anders gaat ie snurkenquote:Op dinsdag 12 maart 2024 23:30 schreef FBtje het volgende:
[..]
Snap überhaupt niet waarom je daarmee zou beginnen.. dat slaapt toch voor geen meter? Wat is de reden om zo rechtop/scheef te slapen?
Het ligt goed als je dat zo gewend bent. Totdat je het af leert en je ineens veel beter blijkt te liggen/ slapen. Maar een gewoonte is lastig af te leren! Ben blij dat het mij gelukt is!quote:
Patronen afleren ,lastig idd. Hij is best lang ,misschien dat het daar mee te maken heeft. geen idee maar slecht voor je nek/rug en je slaapquote:Op dinsdag 12 maart 2024 23:34 schreef tassie127 het volgende:
[..]
Het ligt goed als je dat zo gewend bent. Totdat je het af leert en je ineens veel beter blijkt te liggen/ slapen. Maar een gewoonte is lastig af te leren! Ben blij dat het mij gelukt is!
Ik snurk ook en heb ernstige slaap apneu en sliep ook zo! Word een gewoonte. Maar merk toch echt na aanpassingen dat ik uitgeruster wakker wordt als ik platter lig. Heeft echt jaren geduurd om mezelf dat aan te wennen. ik bleef kussens stapelen. No spon maar een Emma sleep kussen heeft echt het verschil gemaakt voor mij. Zacht maar toch hard genoeg en vooral gewoon vlak. Een goed kussen scheelt echt heel veel!quote:
is wat hij zelf zei in 1 van de eerste dagenquote:Op dinsdag 12 maart 2024 23:38 schreef tassie127 het volgende:
[..]
Ik snurk ook en heb ernstige slaap apneu en sliep ook zo! Word een gewoonte. Maar merk toch echt na aanpassingen dat ik uitgeruster wakker wordt als ik platter lig. Heeft echt jaren geduurd om mezelf dat aan te wennen. ik bleef kussens stapelen. No spon maar een Emma sleep kussen heeft echt het verschil gemaakt voor mij. Zacht maar toch hard genoeg en vooral gewoon vlak. Een goed kussen scheelt echt heel veel!
Idd is heel lastig! Maar het kan.quote:Op dinsdag 12 maart 2024 23:37 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Patronen afleren ,lastig idd. Hij is best lang ,misschien dat het daar mee te maken heeft. geen idee maar slecht voor je nek/rug en je slaap
Wat zei hij dan? Heb ik denk ikniet mee gekregenquote:Op dinsdag 12 maart 2024 23:39 schreef odie22 het volgende:
[..]
is wat hij zelf zei in 1 van de eerste dagen
dat hij op deze manier slaapt, anders gaat hij snurkenquote:Op dinsdag 12 maart 2024 23:40 schreef tassie127 het volgende:
[..]
Wat zei hij dan? Heb ik denk ikniet mee gekregen
Ik weet , sommige dingen hebben jaren geduurd om te veranderenquote:
Ah zo. Maar eigenlijk wordt het zo juist erger. Maar dat krijg je zelf vaak niet mee. Het is heel vervelend zo’n aandoening. Ik durf niet busreizen naar vakantie of vluchten naar vakantie want in slaap vallen betekent meteen snurken. Dus je bent altijd bewust ervan en beperkt in je doen en laten. Al kun je er niets aan doen. Maar heb met een goed en platter kussen wel al meteen het idee dat het minder is. Minder dorst, minder keelpijn door het snurken. Dus je kussen maakt al echt veel verschil. Ik stapel sinds ongeveer 3 jaar niet meer en voel me veel meer uitgerust. Dat zou ik Jimmy ook gunnen!quote:Op dinsdag 12 maart 2024 23:41 schreef odie22 het volgende:
[..]
dat hij op deze manier slaapt, anders gaat hij snurken
Zij valt hem niet aan, maar verteld hem hoe hij daar is. Ze doet het wel op een lieve en eerlijke manierquote:Op dinsdag 12 maart 2024 23:48 schreef Mickytjuh het volgende:
En zomaar ineens valt Karen Tom weer aan
Mijn dochter kreeg bij haar geboorte een stoffen pop, die deed dat ook altijd met het labeltje aan haar popje. Dat heeft ze jaren gedaan. Nu niet meer, maar doet me zo aan haar denken en wat Tom zegt, waarom hij dat doet, hij wordt er rustig van. Mssn ook omdat hij nu niet meer rookt.quote:
Doet 'ie goed, Hij begint de laatste 2 weken steeds meer te stijgen in mijn lijstjequote:Op dinsdag 12 maart 2024 23:53 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Je kan horen aan Tom dat hij heel veel nadenkt en nagedacht heeft over zichzelf in het BB huis
Ze luistert goed naar wat hij zegt. Ben het totaal niet met je eens!quote:Op dinsdag 12 maart 2024 23:58 schreef FBtje het volgende:
Karin zou wat meer inlevingsvermogen mogen hebben. Ze kan zich totaal niet verplaatsen in een ander.
Ik ook , ik herken ook wel wat dingen van hem in mezelfquote:Op dinsdag 12 maart 2024 23:55 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Ik vind Tom een mooi mens![]()
Ik zou zijn moeder kunnen zijn, dus begrijp me niet verkeerd, geen crush op hem hoor
Ik zeg ook niet dat ze niet luistert. Maar je kan gewoon merken dat ze hem soms niet begrijpt. Ik begrijp hem heel goed.quote:Op dinsdag 12 maart 2024 23:59 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Ze luistert goed naar wat hij zegt. Ben het totaal niet met je eens!
Ik herken meer van mijn zoon in hem. Tom komt over voor anderen mssn als een stoere vent, maar hoor hem net zeggen dat hij een minderwaardigheidscomplex heeft, dat breekt mijn hart.quote:Op woensdag 13 maart 2024 00:00 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Ik ook , ik herken ook wel wat dingen van hem in mezelf
Je hoeft elkaar ook niet altijd te begrijpen, maar ze doet wel haar bestquote:Op woensdag 13 maart 2024 00:01 schreef FBtje het volgende:
[..]
Ik zeg ook niet dat ze niet luistert. Maar je kan gewoon merken dat ze hem soms niet begrijpt. Ik begrijp hem heel goed.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |