Het is een mooie optelsom wat dat betreft, maar als 50% van je verdediging al door andere poppetjes wordt ingevuld zou ik zelf niet zo snel spreken van nagenoeg dezelfde verdediging, that's allquote:Op dinsdag 27 februari 2024 13:18 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het heeft natuurlijk niks mee te maken dat het middenveld beter staat.
3 van de 4?quote:Op dinsdag 27 februari 2024 13:24 schreef Caland het volgende:
[..]
Het is een mooie optelsom wat dat betreft, maar als 50% van je verdediging al door andere poppetjes wordt ingevuld zou ik zelf niet zo snel spreken van nagenoeg dezelfde verdediging, that's all
Op de domme rode kaart van Ocampos na zitten er weinig gelukjes bij. PSV doet het gewoon heel goed dit seizoen. Uiteindelijk heeft PSV maar twee keer verloren dit seizoen, één keer zo kansloos dat je er weinig van kan zeggen en de andere keer sloegen direct de stoppen door. En ja daar had hij een punt, maar de manier waarop was niet bijster professioneel. En das wel een bekend dingetje bij Bosz.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 13:05 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Om een andere reden inderdaad. Volgens mij heeft hij na Arsenal uit, wat toen toch wel een vrij harde klap was, weinig tot niets fouts gezegd.
Als je PSV in de Europa hebt gezien dan zou je overigens ook zien dat het bij tegenslag best om te keren valt. Rangers uit bijv, of na een afstraffing tegen Arsenal, of beide wedstrijden tegen Sevilla. Zitten ook gelukjes bij in de laatste minuten (al heb ik gisteren geleerd dat dit gewoon klasse is), maar ook echt wel momenten dat de selectie het gewoon goed oppakt.
Boscagli speelde vorig seizoen niet, Dest niet en dan speelde volgens mij zelfs Van Aanholt meestal nog aan de andere kant en Teze op een andere positie, maar dat weet @GotenSSJ wellicht beter.quote:
Dat weet ik niet. Ik zoek het verschil er vooral in dat PSV voornamelijk flinke kwaliteit heeft ingekocht en wij 30 miljoen aan middelmaat voor de bank hebben gekocht.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 13:19 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het had jullie wel een kampioenschap gescheeld waarschijnlijk.
We zullen het nooit weten maar die serie die zij neerzetten is wel uniek.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 13:28 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat weet ik niet. Ik zoek het verschil er vooral in dat PSV voornamelijk flinke kwaliteit heeft ingekocht en wij 30 miljoen aan middelmaat voor de bank hebben gekocht.
En als Nieuwkoop niet binnen twintig minuten die speler van Sittard had neergetrapt hadden wij dat wellicht ook gedaan. Je weet het gewoon niet.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 13:29 schreef Tarado het volgende:
[..]
We zullen het nooit weten maar die serie die zij neerzetten is wel uniek.
quote:Op dinsdag 27 februari 2024 13:34 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Wat je wel weet is dat het bij voorbaat gedoemd te mislukken was toen Mislintat TD werd
Wat ik bedoel is dat je (met de kennis van nu) weet dat het bij voorbaat al gedoemd was om te mislukken, niet per definitie dat je dat toen al kon weten.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 13:37 schreef Tarado het volgende:
[..]Dat het mislukt is weten we nu wel maar bij voorbaat, ook jij niet Brutus.
Ook dat was vooraf niet bekend Hans.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 13:49 schreef Caland het volgende:
Nouja één of andere scout die eruit ziet als een zwerver alle sleutels van de club in handen geven, ik denk dat zelfs klaas daar vooraf zijn vraagtekens bij wist te plaatsen.
Als hij vervolgens alle sleutelspelers laat vertrekken, 100 miljoen uitgeeft aan onbewezen spelers uit alle uithoeken van de wereld op basis van moneyball om vervolgens 'dit is een Nederlandse club' Maurice Steijn voor de ploeg te zetten die de lange bal geen taboe meer wil maken, dat is het punt dat je toch wel gaat denken dat het mis kan gaan.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 13:49 schreef Caland het volgende:
Nouja één of andere scout die eruit ziet als een zwerver alle sleutels van de club in handen geven, ik denk dat zelfs klaas daar vooraf zijn vraagtekens bij wist te plaatsen.
Dat is inmiddels ook al 100 keer gezegd tochquote:Op dinsdag 27 februari 2024 13:56 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Als hij vervolgens alle sleutelspelers laat vertrekken, 100 miljoen uitgeeft aan onbewezen spelers uit alle uithoeken van de wereld op basis van moneyball om vervolgens 'dit is een Nederlandse club' Maurice Steijn voor de ploeg te zetten die de lange bal geen taboe meer wil maken, dat is het punt dat je toch wel gaat denken dat het mis kan gaan.
Klopt.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 14:02 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dat is inmiddels ook al 100 keer gezegd toch
Vorig seizoen was janken met de pet op. Aanholt - Branthwaite - Ramalho - Teze vaak, tot dat Boscagli terug was van z’n knie blessure. Obispo speelde ook veel aan het begin van het seizoen ipv Branthwaite, die was wel mokerslecht.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 13:25 schreef Caland het volgende:
[..]
Boscagli speelde vorig seizoen niet, Dest niet en dan speelde volgens mij zelfs Van Aanholt meestal nog aan de andere kant en Teze op een andere positie, maar dat weet @:gotenssj wellicht beter.
Als jij dat al 'sloegen de stoppen door' noemt dan heb je weinig meegemaakt in je leventje.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 13:25 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Op de domme rode kaart van Ocampos na zitten er weinig gelukjes bij. PSV doet het gewoon heel goed dit seizoen. Uiteindelijk heeft PSV maar twee keer verloren dit seizoen, één keer zo kansloos dat je er weinig van kan zeggen en de andere keer sloegen direct de stoppen door. En ja daar had hij een punt, maar de manier waarop was niet bijster professioneel. En das wel een bekend dingetje bij Bosz.
De structuur deugde simpelweg niet. Al heel lang niet, als een piemel ervoor zorgt dat een club zo kan erupteren.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 13:49 schreef Caland het volgende:
Nouja één of andere scout die eruit ziet als een zwerver alle sleutels van de club in handen geven
Het was ook wel wat vreemd van vd Sar om vlak na de aanstelling van Mislintat te vertrekken, maar dat is niet het enige wat er fout is gegaan.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 14:17 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
De structuur deugde simpelweg niet. Al heel lang niet, als een piemel ervoor zorgt dat een club zo kan erupteren.
Daardoor is die man achter de piemel uiteindelijk de hoofdschuldige, en dat kan ook de keerzijde van succes zijn, dat er niet meer gekeken wordt naar de risico's die het meebrengt. Als het zo waanzinnig goed gaat zoals in 2019 en 2021 zo was heeft niemand zin in die ene persoon die zegt dat het toch wel heel gevaarlijk kan zijn.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 14:17 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
De structuur deugde simpelweg niet. Al heel lang niet, als een piemel ervoor zorgt dat een club zo kan erupteren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |