En daarna verbrand?🤣🤣🤣quote:Op zondag 25 februari 2024 14:16 schreef greysbones het volgende:
De scampi’s worden verdeeld in zakjes
Meelwormen met sperziebonen.quote:Op zondag 25 februari 2024 14:20 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Krijg helemaal de rillingen als ik de wurmpjes zie , streams uit en voetbal kijken
Ach 1 voordeel, iedereen kan daarna makkelijk poepen.quote:Op zondag 25 februari 2024 14:21 schreef Koos1958 het volgende:
Zei tom nu dat de garnalen nog wat ijs erbij hadden. Zou niet slim dan zijn als ze al iets ontdooit zijn om weer in te vriezen.
De Nederlandse streamers mogen allang blij zijn dat er niet een heel kot West-Vlamingen zit.quote:Op zondag 25 februari 2024 13:36 schreef Jockari het volgende:
Wreed dialect momenteel... Tom een soort Antwaarps, Danny Vlaams-brabants. Moet moeilijk zijn voor de hollanders hier
quote:Op zondag 25 februari 2024 14:20 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Krijg helemaal de rillingen als ik de wurmpjes zie , streams uit en voetbal kijken
Ze begint wel goed maar ze gaat dan weer in haar standaard peptalkjes. Krijg daar echt een veetje de kriebels van.quote:Op zondag 25 februari 2024 14:24 schreef BB-King het volgende:
De Alice langspeelplaat is weer opgezet.
jemig,dr tetten komen wel tot haar kinquote:Op zondag 25 februari 2024 14:32 schreef Pearlbitch het volgende:
Het Supertrio bij elkaar in de troonzaal.![]()
[ afbeelding ]
Dat heb je met die neptieten, die blijven recht overeind staan als je ligtquote:Op zondag 25 februari 2024 14:34 schreef Sestra666 het volgende:
[..]
jemig,dr tetten komen wel tot haar kin
Dat is toch haar onderkin?quote:Op zondag 25 februari 2024 14:34 schreef Sestra666 het volgende:
[..]
jemig,dr tetten komen wel tot haar kin
MAZquote:Op zondag 25 februari 2024 14:37 schreef mazaru het volgende:
[..]
Dat heb je met die neptieten, die blijven recht overeind staan als je ligt
Kan je een olifant mee knock-out slaanquote:Op zondag 25 februari 2024 14:37 schreef mazaru het volgende:
[..]
Dat heb je met die neptieten, die blijven recht overeind staan als je ligt
quote:Op zondag 25 februari 2024 14:41 schreef GayGuy het volgende:
[..]
Kan je een olifant mee knock-out slaan
Ze mag dan wel oppassen met springen, voor je het weet heeft ze een kaakfractuurquote:Op zondag 25 februari 2024 14:41 schreef GayGuy het volgende:
[..]
Kan je een olifant mee knock-out slaan
quote:
Of omdat je teveel uit je nek lult sorboquote:Op zondag 25 februari 2024 15:11 schreef Snoozey het volgende:
mensen negeren saba, ze communiceren met haar helemaal niks
letterlijk.
ze blijft goed goed achter haar keuzes staan
denkt dat ze nu evt 2 weken duo's blijven
dus dan is ze 2 weken target
ze willen saba eruit hebben omdat ze sterker is, volgens haarzelf
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |