Wilde ze nog even van bil?quote:Op donderdag 22 februari 2024 22:56 schreef Irritatie100 het volgende:
Mijn vriendin vindt dit niet leuk.
Ik kon net 20 minuten niet kijken vanwege slecht internetquote:Op donderdag 22 februari 2024 22:53 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Ik zie 0.03 xG in totaal in de tweede helft van beide clubs
Is er wel iets gebeurd?
Wel fitter dan Roma.quote:Op donderdag 22 februari 2024 22:56 schreef ashardalan het volgende:
[..]
Fitste club van Nederland, schat ik zo in... Maar of dat op Europees niveau is, weet ik niet.
Die is blij dat ze eindelijk niet naast dat gesnurk hoeft te gaan pitten johquote:Op donderdag 22 februari 2024 22:56 schreef Irritatie100 het volgende:
Mijn vriendin vindt dit niet leuk.
Wel een zekerheidje met de penalty evt.quote:Op donderdag 22 februari 2024 22:56 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Letten we trouwens nu even op hoe belangrijk Alireza is.
#WarmeKnuffels
duracel konijntjequote:Op donderdag 22 februari 2024 22:58 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Het wordt tijd dat we een muntje gaan gooien in Minteh.
Neuh, die is 39 weken zwanger en gewoon heel moe. Maar ze weigert te gaan slapen zonder dat ik naar bed ga en ook voordat ze nog "iets leuks" heeft gekeken dus die wil nog Frank Visser doet uitspraak kijken ofzo.quote:
Dat is een feit. Strak in de linkerbovenhoek.quote:Op donderdag 22 februari 2024 22:58 schreef H.FR het volgende:
[..]
Wel een zekerheidje met de penalty evt.
Oh damn, gefeliciteerdquote:Op donderdag 22 februari 2024 22:59 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Neuh, die is 39 weken zwanger en gewoon heel moe. Maar ze weigert te gaan slapen zonder dat ik naar bed ga en ook voordat ze nog "iets leuks" heeft gekeken dus die wil nog Frank Visser doet uitspraak kijken ofzo.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |