Alonso is ook wel het type dat wat probeert om z'n tegenstander van de wijs te brengen. Maar dan nog kun je 'm niet verantwoordelijk houden voor de crash van Russell. Het rare is dat de stewards dat ook vinden, maar toch menen een straf uit te moeten delen.quote:Op zondag 24 maart 2024 10:22 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Klopt. Tenzij het de eerste keer in 57 rondes is dan is het wel een beetje gek
De balans van zo'n auto, de banden en de conditie van het circuit veranderen gedurende de race natuurlijk ook helemaal niet.quote:Op zondag 24 maart 2024 10:22 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Klopt. Tenzij het de eerste keer in 57 rondes is dan is het wel een beetje gek
Sargeant lijkt op een magerder versie van darter Luke Littler.quote:Op zondag 24 maart 2024 10:25 schreef Rianne84 het volgende:
[ x ]
Dit heeft ook veel nut gehad idd![]()
Perez had zijn auto trouwens wel even aan Max kunnen afstaan
Dat heeft hier niet zo heel veel mee te maken.quote:Op zondag 24 maart 2024 10:26 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
De balans van zo'n auto, de banden en de conditie van het circuit veranderen gedurende de race natuurlijk ook helemaal niet.
Ja vastquote:Op zondag 24 maart 2024 10:26 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
De balans van zo'n auto, de banden en de conditie van het circuit veranderen gedurende de race natuurlijk ook helemaal niet.
Vind het nog steeds waardeloos, maar ik hoop wel dat ze die strafpunten kunnen aanvechten zoals hier eerder benoemd is.quote:Op zondag 24 maart 2024 10:29 schreef Nizno het volgende:
Car 14 - Drive through penalty converted to 20 second time penalty - Potentally dangerous driving - Stewards' document no. 54
P8 idd, nog 3.5sec voor Hulkenberg
Samequote:Op zondag 24 maart 2024 10:30 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Vind het nog steeds waardeloos, maar ik hoop wel dat ze die strafpunten kunnen aanvechten zoals hier eerder benoemd is.
Ze kunnen geen opzet vaststellen, maar vinden wel dat hij het had moeten kunnen voorkomen. Dat is een beetje een zwakke uitleg.quote:Op zondag 24 maart 2024 10:24 schreef Tijn het volgende:
[..]
Alonso is ook wel het type dat wat probeert om z'n tegenstander van de wijs te brengen. Maar dan nog kun je 'm niet verantwoordelijk houden voor de crash van Russell. Het rare is dat de stewards dat ook vinden, maar toch menen een straf uit te moeten delen.
Vooruit, maar 20 seconden én strafpunten vind ik te veel. Maar goed, ik ben geen stewardquote:Op zondag 24 maart 2024 10:31 schreef Nizno het volgende:
[..]
Same
Hoewel hij hiervoor op 0 stond dus nog 9 kan verzamelen
Ah kijk een expert aan het woord.quote:Op zondag 24 maart 2024 10:28 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Dat heeft hier niet zo heel veel mee te maken.
Och, klein koppie dus dat gaat allemaal over hem heenquote:Op zondag 24 maart 2024 10:33 schreef WheeledWarrior het volgende:
Even kijken of Yuki over 2 weken met de druk van het thuispubliek kan omgaan nu hij duidelijk de kopman is bij Racing Bulls.
Moet je zelf weten.quote:Op zondag 24 maart 2024 10:33 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Kennelijk snap ik er in elk geval meer van dan jij. Wat me niet echt verbaast.
Het is beide. Reputatie of niet, op die snelheden moet je de coureur voor, naast of achter je kunnen vertrouwen. Anders kun je beter je gas los laten en er 300 meter achter blijven rijden. Je kunt niet anticiperen op iemand die 100m voor het rempunt al in de blokken gaat.quote:Op zondag 24 maart 2024 10:36 schreef Jane het volgende:
Als Alonso z'n reputatie dan tegen heeft, dan kun je ook stellen dat Russell die reputatie ook kende en dus had kunnen anticiperen.![]()
Ik blijf er bij dat dit vooral veroorzaakt is door Russell zelf die met z'n hoofd al bij z'n cup of tea zat en vergat dat hij eerst nog heelhuids over de streep moest komen.
sarcasme is een sterk argumentquote:Op zondag 24 maart 2024 10:26 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
De balans van zo'n auto, de banden en de conditie van het circuit veranderen gedurende de race natuurlijk ook helemaal niet.
Mwoah. Eerste racedeel wel, tweede deel was vrij processie-achtig. Met nog een klapper op het eind.quote:
Dat is ook wel opvallendquote:
Op het moment dat de voorste posities 'gelocked' waren was het wel beslist ja. Perez kon niet verder naar voren komen dus dat was toen ook wel gedaan.quote:Op zondag 24 maart 2024 10:44 schreef Tarado het volgende:
Dat racen zonder Verstappen spannender zou zijn kan ook de prullenbak in, kan ook met de tijd te maken hebben maar ik vond het een saaie race, knap van Sainz, straf Alonso wel terecht.
Ja die Ferrari's zijn ongeveer net zo vaak in beeld geweest als Max in een race waar die wegrijdtquote:Op zondag 24 maart 2024 10:41 schreef PirE het volgende:
Nou dat was een verspilling van 1,5 uur op de zondagochtend die ik nooit meer terugkrijg.
Sainz of Verstappen win maakt geen zak uit, beide rijden gewoon weg van de rest.
F1 - Verstappen
F1.1 - Sainz
F1.5 - de rest
Dat verbaasde me wel wat.quote:Op zondag 24 maart 2024 10:45 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Op het moment dat de voorste posities 'gelocked' waren was het wel beslist ja. Perez kon niet verder naar voren komen dus dat was toen ook wel gedaan.
Het racedeel heb ik niet gemist, alleen dingen ernaquote:Op zondag 24 maart 2024 10:43 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Mwoah. Eerste racedeel wel, tweede deel was vrij processie-achtig. Met nog een klapper op het eind.
Als bewezen wordt dat je iemand er bewust aftikt krijg je wel meer dan 10 seconden.quote:Op zondag 24 maart 2024 10:43 schreef LTVDK het volgende:
Vind 20 seconden ook vrij fors voor eerder remmen, als je ziet dat als er soms iemand een ander er bewust aftikt het dan maar 10 sec is
Dat Perez niet naar voren kwam? Mwa. Mij niet.quote:Op zondag 24 maart 2024 10:46 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Dat verbaasde me wel wat.
Silverstone en Monza '21 ...quote:Op zondag 24 maart 2024 10:46 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Als bewezen wordt dat je iemand er bewust aftikt krijg je wel meer dan 10 seconden.
Japan is volgens mij verplaatst zodat ze niet meer in het regenseizoen zitten, maar een klein voorjaarsbuitje halverwege de race zou best goed uitkomen, wat dat betreft.quote:Op zondag 24 maart 2024 10:49 schreef WheeledWarrior het volgende:
Maar goed, al met al leuker dan de eerste 2 races. Zij het dat er nog altijd ruimte is voor verbetering qua spanning.
O ja en Melbourne graag weer de eerste race voortaan ipv de zandbak.
Ik lach me krom als het dan plenstquote:Op zondag 24 maart 2024 10:51 schreef Jane het volgende:
[..]
Japan is volgens mij verplaatst zodat ze niet meer in het regenseizoen zitten, maar een klein voorjaarsbuitje halverwege de race zou best goed uitkomen, wat dat betreft.
*evil laughter*quote:Op zondag 24 maart 2024 10:53 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ik lach me krom als het dan plenst
Maar niet als er daardoor weer helemaal niet geracet wordt.quote:Op zondag 24 maart 2024 10:53 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ik lach me krom als het dan plenst
Deze take is inmiddels een beetje laat.quote:Op zondag 24 maart 2024 10:53 schreef DKUp het volgende:
Nou benieuwd naar de reacties dat dit veel spannender was dan met Verstappen.
Elke seconde die je besteedt aan het lezen van dat soort geruchten is ook gewoon verspilling van de tijd. Facebookgeruchtjesrommel, lekker negerenquote:Op zondag 24 maart 2024 10:58 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Wel weer hard gelachen om Mercedes dit weekend. Mijn God wat een gepruts daar.
Ik hoop toch echt dat die 'Verstappen naar Mercedes' geruchten onzin zijn. Die heeft daar niets te zoeken. Verspilling van zijn mogelijkheden.
Heel gek, maar er zijn regels voor verdedigen als je op 10m afstand van elkaar met 300 km/u door een bocht gaat.quote:Op zondag 24 maart 2024 10:57 schreef Kickinalfa het volgende:
Die straf is echt totale onzin.
Mag je tegenwoordig niet meer verdedigen?
Of had de FIA nog wat goed te maken bij de Wolffs.
quote:
Tijd om Japan '94 weer even terug te kijkenquote:Op zondag 24 maart 2024 10:56 schreef Jane het volgende:
[..]
Maar niet als er daardoor weer helemaal niet geracet wordt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |