Ik schets gewoon een mogelijkheid, niks meer niks minder. Jij doet net alsof het leger een soort overleg organisatie is waar de mening van de eerste de beste soldaat leidend is. Impopulaire beslissingen nemen waarbij mensen kunnen sneuvelen hoort bij het commandant zijn.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 15:02 schreef ExTec het volgende:
[..]
Daarbij, die Syrski, met de bijnaam de slachter, kan bovenstaande niet net zo goed opgaan voor zijn beslissingen?
Dus we hebben het over sentiment?
Duidelijk.
Ow, dus omdat ik een situatie schets, waarin een commandant veraf, niet luisterde naar boots on the ground, doe ik ineens "alsof het leger een soort overleg organisatie is waar de mening van de eerste de beste soldaat leidend is."?quote:Op zaterdag 3 februari 2024 15:17 schreef AchJa het volgende:
Jij doet net alsof het leger een soort overleg organisatie is waar de mening van de eerste de beste soldaat leidend is.
Dus we hebben het over sentiment?quote:Op zaterdag 3 februari 2024 18:00 schreef ExTec het volgende:
Ow, dus omdat ik een situatie schets, waarin een commandant veraf, niet luisterde naar boots on the ground, doe ik ineens "alsof het leger een soort overleg organisatie is waar de mening van de eerste de beste soldaat leidend is."?
Vervelend trekje is dat, doen alsof mensen waar je tegen spreekt compleet dom zijn, om zo te kunnen scoren met een open deur.
quote:Op zaterdag 3 februari 2024 11:24 schreef ExTec het volgende:
Ja, aldus wat anonieme soldaten aan het front.
Electoraal gewin wellicht, Canada heeft altijd veel migranten uit Oekrane ontvangen en door de oorlog zijn er honderdduizenden bijgekomen.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 14:24 schreef Wantie het volgende:
[..]
Wel opvallend dat de conservatieven in Canada aandringen op meer hulp, terwijl de conservatieven in de VS het tegenovergestelde doen.
Wat is er misgegaan in dat land?
Of die conservatieven in Canada weten wel wat goed of fout is.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 18:22 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Electoraal gewin wellicht, Canada heeft altijd veel migranten uit Oekrane ontvangen en door de oorlog zijn er honderdduizenden bijgekomen.
Nee, niet alleen heb ik meermaals opgemerkt dat legers geen democratie zijn, en heb ik zelf ook in het leger gezeten, maar jij denkt hier te moeten "uitleggen" dat als je een opdracht krijgt, je die dient uit te voeren.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 18:17 schreef AchJa het volgende:
[..]
Dus we hebben het over sentiment?
Duidelijk.
Ja, want dat is altijd precies hoe politici handelen.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 18:23 schreef Ulx het volgende:
[..]
Of die conservatieven in Canada weten wel wat goed of fout is.
quote:Op zaterdag 3 februari 2024 18:24 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]
Daar organiseren ze voorlopig geen aanvallen meer.
Het lijkt nog steeds onduidelijk. Als ik dit lees lijkt het erop alsof de Amerikanen Zelensky overtuigd hebben dit vooral niet te doen.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 11:53 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]
Die of een slager. Maar het probleem hiermee is vooral dat Zelensky zichzelf blijkbaar voor het grote geheel zet.
Absoluut niet positief dit gezeik. Die man is bekwaam of niet, daar moet ie op beoordeeld worden, niet op persoonlijke voorkeuren.
Het moest allemaal niet zwart-wit bekeken worden toch?quote:Op zaterdag 3 februari 2024 18:23 schreef ExTec het volgende:
Nee, niet alleen heb ik meermaals opgemerkt dat legers geen democratie zijn, en heb ik zelf ook in het leger gezeten, maar jij denkt hier te moeten "uitleggen" dat als je een opdracht krijgt, je die dient uit te voeren.
Nevermind dat je dat als klein kind al vrij snel bevat, je hebt niet voor niets rangen in het leger.
Maar jij moest het mij vertellen
En de redelijk uitvoerig uiteengezette context, clash tussen militaire doctrines, negeer je.
Want de open deur moet natuurlijk wel ingetrap kunnen worden.
En over welke "uitvoerig uiteengezette context" heb je het nou precies?quote:
Nee. Idd. Een leger kan geen democratie zijn. Het is een uitvoerend orgaan.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 18:23 schreef ExTec het volgende:
[..]
Nee, niet alleen heb ik meermaals opgemerkt dat legers geen democratie zijn, en heb ik zelf ook in het leger gezeten, maar jij denkt hier te moeten "uitleggen" dat als je een opdracht krijgt, je die dient uit te voeren.
Nevermind dat je dat als klein kind al vrij snel bevat, je hebt niet voor niets rangen in het leger.
Maar jij moest het mij vertellen
En de redelijk uitvoerig uiteengezette context, clash tussen militaire doctrines, negeer je.
Want de open deur moet natuurlijk wel ingetrap kunnen worden.
Dat je eerst lid moet worden van Xquote:Op zaterdag 3 februari 2024 18:54 schreef Ulx het volgende:
Hier is een handig lijstje met nieuwe doelen. Oekrane gaat namelijk de hele olie- en gasinfrastructuur van Rusland platleggen.
[ twitter ]
Wordt zo toch een kostbare hobby, zo'n driedaagse speciale militaire operatiequote:Op zaterdag 3 februari 2024 18:54 schreef Ulx het volgende:
Hier is een handig lijstje met nieuwe doelen. Oekrane gaat namelijk de hele olie- en gasinfrastructuur van Rusland platleggen.
[ twitter ]
De Oekranse media berichtten enkele uren terug dat de situatie vooralsnog onduidelijk is. Maar wellicht heb jij zelf betere connecties in de Oekranse politiek, dat weet ik niet.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 18:51 schreef Ulx het volgende:
Voor het geval jullie het nieuws hebben gemist: Zalushny blijft gewoon aan hoor...
Zal ook wel elders te vinden zijn.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 18:58 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Dat je eerst lid moet worden van X
Zeker als ze daarna ook nog achter je familie aan gaan.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 14:20 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]
[ twitter ]
Dit zal zijn collegae vliegeniers niet lekker zitten denk ik. Je gaat toch een beetje over je schouders kijken. Even gezellig een restaurantje pakken wordt natuurlijk ook een gevaarlijk avontuur op deze manier.
Dat zal wel meevallen. Aan de andere kant, als burgers naast militairen gaan staan in oorlogstijd neem je een risico....quote:Op zaterdag 3 februari 2024 18:59 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Zeker als ze daarna ook nog achter je familie aan gaan.
Joh.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 18:51 schreef Ulx het volgende:
Voor het geval jullie het nieuws hebben gemist: Zalushny blijft gewoon aan hoor...
Nou ja, als Zelenskyy hem gewipt had was hij nu wel weg. De situatie met de Russische bevelhebber is onduidelijker.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 18:58 schreef BlaZ het volgende:
[..]
De Oekranse media berichtten enkele uren terug dat de situatie vooralsnog onduidelijk is. Maar wellicht heb jij zelf betere connecties in de Oekranse politiek, dat weet ik niet.
Las diverse malen dat hij verzocht zou zijn te vertrekken. Dit heeft hij geweigerd.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 18:58 schreef BlaZ het volgende:
[..]
De Oekranse media berichtten enkele uren terug dat de situatie vooralsnog onduidelijk is. Maar wellicht heb jij zelf betere connecties in de Oekranse politiek, dat weet ik niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |