Voor elke minuut tussen de LAPO en de OP krijg je ook gewoon een punt.
Geldige Top 20 scores worden hieronder automatisch geupdate door Monitor.SPOILER: Top 50Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Monitor post op vaste tijden de totale scorelijst in het lopende topic. Dit rond 02:30 - 07:30 - 14:30 en 21:30 uur.
DTS statistieken voor alle maanden van DTS kunnen hier teruggevonden worden: STATS
Een seizoen bestaat uit 1 maand en begint vanaf de 1ste post op de 1ste dag van de maand. Nadat een seizoen voltooid is worden de scores weer op nul gezet.SPOILER: In Memoriam:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Winnaars van afgelopen seizoenen:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: DTS GEBODENOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Winnaar JanuariOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
ja zolang je het in de basis wet van ohm houdt wel. maar geloof me en ging er op stuk, want al snel kom je in hele ingewikkelde berekeningen enzo en dan is het niet meer U=I*Rquote:Op dinsdag 20 februari 2024 22:05 schreef Harrie het volgende:
[..]
ik heb er allemaal geen verstand van maar ik heb vroeger naar mijn @:Mickytjuh geluisterd en die vertelde me dat het zo werkt en ik geloofde "haar" wat een hem was omdat ik een andere docent had natuurlijk
Wat heeft dit met wiskunde te maken trouwensdit is gewoon rekenen niveau groep 6 basisschool volgens mij.
wat de basis is, maar verbazingwekkend hoeveel je daar nog in door kunt gaan in Elektro HBO, ik faalde er dik op dus wil niet de wijsheid hiervan uithangen.
Maar begrijp het idee soort van, maar discussie voor later moment denk.. LOL, theoretisch kun je er erg ver in gaan nl ook weer, Maar had al beetje bedacht voor mij. Nu niet zo nodig
.
maar is leuk om wel over te kletsen want het interesseert me wel.
Do what you love, love what you do!![]()
Jaaaaaaaaaaaaaaaa vertelquote:Op dinsdag 20 februari 2024 22:16 schreef HappyCharly het volgende:
Willen jullie weten wat ik heb gedaan vandaag?![]()
![]()
nou vertelquote:Op dinsdag 20 februari 2024 22:16 schreef HappyCharly het volgende:
Willen jullie weten wat ik heb gedaan vandaag?. tuurlijk?
Do what you love, love what you do!![]()
mooi toch niet geshopped want was alleen maar zinloze tijd geweest.quote:Op dinsdag 20 februari 2024 22:18 schreef HappyCharly het volgende:
[..]
Gewandeld en geluncht![]()
It was nice. I feel happy.. Haha nou mooi dat het gezellig was
Do what you love, love what you do!![]()
Oh nice! Allebei tevreden dus?quote:Op dinsdag 20 februari 2024 22:18 schreef HappyCharly het volgende:
[..]
Gewandeld en geluncht![]()
I'm happy.
Happy![]()
![]()
quote:Op dinsdag 20 februari 2024 22:19 schreef JustinK het volgende:
[..]
Oh nice! Allebei tevreden dus?
Happy
♡♡♡♡![]()
Niet schreeuwenquote:Op dinsdag 20 februari 2024 22:20 schreef Paul het volgende:
[..]
@:devzero IK HOOP DAT JIJ WINT GENOEG IS GENOEG♡♡♡♡
Forum Opties Forumhop: Hop naar: