Jeetje zegquote:Op dinsdag 6 februari 2024 20:09 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Kun je net zo goed voor de trein springen
Rollenbollen in het hostel.quote:Op dinsdag 6 februari 2024 20:10 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Altijd lachen om een vrouwendispuut op reis tegen te komen
Vervelende uitstralingquote:Op dinsdag 6 februari 2024 20:10 schreef Haags het volgende:
Ik heb het idee dat die kerel alleen maar interessant doet voor de camera.
Beter als al die kerels die dwingend eisen dat ze moeten betalen en totaal niet toestaan dat de vrouw betaald eigenlijk.quote:Op dinsdag 6 februari 2024 20:10 schreef S_E het volgende:
Wil niet over jouw grenzen heengaan. Meine gute
Dat is die zenuwpijn.quote:Op dinsdag 6 februari 2024 20:11 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Vervelende uitstraling
We kunnen er naast zitten
Ik waardeer jouw afdakje wel hoorquote:
Ja maar ik zei dus echt tegen Anne Fleur van ja ho is ff maar bij de hockey borrel aan de esma’s van meid je moet wel tegen Jan Willem zeggen van he dit is geen prela maar gewoon een zanascha maar ja Jan Willem is dan van die romantische signals dus dat vind ik ook wel echt van ja het is wel leuk als je zo gezien wordt maar goed daarom ben ik nu in Thailand om mezelf te vinden en jij?? xxquote:
Komt ze uit Friesland?quote:
Lekkere stem van een roker. Uit Zaandam.quote:
Ik ook niet.quote:
Ze heeft de intonatie van iemand op het spectrum.quote:Op dinsdag 6 februari 2024 20:15 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Lekkere stem van een roker. Uit Zaandam.
Of gewoon een stukje leegheidquote:Op dinsdag 6 februari 2024 20:16 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ze heeft de intonatie van iemand op het spectrum.
Wat is een zanascha?quote:Op dinsdag 6 februari 2024 20:13 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ja maar ik zei dus echt tegen Anne Fleur van ja ho is ff maar bij de hockey borrel aan de esma’s van meid je moet wel tegen Jan Willem zeggen van he dit is geen prela maar gewoon een zanascha maar ja Jan Willem is dan van die romantische signals dus dat vind ik ook wel echt van ja het is wel leuk als je zo gezien wordt maar goed daarom ben ik nu in Thailand om mezelf te vinden en jij?? xx
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |