Het Euroformula Open wordt met het jaar erger, bij het openingsweekeinde in Portimão stonden er zes (6) auto's aan de start

Francesco Simonazzi - de enige die niet voor Team Motopark rijdt - domineerde de eerste race en won voor Brad Benavides, die Lorenzo Fluxa nét klopte. In de tweede race was Benavides de beste, voor Fluxa en Simonazzi en in race drie was het dan juist Fluxa die won, voor Benavides en Simonazzi, sensationeel allemaal.
We zijn ook al op de Hockenheimring geweest, daar won Benavides de eerste race, voor Levente Revesz en Jakob Bergmeister. Simonazzi kreeg twee, drie en vijf seconden tijdstraf, daar ging zijn tweede plek het putje in. Hij won dan weer wel race twee, voor Benavides en Bergmeister. Michael Shin, die Fluxa verving, won zowaar de derde race, voor Simonazzi en Revesz. Paolo Brajnik trok zich van heel Portimão terug, reed twee races op de Hockenheimring en had een DNS in race drie, het is allemaal weer bijzonder.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval