SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het kan geen kwaad af en toe je mond te houden, zelfs al weet je waarover je het hebt
Volgende keer beter.quote:Op woensdag 6 maart 2024 21:39 schreef TweedeKlum het volgende:
Smaltalk had ik een leuke TT gevonden.
Its happening.quote:
Hij was lang geblesseerd en is sindsdien niet meer zo productief volgens mij.quote:Op woensdag 6 maart 2024 21:42 schreef H.FR het volgende:
[..]
Volgende keer beter.
Gijs Smal, die is blijkbaar heel creatief. Heb hem niet zo in de gaten gehouden sindsdien, maar prima speler volgens mij. Wel lekker als je je geld ergens anders aan kunt besteden.
https://www.vi.nl/pro/ana(...)speelt-bij-fc-twente
26 zelfs al. Weinig gespeeld door een blessure en pas 1 assist. Maar zo is het denk ik best een buitenkans als back-up.quote:Op woensdag 6 maart 2024 21:45 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Hij was lang geblesseerd en is sindsdien niet meer zo productief volgens mij.
Ook al 25. Op zich niets mis met spelers op een leeftijd tussen 24 en 27 halen, zoals Hancko en Stengs, maar dan moeten het wel basisklanten zijn imo.
Mjah, op zich ook wel eens. Je kan voor achter de hand beter een back opleiden dan een oudere speler halen. Zeker nu een hoop van die oudere back-ups die we hebben gehaald flink tegenvallen, maar dat is natuurlijk ook wel omdat ze duurder waren en bij sommigen verwacht werd dat het (toekomstige) basisspelers zouden zijn.quote:Op woensdag 6 maart 2024 21:45 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Hij was lang geblesseerd en is sindsdien niet meer zo productief volgens mij.
Ook al 25. Op zich niets mis met spelers op een leeftijd tussen 24 en 27 halen, zoals Hancko en Stengs, maar dan moeten het wel basisklanten zijn imo.
Dat kan ook nog steeds.quote:Op woensdag 6 maart 2024 22:24 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Mjah, op zich ook wel eens. Je kan voor achter de hand beter een back opleiden dan een oudere speler halen. Zeker nu een hoop van die oudere back-ups die we hebben gehaald flink tegenvallen, maar dat is natuurlijk ook wel omdat ze duurder waren en bij sommigen verwacht werd dat het (toekomstige) basisspelers zouden zijn.
Zerrouki was natuurlijk niet zo’n probleem geweest als ie gratis was, dan had ik het een best aardige speler gevonden.quote:Op woensdag 6 maart 2024 22:20 schreef Kerftminister het volgende:
Ja lekker van die over het paard getilde middelmaat van Twente blijven halen, pakte eerder ook al goed uit.
Op zich, maar Zerrouki en Ivanusec werden eigenlijk als basisspeler gehaald, en Ueda komt zelfs als back-up zwaar tekort. Als ze 21/22 zijn ben je nog wel hoopvoller dan wanneer ze dit jaar 26 worden.quote:
Zerrouki was een inschattingsfout van de staf, daar kan hij zelf weinig aan doen. Ivanusec gaat dit seizoen gewoon eindigen als 1e linksbuiten denk ik.quote:Op woensdag 6 maart 2024 23:00 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Op zich, maar Zerrouki en Ivanusec werden eigenlijk als basisspeler gehaald, en Ueda komt zelfs als back-up zwaar tekort. Als ze 21/22 zijn ben je nog wel hoopvoller dan wanneer ze dit jaar 26 worden.
Prima backupquote:Op woensdag 6 maart 2024 22:20 schreef Kerftminister het volgende:
Ja lekker van die over het paard getilde middelmaat van Twente blijven halen, pakte eerder ook al goed uit.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bestuur tegen de muur. Met de groeten van Ron Vlaar :W
Prima prijs. Benieuwd of er clubs zijn die interesse hebben.quote:Op donderdag 7 maart 2024 13:15 schreef ZKA het volgende:
Ga het niet aan de grote klok hangen, maar hier kan het wel: Feyenoord verwacht maximaal 15-20 miljoen euro voor Geertruida te onvangen..
Half Europa lijkt me voor die prijsquote:Op donderdag 7 maart 2024 13:21 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Prima prijs. Benieuwd of er clubs zijn die interesse hebben.
Dat zou wel mager zijn met 2 jaar contract nog. Tenzij je nog 25%+ doorverkoop erop hebt oid.quote:Op donderdag 7 maart 2024 13:15 schreef ZKA het volgende:
Ga het niet aan de grote klok hangen, maar hier kan het wel: Feyenoord verwacht maximaal 15-20 miljoen euro voor Geertruida te onvangen..
1 toch?quote:Op donderdag 7 maart 2024 13:26 schreef H.FR het volgende:
[..]
Dat zou wel mager zijn met 2 jaar contract nog. Tenzij je nog 25%+ doorverkoop erop hebt oid.
Of misschien is het netto, nadat de Geert zijn aandeel heeft gehad.
1 jaar.quote:Op donderdag 7 maart 2024 13:26 schreef H.FR het volgende:
[..]
Dat zou wel mager zijn met 2 jaar contract nog. Tenzij je nog 25%+ doorverkoop erop hebt oid.
Of misschien is het netto, nadat de Geert zijn aandeel heeft gehad.
Ah, ja, ik vergis me inderdaad. Nouja, dan is rond de 20mln en een doorverkooppercentage niet zo gek toch.quote:
Logisch, is wel echt toe aan een volgende stap.quote:Op donderdag 7 maart 2024 13:33 schreef ZKA het volgende:
Heeft nog 1 jaar contract, wil ook niet verlengen
@Danny pik je dat.quote:Op donderdag 7 maart 2024 13:15 schreef ZKA het volgende:
Ga het niet aan de grote klok hangen, maar hier kan het wel: Feyenoord verwacht maximaal 15-20 miljoen euro voor Geertruida te onvangen..
Hij heeft nooit 35 miljoen kunnen opleveren, dat is wat Feyenoord qua transfersom vroeg (minder zelfs).quote:Op donderdag 7 maart 2024 13:35 schreef hhh38 het volgende:
[..]
1 jaar.
Hij heeft vorig jaar rond deze tijd z'n contract met een jaar verlengd zodat ie nog 2 jaar had. Toen hadden we hem voor 35(?) miljoen kunnen verkopen. Altijd lastig in te schatten hoeveel het nou waard is om iemand nog een jaar te houden, maar als dit klopt heeft het in ieder geval 15-20 miljoen gekost.
Hij heeft in meerdere fases dit seizoen in z'n eentje de rechterkant van de verdediging gerund met afwisselend een kreupele Trauner, druistige Nieuwkoop en onervaren Beelen naast zich. Moet er ook niet aan denken hoe het was afgelopen als je hem had verkocht en slecht had vervangen.
Sugawara. En dan heb je ook nog Nieuwkoop en Pedersen (vermoedelijk) en Read.quote:Op donderdag 7 maart 2024 14:31 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Eigenlijk een vrij realistisch bedrag van Feyenoord.
De zoektocht naar een vervanger zal wel ontzettend moeilijk zijn. ( #AnnounceBrenet )
Dat lijkt mij een vrij onmogelijke transfer.quote:Op donderdag 7 maart 2024 14:56 schreef H.FR het volgende:
[..]
Sugawara. En dan heb je ook nog Nieuwkoop en Pedersen (vermoedelijk) en Read.
Je hebt helemaal geen vervanger nodig. Je kan volgend seizoen zonder problemen Read op zijn plek zetten en eerste rechtsback maken.quote:Op donderdag 7 maart 2024 14:31 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Eigenlijk een vrij realistisch bedrag van Feyenoord.
De zoektocht naar een vervanger zal wel ontzettend moeilijk zijn. ( #AnnounceBrenet )
Maar wie wordt dan onze inschuivende man op het middenveld.quote:Op donderdag 7 maart 2024 16:49 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Je hebt helemaal geen vervanger nodig. Je kan volgend seizoen zonder problemen Read op zijn plek zetten en eerste rechtsback maken.
ReadGod.
Dan kan Read ook gewoon.quote:Op donderdag 7 maart 2024 16:50 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Maar wie wordt dan onze inschuivende man op het middenveld.![]()
Geert loopt goddomme vaker de 16 in dan onze vleugelspelers.
Loopt ook 2025 af, dus zou moeten kunnen.quote:Op donderdag 7 maart 2024 16:37 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Dat lijkt mij een vrij onmogelijke transfer.
Of Ueda moet eens even wat goede woorden vertellen. Twee Japanners in de basis zou wel genot zijn.
AZ gaat daar never niet aan meewerkenquote:Op donderdag 7 maart 2024 19:52 schreef H.FR het volgende:
[..]
Loopt ook 2025 af, dus zou moeten kunnen.
33 met alle bonussenquote:Op donderdag 7 maart 2024 14:32 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Hij heeft nooit 35 miljoen kunnen opleveren, dat is wat Feyenoord qua transfersom vroeg (minder zelfs).
Volgens mij bood Leipzig maximaal 28.
Maar Smal is een linksback die ook centraal kan. Dat zou dan gewoon een breedteversterking zijn achter Hartman en Hancko. Daar heeft Read niks mee te maken.quote:Op donderdag 7 maart 2024 19:56 schreef Kerftminister het volgende:
Ik zou het ook wel een stukje wanbeleid vinden als je nóg zo'n prutser van Twente gaat halen en Read in de weg gaat zitten
Sinds de geruchten vandaag dat Trauner ook in de belangstelling staat van Engelse en Amerikaanse clubs vrees ik een beetje dat Beelen de enige man is die er volgend seizoen nog staat.quote:Op donderdag 7 maart 2024 20:12 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Maar Smal is een linksback die ook centraal kan. Dat zou dan gewoon een breedteversterking zijn achter Hartman en Hancko. Daar heeft Read niks mee te maken.
Nou ik zag een Brenet weer genoemd wordenquote:Op donderdag 7 maart 2024 20:12 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Maar Smal is een linksback die ook centraal kan. Dat zou dan gewoon een breedteversterking zijn achter Hartman en Hancko. Daar heeft Read niks mee te maken.
Dit wist zelfs @DonRaja nietquote:Op donderdag 7 maart 2024 21:54 schreef Bombvis het volgende:
[ x ]Leuk lijstje (oud-) Feyenoorderts. Maar Vente een Surinamer was toch nieuw voor mij
Eens. Roma, dat op het allerlaatste nippertje in eigen huis won van Feyenoord, verslaat de ronde daarna Brighton met 4-0.quote:Op donderdag 7 maart 2024 20:43 schreef snabbi het volgende:
Als je die uitslag van Roma ziet, dan onderstreept dit toch nogmaals dat we het daar eigenlijk prima gedaan hebben. Nog altijd balen dat het zo uitviel
Bijzonder ja, wat is zijn link dan met Suriname? En Mitchel te Vrede voetbalt blijkbaar ook altijd nog. Dacht dat die allang gestopt wasquote:Op donderdag 7 maart 2024 21:54 schreef Bombvis het volgende:
[ x ]Leuk lijstje (oud-) Feyenoorderts. Maar Vente een Surinamer was toch nieuw voor mij
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |