Dat is wel wat anders dan gisteravond.quote:
Je hoeft geen intellectueel te zijn om deze serie leuk te vinden. Voor jou dus uitermate geschikt.quote:
We noemen geen namen maar het is allemaal wel zo klaar als een klontje.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 14:17 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dat is wel wat anders dan gisteravond.
Grappig hoeveel het scheelt als één persoon er niet bij is
Geniet ervan, ere wie ere toekomt.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 14:29 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Dat vind ik nu ook.
Wat een dood bad was dit zeg de afgelopen uurtjes, het is maar goed dat ik vanochtend keihard gewerkt heb en nu met de beentjes omhoog kan zitten richting mijn vrije woensdag.
Heb jij wel eens een vrije dag opgenomen om op FOK te gaan zitten?quote:Op dinsdag 27 februari 2024 14:34 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Geniet ervan, ere wie ere toekomt.
Hartelijk bedankt.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 14:34 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Geniet ervan, ere wie ere toekomt.
jij moet ook geen caberetier worden el stinhoquote:Op dinsdag 27 februari 2024 14:24 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Je hoeft geen intellectueel te zijn om deze serie leuk te vinden. Voor jou dus uitermate geschikt.
Nee, misschien moet ik dat eens doen. En dan de hele dag in NWS de expert uithangen op allerlei gebieden. Klinkt als een nuttige vrije dag.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 14:36 schreef GGMM het volgende:
[..]
Heb jij wel eens een vrije dag opgenomen om op FOK te gaan zitten?
Een soort Fesbreda van FOK! wordenquote:Op dinsdag 27 februari 2024 15:58 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Nee, misschien moet ik dat eens doen. En dan de hele dag in NWS de expert uithangen op allerlei gebieden. Klinkt als een nuttige vrije dag.
Dat doe ik, want ik heb namelijk een pittige mening over mensen die lukraak gebakjes tot zich nemen.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 16:26 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Gun die jongen toch gewoon het beste.
Krijgen we nog een Toto vanavond?quote:Op dinsdag 27 februari 2024 16:29 schreef Coco het volgende:
[..]
Dat doe ik, want ik heb namelijk een pittige mening over mensen die lukraak gebakjes tot zich nemen.
ggmm heeft diabetes type 2quote:Op dinsdag 27 februari 2024 16:29 schreef Coco het volgende:
[..]
Dat doe ik, want ik heb namelijk een pittige mening over mensen die lukraak gebakjes tot zich nemen.
Het was een hele kleine, ik vond dat het wel moest kunnen.quote:
Akkoord.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 16:33 schreef GGMM het volgende:
[..]
Het was een hele kleine, ik vond dat het wel moest kunnen.
Vanavond sport ik uiteraard wel weer een uurtje
Ik heb gisteravond weer heel netjes mijn loopje van 7km gedaan.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 16:34 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Ben je nog aan het hardlopen @:dombohetolifantje1 ? Of eet je alleen nog maar pizza en gebakjes
Als jij dat graag wilt.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 16:30 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Krijgen we nog een Toto vanavond?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |