Klinkt niet als een feestliedje, dus denk van welquote:Op dinsdag 27 februari 2024 23:19 schreef Momo het volgende:
[ x ]
Ik zie deze rondgaan op twitterz, komt dit uit een ander nummer?
Ja, Albino.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 23:19 schreef Momo het volgende:
[ x ]
Ik zie deze rondgaan op twitterz, komt dit uit een ander nummer?
Het lied Albino van Joost heeft onder andere deze woorden in de tekst zie ik:quote:Op dinsdag 27 februari 2024 23:19 schreef Momo het volgende:
[ x ]
Ik zie deze rondgaan op twitterz, komt dit uit een ander nummer?
Dat scoorde toen toch ook echt te laag he, mede dankzij die outfitquote:
Even iets lekker hysterisch mee geknutseld, Esther ft Huppeling Joost.quote:
Wat een puinhoop was die hele act toenquote:Op woensdag 28 februari 2024 09:38 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Dat scoorde toen toch ook echt te laag he, mede dankzij die outfit
quote:Op woensdag 28 februari 2024 10:02 schreef Greys het volgende:
[..]
Even iets lekker hysterisch mee geknutseld, Esther ft Huppeling Joost.
[ x ]
Puur uit nieuwsgierigheid: wanneer lekte het bij 'ons' uit dan?quote:Op woensdag 28 februari 2024 11:18 schreef TheVulture het volgende:
Jammer dat AvroTros de zaakjes goed op orde heeft de laatste jaren. Het was toch stiekem ook wel genieten van al die keren dat het al ver vantevoren uitlekte
Het lied zelf volgens mij nooit, maar wel alles eromheen, of dat het al om middernacht ergens in N-Zeeland en Australie te luisteren viel geloof ikquote:Op woensdag 28 februari 2024 11:24 schreef Niels93 het volgende:
[..]
Puur uit nieuwsgierigheid: wanneer lekte het bij 'ons' uit dan?
Oh dat is wel een beetje jammer idd, twee tegelijk. Maar ergens maakt het ook geen bal uit want dan kijken ze daarna naar de officiële youtube van de ander.quote:Op woensdag 28 februari 2024 17:31 schreef Momo het volgende:
Zwitserland morgen presentatie nummer om 11:00 en Cyprus om 17:00 (al is dat nummer al gelekt in principe).
Cyprus ongeveer zelfde tijd als ons dus.
Of Anouk die het nummer zingt achter een webcam als uploadquote:Op woensdag 28 februari 2024 17:35 schreef Greys het volgende:
[..]
Oh dat is wel een beetje jammer idd, twee tegelijk. Maar ergens maakt het ook geen bal uit want dan kijken ze daarna naar de officiële youtube van de ander.
We zijn wat dat betreft wel vooruitgegaan he, dat het nu (als het goed is) weer meteen op het officiële Eurovisionkanaal komt zoals de laatste jaren ipv de tijden van Waylon enzo waar AvroTros zelf een lelijke blauwe live video ging uploaden met een uit beeld rennende Daniel Dekker enzo.![]()
Ergens denk ik dat de normale fans (niet de schreeuwers op twitter) meer nieuwsgierig zijn naar Joost dan het tienerbopje van Cyprus. Maar zoals Greys al zei, het maakt werkelijk geen barst uit.quote:Op woensdag 28 februari 2024 17:31 schreef Momo het volgende:
Zwitserland morgen presentatie nummer om 11:00 en Cyprus om 17:00 (al is dat nummer al gelekt in principe).
Cyprus ongeveer zelfde tijd als ons dus.
Er komt alleen een videoclip bij Lubach, 14 en 15 maart gaat hij optreden in 013 en komt er waarschijnlijk een live versie.quote:Op woensdag 28 februari 2024 19:31 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Hoop wel dat die het meteen 'live' zingt morgen bij Lubach (of later op de avond ergens anders) en niet dat we weer weken moeten afwachten wat er in een live versie van over blijft.
Ik vond dat eigenlijk in al z'n simpelheid echt heel erg indrukwekkend.quote:Op woensdag 28 februari 2024 17:37 schreef Momo het volgende:
[..]
Of Anouk die het nummer zingt achter een webcam als upload![]()
Ik vind dit juist echt heel goed en mooiquote:Op woensdag 28 februari 2024 17:37 schreef Momo het volgende:
[..]
Of Anouk die het nummer zingt achter een webcam als upload![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |