ben gewoon benieuwd of je op meisje van justink lijktquote:
Okquote:Op woensdag 14 februari 2024 18:20 schreef Paul het volgende:
[..]
ben gewoon benieuwd of je op meisje van justink lijkt
Ik weet niet wat meer indruk heeft gemaakt, Hee of Kaard. Maar ik ben door beide gehuchten gefietst.quote:Op woensdag 14 februari 2024 18:22 schreef hemarookworst het volgende:
Hee is een gehucht op het waddeneiland Terschelling, provincie Friesland (Nederland), gelegen halverwege West-Terschelling en Midsland.
Hee bestaat uit een rijtje boerderijen, waarvan de meeste ten behoeve van de recreatie zijn verbouwd. Aan de binnenduinrand staat de historische boerderij De Pidde. Onder Hee vallen enkele grote campings en recreatieterreinen, gelegen rond het Duinmeertje in de binnenduinrand. Op 1 januari 2019 had het plaatsje 19 inwoners
quote:Op woensdag 14 februari 2024 19:01 schreef HappyCharly het volgende:
[..]
eerder moooooooooooooooooooooooooooooooooooe
Ook gezelligquote:Op woensdag 14 februari 2024 19:06 schreef HappyCharly het volgende:
[..]
Ja.. even..
Anders ga ik tussen 01 en 0600 bolken..
quote:
Goed dat je het zegt. Wist ik nietquote:Op woensdag 14 februari 2024 18:10 schreef JustinK het volgende:
Hebben jullie gezien dat Speklap3000 's ui een Speklap3000 is?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |