Benieuwd wat voor gevolgen dit gaat hebben voor deze FvD'er.quote:Het Europees Parlement moet nagaan of FVD-Europarlementariėr Marcel de Graaff zich laat gebruiken door Rusland, vindt een aantal van zijn collega's. Ze zijn geschokt door de 'Russische propaganda' die De Graaff zou verspreiden.
De Europarlementariėrs, onder wie VVD'er Catharina Rinzema, gaan voorzitter Roberta Metsola vragen het lopende onderzoek van het parlement naar beļnvloeding vanuit Rusland uit te breiden. Nu richt zich dat nog op de Letse afgevaardigde Tatjana Zdanoka. Rinzema en haar collega's Rasa Juknevičienė uit Litouwen en Hilde Vautmans uit Belgiė zoeken op het ogenblik steun van andere Europarlementariėrs voor hun verzoek.
De Graaff neemt het al langer op voor Rusland, maar na uitlatingen die hij woensdag deed in de vergaderzaal in Straatsburg was de maat vol. Hij noemde de berichten over de deportatie van Oekraļense kinderen 'pure propaganda' en beweerde dat Rusland hen juist redt van bombardementen. Het parlement kan zulke 'flagrante leugens' niet over zijn kant laten gaan, vinden Rinzema en haar medestanders.
https://www.ad.nl/buitenl(...)propaganda~a8d8850d/
Niks denk ik, toen ze zich vereenzelvigden met Doegin had dat ook geen gevolgen...quote:Op donderdag 14 maart 2024 20:00 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Benieuwd wat voor gevolgen dit gaat hebben voor deze FvD'er.
Moeten ze eerst maar eens aantonen dat het niet kopt.quote:Op donderdag 14 maart 2024 20:00 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Benieuwd wat voor gevolgen dit gaat hebben voor deze FvD'er.
Precies, het is natuurlijk niet zo dat FvD moet aantonen dat het wel klopt.quote:Op donderdag 14 maart 2024 20:37 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Moeten ze eerst maar eens aantonen dat het niet kopt.
Eigenlijk moeten ze het allebei aantonen.quote:Op donderdag 14 maart 2024 20:42 schreef Wantie het volgende:
[..]
Precies, het is natuurlijk niet zo dat FvD moet aantonen dat het wel klopt.
Wie nog meer dan?quote:Op donderdag 14 maart 2024 20:44 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Eigenlijk moeten ze het allebei aantonen.
Maar beide doen het niet en roepen maar wat.
Daar gaat het Europese Parlement nu over. Als die FvD'er aangepakt gaat worden voor Russische propaganda dan zal het Europese Parlement dat inderdaad moeten aantonen.quote:Op donderdag 14 maart 2024 20:37 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Moeten ze eerst maar eens aantonen dat het niet kopt.
Tja, die staan met 1.0 achter, want die volgen niet het juiste narratief.quote:
Probeer ik weer een normaal gesprek te voeren ga je weer zo beginnen.quote:Op donderdag 14 maart 2024 20:48 schreef Wantie het volgende:
[..]
Tja, die staan met 1.0 achter, want die volgen niet het juiste narratief.
FvD doet dat tenminste wel.
Heb je niet gehoord wat het parlementslid heeft gezegd?quote:Op donderdag 14 maart 2024 20:50 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Probeer ik weer een normaal gesprek te voeren ga je weer zo beginnen.
Vergeefse moeite.....
Misschien vergis ik me.quote:Op donderdag 14 maart 2024 20:55 schreef Wantie het volgende:
[..]
Heb je niet gehoord wat het parlementslid heeft gezegd?
Dat je droge ogen kunt zeggen dat niet bewezen is dat hij ongelijk heeft vind ik niet normaal.
Nee, je vindt het kennelijk normaal wat hij in het Europees Parlement verkondigde.quote:Op donderdag 14 maart 2024 21:00 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Misschien vergis ik me.
Bewijs het maar dan.
Ik vind het bijzonder dat je er zo'n draai aan geeft.quote:Op donderdag 14 maart 2024 21:03 schreef Bananenbennie het volgende:
Eigenlijk best wel eng dat je in het Europees Parlement alleen maar oorloghitserige taal richting Rusland mag bezigen.
Zodra er wat nuance of tegengas komt krijg je het ministerie van waarheid over je heen.
Ik vergis me niet dus.quote:Op donderdag 14 maart 2024 21:05 schreef Wantie het volgende:
[..]
Nee, je vindt het kennelijk normaal wat hij in het Europees Parlement verkondigde.
Mij maakt het kotsmisselijk.
Het is gewoon weerzinwekkend.
En dan over Europarlementariėrs zeggen die een onderzoek willen instellen dat ze geen haar beter zijn...
En ondertussen juichen ze hier toe dat massa's vrouwen en kinderen doelbewust plat gebombardeerd worden door Israel.quote:Op donderdag 14 maart 2024 21:07 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Ik vergis me niet dus.
Duidelijk.
Ja, daar hebben we het inderdaad dagelijks over in dit topic...quote:Op donderdag 14 maart 2024 21:25 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
En ondertussen juichen ze hier toe dat massa's vrouwen en kinderen doelbewust plat gebombardeerd worden door Israel.
Kotsmisselijk
Alleen Poetin mag dat natuurlijk.quote:Op donderdag 14 maart 2024 21:28 schreef UncleScorp het volgende:
Ow en leuk zeg.
Macron wil zijn jongens ook laten sterven in Oekraine.
Eigen keuze.
Ja, precies.quote:Op vrijdag 15 maart 2024 00:52 schreef Bananenbennie het volgende:
Ben bang dat hij wel gelijk heeft
Dat zijn microfoon wordt dichtgedraaid zegt eigenlijk al genoeg.
Dat zien we bij de meeste politici wel gebeuren ja.quote:Op vrijdag 15 maart 2024 07:15 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ja, precies.
Want als hij onzin vertelt had hij urenlang door mogen gaan...
Maar op jouw stem kan hij dus rekenen.
Kijk eens naar de klok achter hem. Die loopt af. Zijn tijd was gewoon op..quote:Op vrijdag 15 maart 2024 00:52 schreef Bananenbennie het volgende:
Dat zijn microfoon wordt dichtgedraaid zegt eigenlijk al genoeg.
quote:Op vrijdag 15 maart 2024 14:40 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Kijk eens naar de klok achter hem. Die loopt af. Zijn tijd was gewoon op..
Zal best, maar ik zie dat continue zo gaan, elk onwelgevallig geluid moet in de kiem gesmoord worden. Helemaal als het gaat om hooggeplaatsten die deelnemen in pedonetwerken. Daar mag geen onderzoek naar komen.quote:Op vrijdag 15 maart 2024 14:40 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Kijk eens naar de klok achter hem. Die loopt af. Zijn tijd was gewoon op..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |