Het wordt heel moeilijk voor retail in de hoofdstraten van de binnensteden. Eigenlijk kun je alleen overleven met eigen vastgoed, hoge marges en hoge omloopsnelheden. Kleding, schoenen en cosmetica zijn de laatste overlevers en die leggen nu ook langzaam het loodje.quote:
14.180.000.000 centjes om precies te zijnquote:
Dat is er al, maar dan online: SHEIN, Temu en AliExpress kapen al die omzet weg omdat het goedkope rommel is. De wegwerpmaatschappij in volle glorie. Mensen gaan geen duur ondergoed meer kopen bij een Hünkemoller als je voor een paar euro online kunt kopen. Kwaliteit is (vrijwel) niet meer van belang.quote:Op maandag 1 juli 2024 15:57 schreef Havermout2 het volgende:
[..]
Het wordt heel moeilijk voor retail in de hoofdstraten van de binnensteden. Eigenlijk kun je alleen overleven met eigen vastgoed, hoge marges en hoge omloopsnelheden. Kleding, schoenen en cosmetica zijn de laatste overlevers en die leggen nu ook langzaam het loodje.
Het is wachten op een soort van IKEA, Hornbach of Intratuin voor kleding.
Die heb je toch al met oa H&M, Zara en Primark? Of bedoel je meer qua locatie?quote:Op maandag 1 juli 2024 15:57 schreef Havermout2 het volgende:
Het is wachten op een soort van IKEA, Hornbach of Intratuin voor kleding.
Is de Hünkemoller de V&D van lingerie?quote:Op maandag 1 juli 2024 16:11 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Dat is er al, maar dan online: SHEIN, Temu en AliExpress kapen al die omzet weg omdat het goedkope rommel is. De wegwerpmaatschappij in volle glorie. Mensen gaan geen duur ondergoed meer kopen bij een Hünkemoller als je voor een paar euro online kunt kopen. Kwaliteit is (vrijwel) niet meer van belang.
Midden segment denk ik zo.quote:Op maandag 1 juli 2024 16:36 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
[..]
Is de Hünkemoller de V&D van lingerie?
Dit ja. En de mensen die alles lekker goedkoop kopen zijn ook dezelfde lui die op “feesboek” lekker lopen te klagen dat de binnenstad kapot gaat, dat het vroeger zo veel beter en gezelliger was en dat de huurprijzen veeeeel te hoog zijn en dat komt door de gemeente (weten hun veel)quote:Op maandag 1 juli 2024 16:11 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Dat is er al, maar dan online: SHEIN, Temu en AliExpress kapen al die omzet weg omdat het goedkope rommel is. De wegwerpmaatschappij in volle glorie. Mensen gaan geen duur ondergoed meer kopen bij een Hünkemoller als je voor een paar euro online kunt kopen. Kwaliteit is (vrijwel) niet meer van belang.
Ik bedoelde inderdaad de locatie. Grote alleenstaande locaties aan de periferie van de stad met lage kosten per vierkante meter en gratis parkeren.quote:Op maandag 1 juli 2024 16:36 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Die heb je toch al met oa H&M, Zara en Primark? Of bedoel je meer qua locatie?
[..]
Wat hebberigheid met mensen doet.quote:Op donderdag 11 juli 2024 21:35 schreef Mylene het volgende:
Rechtbankverslag
Oorlog in familie Blokker om fortuin: weduwe beticht zoons van doodsbedreigingen
Zo, dat zijn vieze spelletjes, premium artikel, lezen via webpage archive.
Uniqlo.quote:Op maandag 1 juli 2024 15:57 schreef Havermout2 het volgende:
[..]
Het is wachten op een soort van IKEA, Hornbach of Intratuin voor kleding.
https://archive.ph/Ee8DKquote:Op donderdag 11 juli 2024 21:35 schreef Mylene het volgende:
Rechtbankverslag
Oorlog in familie Blokker om fortuin: weduwe beticht zoons van doodsbedreigingen
Zo, dat zijn vieze spelletjes, premium artikel, lezen via webpage archive.
quote:Ambitieuze Amsterdamse restaurantketen The Avocado Show is bankroet
The Avocado Show, de van oorsprong Amsterdamse keten van avocadorestaurants, is failliet. Ooit telde het horecabedrijf ruim twintig vestigingen, maar door corona en een verkeerde strategie knapte de groene bubbel.
The Avocado Show werd in 2017 opgericht door ondernemers Ron Simpson en Julien Zaal. Zij wilden met hun restaurant in Amsterdam inspelen op de destijds snel groeiende populariteit van avocado's. "Binnen vijf jaar hebben we honderd vestigingen", zei Simpson in 2017 optimistisch tegen RTL Z.
Inzakken avocado-hype
In 2017 zeiden oprichter Simpson en een investeerder nog tegen RTL Z niet bang te zijn voor het inzakken van hype rond avocado's. Volgens hen was het product zo gezond en veelzijdig dat het geliefd zou blijven. Of het knappen van de groene bubbel uiteindelijk toch een rol heeft gespeeld in het faillissement, is onduidelijk. Directeur Spangenberg wilde op die vraag geen commentaar op geven.
Wel benadrukt zij dat de twee restaurants in Amsterdam voorlopig nog openblijven. "De toekomstige mogelijkheden van deze locaties zullen verder worden verkend." Curator Duco van Dongen, die het faillissement moet afwikkelen, zegt 'de komende week meer duidelijkheid te verwachten over wat de toekomst voor de failliete bedrijven brengt'.
https://www.rtl.nl/nieuws(...)vocado-show-failliet
quote:The Avocado Show staat bekend om hun ‘Pretty Healthy Food’: gerechten gemaakt van duurzame avocado’s die erg ‘instagrammable’ worden gepresenteerd.
https://www.parool.nl/ams(...)ronacrisis~b74d9561/
Oudere generaties ook nietquote:Op woensdag 17 juli 2024 17:33 schreef Eightyone het volgende:
Hipster/millennials-trend.
Jongere generaties vreten die dingen simpelweg minder.
Is er geweest, vooral onder het slag dat zich nogal druk maakt om haar (meestal waren het vrouwen) Instagram-imago.quote:Op woensdag 17 juli 2024 17:36 schreef bloodymary1 het volgende:
Avocadohype?Die heb ik echt helemaal gemist.
Sowieso: als de beste kwaliteit van je restaurant is dat je eten 'instagrammable' is, dan verdien je het gewoon om failliet te gaan.quote:Op woensdag 17 juli 2024 17:39 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Is er geweest, vooral onder het slag dat zich nogal druk maakt om haar (meestal waren het vrouwen) Instagram-imago.
Maar niet hier in 'de provincie'.
Erg lekker vind ik ze btw niet.
Als dat woord in een recensie staat, gaan direct de alarmbellen af.quote:Op woensdag 17 juli 2024 17:42 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Sowieso: als de beste kwaliteit van je restaurant is dat je eten 'instagrammable' is, dan verdien je het gewoon om failliet te gaan.
Een ander woord voor 'het ziet er mooi uit op foto's, maar het is niet te vreten'.quote:Op woensdag 17 juli 2024 17:42 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Sowieso: als de beste kwaliteit van je restaurant is dat je eten 'instagrammable' is, dan verdien je het gewoon om failliet te gaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |