Destiny was ook de gedoodverfde winnaar en look what happened there. Net als die Italiaan met die chimpansee op het podium. Gabbani.quote:Op dinsdag 16 april 2024 16:10 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Dan zou je bijna denken dat het gewoon een vrij eenvoudige zege voor 'm wordt
Chimpanseequote:Op dinsdag 16 april 2024 16:52 schreef Mandy040986 het volgende:
[..]
Destiny was ook de gedoodverfde winnaar en look what happened there. Net als die Italiaan met die chimpansee op het podium. Gabbani.
Een gorilla volgens mij woehoeeequote:Op dinsdag 16 april 2024 16:55 schreef Mandy040986 het volgende:
[..]
Dat was toch een chimpansee.
Maar goed, die won ook niet.
Jaquote:Op dinsdag 16 april 2024 16:57 schreef Mandy040986 het volgende:
[..]
Oh.![]()
![]()
Maar je weet wie ik bedoelde toch.
Hee, weer puntjesquote:
Dat is het ook niet, en dat blijkt ook wel uit de streams, waar Baby Lasagna (en trouwens ook Nemo) nou niet bepaald laten blijken dat ze de topfavorieten zijn. Ik moet dus nog maar zien of ook buiten de Eurovisie-community het Kroatische nummer echt aanslaat.quote:Op dinsdag 16 april 2024 16:40 schreef Lamballert het volgende:
[..]
En toch vind ik het nummer nou niet heel speciaal
Het is ook wel het beste skyradio nummer dat er tussen zit.quote:Op dinsdag 16 april 2024 17:20 schreef molloot200 het volgende:
Duitsland is ook aan het schroeien wtf, die komen straks gewoon ineens jury linkerrijtje ofzo.
Aan diens stories te zien krijgt ie ook nog een heel bijzondere staging. Dus hen gaat goede zaken doen!quote:Op dinsdag 16 april 2024 18:22 schreef blackswangreen het volgende:
Het moet nu al raar lopen wil Zwitserland de Eurojury niet winnenAls de puntenverhouding bij Eurovisie hetzelfde is hebben ze al bijna gewonnen als de televote nog moet beginnen.
Ik stel me nu een soort zwevende ballerina voor. Ik denk dat ik er niet ver naast zitquote:Op dinsdag 16 april 2024 18:52 schreef Greys het volgende:
[..]
Aan z'n stories te zien krijgt ie ook nog een heel bijzondere staging. Dus hen gaat goede zaken doen!
Ja, zoiets stel ik me ook voor.quote:Op dinsdag 16 april 2024 18:58 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Ik stel me nu een soort zwevende ballerina voor. Ik denk dat ik er niet ver naast zit
Het kan twee kanten op: of het blaast iedereen weg, of het wordt een beetje over the top en kitsch. Dat zullen we zien.
Het was wel slecht scorende fan-favoriet, dus zou ook Noorwegen kunnen zijn (dat is tenminste naast Kroatië de favoriet op Reddit).quote:Op dinsdag 16 april 2024 19:04 schreef AnnethingIsPossible het volgende:
Nemo, die gun ik het zó
Nederland hoog, Ierland en Duitsland onverwacht ook hoog
So far redelijke ranking van de Eurojury, met wat verrassingen.
Het lijkt wel dat Oekraïne de ‘slecht scorende favoriet’ is so far.
Dat lijkt een aardige darkhorse te worden jaquote:
En terecht.quote:Op woensdag 17 april 2024 00:07 schreef Cee het volgende:
Als Finland ‘ons’ niet dikgedrukt in het lijstje zet cancel ik al m’n optredens.
Ik vind het fantastisch en ik hoop dat het straks met de echte jury ook zo zal zijn want dat zou toch prachtig zijn!quote:Op woensdag 17 april 2024 10:04 schreef Momo het volgende:
Duitsland die bijna in elk land op het lijstje staat
Stop dit breekt m'n hart nu al.quote:Op woensdag 17 april 2024 10:09 schreef Cee het volgende:
Duitsland onverwachte jurywinnaar en dan twee punten in de televote.
Die jurywinnaar kan nog wel, maar waar zouden die twee punten dan vandaan moeten komen?quote:Op woensdag 17 april 2024 10:09 schreef Cee het volgende:
Duitsland onverwachte jurywinnaar en dan twee punten in de televote.
De jury’s van Hongarije en San Marino zijn respectievelijk 2 en 1 juryleden, dus dat wordt sowieso weer twee keer iets volledig willekeurigs vanmiddag.quote:Op woensdag 17 april 2024 10:12 schreef Momo het volgende:
Ik heb wel het idee dat Eurovoix een specifieke volgorde heeft bedacht waardoor het lijkt soms dat een land veel punten krijgt maar dat gewoon komt door de volgorde in het begin. Net als op het echte ESF dat ze bewust kiezen voor een volgorde waardoor mensen gaan denken dat land X gaat winnen na ongeveer 10 landen. Maar daarna weinig punten meer krijgt
Dit is toch wel heel opvallend jaquote:Op woensdag 17 april 2024 10:04 schreef Momo het volgende:
Duitsland die bijna in elk land op het lijstje staat
Israël.quote:Op woensdag 17 april 2024 10:10 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Die jurywinnaar kan nog wel, maar waar zouden die twee punten dan vandaan moeten komen?
De eerste dag Nederland en de tweede dag Kroatië 2x in een top 3 was denk ik geen toeval ja. De odds reageerden er bij beide ook meteen op.quote:Op woensdag 17 april 2024 10:12 schreef Momo het volgende:
Ik heb wel het idee dat Eurovoix een specifieke volgorde heeft bedacht waardoor het lijkt soms dat een land veel punten krijgt maar dat gewoon komt door de volgorde in het begin. Net als op het echte ESF dat ze bewust kiezen voor een volgorde waardoor mensen gaan denken dat land X gaat winnen na ongeveer 10 landen. Maar daarna weinig punten meer krijgt
*vinger opsteektquote:Op woensdag 17 april 2024 10:10 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Die jurywinnaar kan nog wel, maar waar zouden die twee punten dan vandaan moeten komen?
Ierland staat ondertussen ook 11de bij de bookies. Bij Betfair staat Duitsland nu 19de.quote:Op woensdag 17 april 2024 10:17 schreef Em31 het volgende:
[..]
De eerste dag Nederland en de tweede dag Kroatië 2x in een top 3 was denk ik geen toeval ja. De odds reageerden er bij beide ook meteen op.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |