Omdat we naar de middle of nowhere willenquote:Op donderdag 7 maart 2024 13:28 schreef Bramito het volgende:
Hoe komt het eigenlijk dat jullie van een relatief grote, en internationale stad nu naar toch wel de middle of nowhere vertrekken?
En waar staat dat huis met dat uitzicht dan?quote:Op zaterdag 9 maart 2024 10:03 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Vanaf 1 mei is dit voor een paar maanden onze tuin / ons uitzicht. Heel vervelend.
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
(En dubbel dus want in het verkeerde topic gegooid)
Nabij Gijónquote:Op zaterdag 9 maart 2024 12:04 schreef golfer het volgende:
[..]
En waar staat dat huis met dat uitzicht dan?
Mooiquote:Op zaterdag 9 maart 2024 10:03 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Vanaf 1 mei is dit voor een paar maanden onze tuin / ons uitzicht. Heel vervelend.
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
En vooral ook video´s maken als je er bent ipv foto´s, maakt het een stuk overzichtelijker als je iets wil terugkijken.quote:Op vrijdag 3 mei 2024 14:01 schreef Managarm het volgende:
Het begin van een leuke zoektocht, ik vond boerderijen bekijken stiekem toch wel leuk, wel vermoeiend. Het grootste probleem is dat je moet bijhouden wat je bezocht hebt en wat je ervan vond. Wij hebben in twee dagen 30 terreinen bekeken, dan weet je het op laatste niet meer.
Ja, en markeer de locatie op google maps zodat je een idee hebt van waar het was.quote:Op vrijdag 3 mei 2024 15:43 schreef flipsen het volgende:
[..]
En vooral ook video´s maken als je er bent ipv foto´s, maakt het een stuk overzichtelijker als je iets wil terugkijken.
De bureaucratie is het geen waar ik het meest tegenop kijk ja.quote:Op maandag 13 mei 2024 17:56 schreef MaJo het volgende:
Tof, ik ga het volgen! Zou zelf nooit voor Spanje kiezen want wat een bureaucratisch rot land is dat (tip: ga er niet dood want de erfgenamen zadel je echt op met enorme problemen). Ondertussen vind ik dit soort avonturen altijd wel heel tof en kriebelt het bij mij ook gigantisch om ooit deze stap te wagen!
quote:
(Over dat doodgaan: Nederlanders die niet getrouwd zijn en voor de rente sparen bij Openbank lopen wel het risico dat hun in Nederland erkende partner niet het katholieke stempel van approval heeft hier, en dat dus bij overlijden in NL hun partner geen recht heeft op het eigen geld. Of er belasting over moet betalen. Wij zijn ook specifiek vanwege ons vertrek getrouwd, om eea wat makkelijker te maken).quote:Op maandag 13 mei 2024 17:56 schreef MaJo het volgende:
Tof, ik ga het volgen! Zou zelf nooit voor Spanje kiezen want wat een bureaucratisch rot land is dat (tip: ga er niet dood want de erfgenamen zadel je echt op met enorme problemen). Ondertussen vind ik dit soort avonturen altijd wel heel tof en kriebelt het bij mij ook gigantisch om ooit deze stap te wagen!
Mooi, gebruiken wij ook. Werkt goed, met onweer soms iets minder (maar daar hebben de andere opties ook last van).quote:
VvE gerelateerd nog steeds. Meer techniek dan eerstquote:Op maandag 13 mei 2024 23:45 schreef AnneX het volgende:
Jullie zijn je aan het settelen. Internet is ook wel een eerste levensbehoefte tegenwoordig.
Dan ben ik wel benieuwd wat Ise op afstand gaat doen.![]()
Een klein tipje van de sluier? # aagje..
Dichtstbijzijnde buren hemelsbreed 50 meter aan de westkant, 80 meter aan de zuid kant, ver buiten zicht Noord en oost. Nog geen Hoi gezegd. Mini supermarktje op 600 meter, dorps winkelcentrum, supermarkt, visboer, apotheek en zo op een kilometer. Gijon zelf, grote stad, 5km.quote:En hoe staat het met buren? Dichtbij? Verder weg? Een supermercado?
Een beetje comfort op jullie huidige plek?
En hoe is het met het Spaans? Kun je je redden bij de boodschappen bijv…
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |