Denk dat ze zich vergist heeft veel afkeer gekweektquote:Op donderdag 28 maart 2024 21:42 schreef Kodiak100 het volgende:
Soms moeten er dingen gebeuren waardoor je nog meer respect krijgt aldus Ashley
Amenquote:Op donderdag 28 maart 2024 21:43 schreef Verida het volgende:
Wat is er dan eigenlijk mis met "de manier waarop"
Ze zag haar kans schoon, wilde niet wachten tot iemand anders zou drukken en heeft gelijk op die knop geramd, en dan voor de zekerheid een keer of zes.
De opgebouwde spanning van de afgelopen weken en vooral de afgelopen week, heeft ervoor gezorgd dat ze van spanning moest janken op dat moment.
En wat heeft ze nu helemaal Karen aangedaan? Die heeft nu een kans van 1 op 3 om eruit te vliegen, in plaats van een kans van 1 op 4.
en dat lullen over elkaar en het roddelen en stoken, doen ze allemaal, de een wat opvallender dan de ander maar het wordt van de een ook veel meer in beeld gebracht dan van een ander.
my two cents
Tom is me overigens positief meegevallen vandaag. En Glenn is gewoon loyaal. die heeft gezegd dat hij het zelf nooit zo zou hebben gedaan, maar trapt haar niet volledig de grond in. Het is haar keuze geweest om het zo te doen, dat respecteert hij.
Glenn mag van mij winnen
quote:Op donderdag 28 maart 2024 21:43 schreef Puzzie het volgende:
Glenn :'ik dacht dat mijn vrouw moeilijk was'
laat ze die kroon maar stoppen waar de zon niet schijntquote:Op donderdag 28 maart 2024 21:42 schreef mazaru het volgende:
[..]
Mooi zo. Dit zielige gedoe siert haar niet. Kroontje rechtzetten en door!
Nou er kan nog wel het een en ander gezegd worden, maar dat ga ik niet doen. Ik heb geen zin in discussie.quote:Op donderdag 28 maart 2024 21:43 schreef Verida het volgende:
Wat is er dan eigenlijk mis met "de manier waarop"
Ze zat de hele dag in die coco met haar groepje. En ja dat groepje is niet meer.quote:Op donderdag 28 maart 2024 21:38 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Dat heeft ze aan zichzelf te danken
Roddelen over de burenquote:Op donderdag 28 maart 2024 21:48 schreef Kodiak100 het volgende:
Ashley ziet er naar uit dat klaar is.
Dat ze kan sparren met haar partner
Thuis de dingen kan bespreken
Thuis heeft ze niets te zeggen zei ze toch?quote:Op donderdag 28 maart 2024 21:48 schreef Kodiak100 het volgende:
Ashley ziet er naar uit dat klaar is.
Dat ze kan sparren met haar partner
Thuis de dingen kan bespreken
Ja dat heeft ze wel gezegd.quote:Op donderdag 28 maart 2024 21:50 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Thuis heeft ze niets te zeggen zei ze toch?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |