calorieën, maar tijdens inspanning verbrand je naast vet ook koolhydraten (sterker nog: om vet om te zetten in voor je lichaam bruikbare energie heb je koolhydraten nodig).quote:Op vrijdag 29 maart 2024 13:33 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Halve waarheden en leugens zo kennen we onze kritisch onderzoeker weer.![]()
257 kilometer fietsen met een gemiddelde van 19 kilometer per uur. Dat is dus maar 14 uur niet intensief fietsen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |