Je hebt weinig infrastructuur nodig voor zelfmoord- en bomaanslagen.quote:Op zondag 11 februari 2024 18:06 schreef Ulx het volgende:
[..]
Klopt, maar hun infrastructuur is vernietigd. Het gaat dus verdomd lastig worden.
Wie is he?quote:Op zondag 11 februari 2024 17:58 schreef egayalS het volgende:
White privilege be like, mee doen aan een genocide om vervolgens teleurgesteld te zijn dat je bij thuiskomst niet op handen wordt gedragen
[ twitter ]
Altijd sneu, dit soort acties.quote:Op zondag 11 februari 2024 18:03 schreef egayalS het volgende:
#IsraeliSelfDefence
[ twitter ]
[ twitter ]
White privilege?quote:Op zondag 11 februari 2024 17:58 schreef egayalS het volgende:
White privilege be like, mee doen aan een genocide om vervolgens teleurgesteld te zijn dat je bij thuiskomst niet op handen wordt gedragen
[ twitter ]
Hamas gebruikt inderdaad veel gewone infrastructuur voor militaire doeleinden, dit is al jaren bekend.quote:Op zondag 11 februari 2024 18:59 schreef opgebaarde het volgende:
[ twitter ]
#Watch: IDF Slowly removing all terror infrastructure in Khan Yunis
Niet zeuren en gewoon durven toegeven dat alles platgelegd wordt om de bevolking te raken. Morgen het UNRWA headquarters opblazen, daar was twee weken geleden al keihard bewezen dat het Hamas zou zijn.
Dat ziet er vreselijk uit op de voorgrond, ja. Daarachter lijkt de situatie minder...parkeerplaats zeg maar.quote:Op zondag 11 februari 2024 18:59 schreef opgebaarde het volgende:
[ twitter ]
#Watch: IDF Slowly removing all terror infrastructure in Khan Yunis
Niet zeuren en gewoon durven toegeven dat alles platgelegd wordt om de bevolking te raken. Morgen het UNRWA headquarters opblazen, daar was twee weken geleden al keihard bewezen dat het Hamas zou zijn.
En reken maar dat er heel veel van zulke "journalisten" zijn.quote:
Zoals bijvoorbeeld:quote:Op zondag 11 februari 2024 19:05 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Hamas gebruikt inderdaad veel gewone infrastructuur voor militaire doeleinden, dit is al jaren bekend.
Zeker zeker, op meer filmpjes zijn nog gebouwen te zien die nagenoeg intact zijn. Je gaat bijna afvragen waarom dat (nog zo) isquote:Op zondag 11 februari 2024 19:08 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Dat ziet er vreselijk uit op de voorgrond, ja. Daarachter lijkt de situatie minder...parkeerplaats zeg maar.
Ik snap niet helemaal wat je bedoelt. Het lijkt me dat ze niet zomaar alles plat gooien en dus dat wat er nog staat (nog) niet tot doel is geworden. Of je op iets anders?quote:Op zondag 11 februari 2024 19:15 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Zeker zeker, op meer filmpjes zijn nog gebouwen te zien die nagenoeg intact zijn. Je gaat bijna afvragen waarom dat (nog zo) is
quote:Op zondag 11 februari 2024 16:50 schreef Ulx het volgende:
[..]
Heel vervelend voor de burgers. Maar het is geen reden om Hamas maar te laten bestaan.
Er is geen genocide gaande in Gaza, Slayage.quote:
Oh dit is in de West Bank, in area Aquote:
Ik denk dat ze eigenlijk alles willen slopen. Ook wat niks met Hamas te maken heeft zoals akkers en begraafplaatsen of überhaupt wegen. Het is net Libanon 2006. Het is gewoon de inwoners een lesje leren en wellicht wel meer (terugnemen van Gaza).quote:Op zondag 11 februari 2024 19:18 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Ik snap niet helemaal wat je bedoelt. Het lijkt me dat ze niet zomaar alles plat gooien en dus dat wat er nog staat (nog) niet tot doel is geworden. Of je op iets anders?
Dus eigenlijk is het allemaal maar voor niets, en moet Israël zich maar overgeven. Want stel dat Israël zich terugtrekt tot bepaalde grenzen, of het nou die van '67, '49 of wat dan ook zal zijn, en die grenzen volledig openzet voor Palestijnen om te werken/goederen importeren/exporteren, is ook niet voldoende, want "from the river to the sea, Palestine shall be free", toch?quote:Op zondag 11 februari 2024 18:08 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Je hebt weinig infrastructuur nodig voor zelfmoord- en bomaanslagen.
Geen idee. Er zijn natuurlijk ook heel veel mensen eerder meerdere keren gevlucht om weer en weer te moeten vluchten omdat IDF eraan kwam.quote:Op zondag 11 februari 2024 19:39 schreef Qarrad het volgende:
En zoals verwacht duiken de eerste "spontane" verklaringen al op van burgers die in de camera roepen dat ze liever dood gaan dan Rafah verlaten. "Wat een verzet! Wat een onbuigzaam volk!" juichen de echokamers. Dit is natuurlijk op geen enkele manier door Hamas georkestreerd, die de menselijke schilden hard nodig heeft om zich achter te verschuilen, wat een toeval weer.
Niks maakt dit humaan. Het is een illusie dat dit humaan te maken is. Het is hoogstens minder inhumaan te maken. Die wetenschap maakt dat ik heel blij ben dat ik niet dit soort beslissingen hoef te maken.quote:Op zondag 11 februari 2024 19:51 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Ik denk dat ze eigenlijk alles willen slopen. Ook wat niks met Hamas te maken heeft zoals akkers en begraafplaatsen of überhaupt wegen. Het is net Libanon 2006. Het is gewoon de inwoners een lesje leren en wellicht wel meer (terugnemen van Gaza).
En voor de anderen die met dat ‘maar IDF houdt zich in’ non-argument komen. Klopt, dus? Dat maakt dit slopen niet ineens humaan of volledig rationeel. Badr Hari hield zich bij de mishandeling van Koen Everink ook in, hij had hem meer blijvend letsel kunnen toebrengen of zelfs kunnen vermoorden, alsof de mishandeling dan ineens geen mishandeling was of gewoon rationeel de schuld van Everink…. Wat een kul
Het zit een beetje in de volksaard om hele stoere dingen te roepen en geen enkele intentie te hebben dat na te komen. Ten tijde van ISIS meerdere filmpjes gezien van gasten die pas zouden stoppen als ze dood of in Jeruzalem waren om 10 minuten later met de staart tussen hun benen hun stervende vrienden achter te laten.quote:Op zondag 11 februari 2024 19:39 schreef Qarrad het volgende:
En zoals verwacht duiken de eerste "spontane" verklaringen al op van burgers die in de camera roepen dat ze liever dood gaan dan Rafah verlaten. "Wat een verzet! Wat een onbuigzaam volk!" juichen de echokamers. Dit is natuurlijk op geen enkele manier door Hamas georkestreerd, die de menselijke schilden hard nodig heeft om zich achter te verschuilen, wat een toeval weer.
Israel moet rafah ontdoen van hamas en tunnels naar Egypte afsluiten met beton, anders heeft alles geen zin gehadquote:Op zondag 11 februari 2024 20:37 schreef Digi2 het volgende:
Frontpage: Premier Netanyahu belooft burgers in Rafah veilige corridor
Israël liet Palestijnen in hun huizen werken. We hebben gezien waartoe dat leidde op 7 oktober; de Palestijnse burgers die Hamas goed gezind waren gaven uitgebreide briefings aan de terroristen.quote:Op zondag 11 februari 2024 19:52 schreef Alov het volgende:
[..]
Dus eigenlijk is het allemaal maar voor niets, en moet Israël zich maar overgeven. Want stel dat Israël zich terugtrekt tot bepaalde grenzen, of het nou die van '67, '49 of wat dan ook zal zijn, en die grenzen volledig openzet voor Palestijnen om te werken/goederen importeren/exporteren, is ook niet voldoende, want "from the river to the sea, Palestine shall be free", toch?
Nah ten eerste waren dat uitreizigers en geen burgers en ten tweede waren dat vooral Marokkanen.quote:Op zondag 11 februari 2024 20:39 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Het zit een beetje in de volksaard om hele stoere dingen te roepen en geen enkele intentie te hebben dat na te komen. Ten tijde van ISIS meerdere filmpjes gezien van gasten die pas zouden stoppen als ze dood of in Jeruzalem waren om 10 minuten later met de staart tussen hun benen hun stervende vrienden achter te laten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |