Op dat gebied ben ik een natuurtalent.quote:Op zondag 8 februari 2026 00:41 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Kun je al vloeken? Anders is er ook geen enkele reden om geiten te nemen
Ik kreeg van onze vriendengroep tijdens een eindejaarsfeestje de diploma "Beste vloeker van het jaar"quote:Op zondag 8 februari 2026 16:49 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Op dat gebied ben ik een natuurtalent.
Nu:quote:Op zaterdag 17 januari 2026 13:25 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[ link | afbeelding ]
De achterpoot die in het zout ligt ziet er eindelijk niet meer uit als rauw vlees. Hij is qua zouten op de helft nu, daarna hangen in een koeling met ontvochtiger.
Het voordeel is wel dat cabrón (bok) ook al meteen klootzak betekent, dus dat schelden kan heel efficiëntquote:Op zondag 8 februari 2026 00:41 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Kun je al vloeken? Anders is er ook geen enkele reden om geiten te nemen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ya sé cagarme en muchas cosas. 🤣quote:Op zondag 8 februari 2026 16:59 schreef flipsen het volgende:
[..]
Ik kreeg van onze vriendengroep tijdens een eindejaarsfeestje de diploma "Beste vloeker van het jaar"Vaak ook een mengeling van Spaans, Nederlands en soms wat Engels.
quote:Op zondag 8 februari 2026 20:09 schreef Isegrim het volgende:
Een lang verhaal over de minder positieve kanten van deze prachtige plek:Waarbij jij met 'andere buitenlanders' ook de madrilenen en andalusiers bedoeld. Die drie andere Nederlanders en een Oostenrijker zijn nou niet echt een grote demografische groepSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
La derecha oprime, la izquierda libera
"De importkliek waartoe tevens alle buitenlanders behoren" dan. 🤷🏼quote:Op zondag 8 februari 2026 21:08 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Waarbij jij met 'andere buitenlanders' ook de madrilenen en andalusiers bedoeld. Die drie andere Nederlanders en een Oostenrijker zijn nou niet echt een grote demografische groep
En dat is juist ook weer een reden dat veel Hollanders die naar Spanje zijn geemigreerd, een drankprobleem ontwikkelen: verveling. Die beginnen ´s ochtends al vaak met een borrel of bier. Heb ik gelukkig geen last van, maar ik ga zo wel een flinke bel wijn inschenken, heb ik verdiend vind ik zelfquote:Op zondag 8 februari 2026 21:38 schreef Isegrim het volgende:
Dat zal per persoon verschillend zijn maar verveling is een belangrijke factor. Degene die me het meest lief is zegt dat zelf ook.
De bodem hier is denk ik redelijk 'gewend' aan veel water. En het belooft droger te worden. 🤞 🤞 🤞 🤞 🤞quote:Op vrijdag 13 februari 2026 23:45 schreef Kaatje1 het volgende:
Hoe zijn de voorspellingen? Las ook wat alarmerende berichten over verzadiging van de bodem
Ik las dit https://inspanje.nl/aardb(...)rzadigde-ondergrond/quote:Op vrijdag 13 februari 2026 23:48 schreef Isegrim het volgende:
[..]
De bodem hier is denk ik redelijk 'gewend' aan veel water. En het belooft droger te worden. 🤞 🤞 🤞 🤞 🤞
Ja, maar goed, dat is in gebieden waar normaal weinig regen valt.quote:Op vrijdag 13 februari 2026 23:51 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Ik las dit https://inspanje.nl/aardb(...)rzadigde-ondergrond/
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |