Da's waaaaaaaarquote:Op woensdag 31 januari 2024 16:30 schreef Rhosyn het volgende:
Belgisch klinkt al wat treurig/zangerig als ze dan ook nog treurig gaan praten is dat niet aan te horen.
Ze zijn zooooo zielig en hebben het zooooo zwaar
Nou ja ze heeft wel haar beste maatje in het huis erop gezetquote:Op woensdag 31 januari 2024 16:28 schreef greysbones het volgende:
Ronahi is ook van de slachtoffer rol
Haar keus heeft hij niks over gezegd dat was okquote:Op woensdag 31 januari 2024 16:30 schreef Puzzie het volgende:
Roni heeft ook al een probleem met dominantie?
Ze heeft nog niksquote:Op woensdag 31 januari 2024 16:31 schreef marky het volgende:
[..]
Nou ja ze heeft wel haar beste maatje in het huis erop gezet
Zeker, vind ik ook. Wordt ook veel te snel gebruikt tegenwoordig voor gedrag wat helemaal niet bij narcisme pastquote:Op woensdag 31 januari 2024 16:31 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Dat vind ik wel kwalijk om te zeggen
Lijkt meer op ADD heel veel op zichzelf betrekken heeft hij wel een handje van.quote:Op woensdag 31 januari 2024 16:31 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Dat vind ik wel kwalijk om te zeggen
Hoezo niet?quote:Op woensdag 31 januari 2024 16:34 schreef Koos1958 het volgende:
Oh nu weer dat ariana en randy er niet op komen te staan
Ze heeft zelf op Tom gestemdquote:Op woensdag 31 januari 2024 16:39 schreef Grawlix het volgende:
Ariana zegt lachend als een boer met kiespijn dat Tom misschien wel op haar heeft gestemd.
Ik denk dat er maar 2 duo’s genomineerd gaan zijnquote:Op woensdag 31 januari 2024 16:40 schreef Ace90ace het volgende:
Alles ik alles zo hoor en zelf denk, dan denk ik dat de duo's Tom/Ronahi, Randy/Ariana en Doriana/Tyron zijn genomineerd. Maar ook Ashley/Glenn als makkelijkste keuze voor sommige.
Dan zullen Dilano/Jimmy de keuze krijgen om 1 duo te redden en dat is Tom voor Jimmy en Ronahi voor Dilano.
Dan zijn Randy/Ariana, Doriana/Tyron en Ashley/Glenn genomineerd.
Joh !quote:
Waarom nou niet haar laatste DAGquote:Op woensdag 31 januari 2024 16:41 schreef TheLuckyman het volgende:
Ariana voelt dat het haar laatste dagen zijn..
Dat zou niet slecht zijnquote:Op woensdag 31 januari 2024 16:41 schreef TheLuckyman het volgende:
Ariana voelt dat het haar laatste dagen zijn..
Volgens mij heeft geen van de duo's erover gesproken. Ze werden alle overvallen.quote:Op woensdag 31 januari 2024 16:34 schreef DGK-Eric het volgende:
Al die meiden die zich gedomineerd voelen, hebben van te voren te weinig met hun duo-partner over de nominaties gesproken en voelen zich nu compleet overvallen door de mannen die dat onderling wel hebben gedaan.
Hopelijk zijn de oogjes van de dames nu geopend: the game is on!
Ja juist wel. Vind het heerlijk.quote:Op woensdag 31 januari 2024 16:41 schreef Snensie het volgende:
Bag, die twee roddelwijven eruit please. Het is toch niet om aan te horen dat dialect.
Dan heb je niet opgeletquote:Op woensdag 31 januari 2024 16:44 schreef marky het volgende:
[..]
Volgens mij heeft geen van de duo's erover gesproken. Ze werden alle overvallen.
Ariana heeft het doorgeluld aan Ashleyquote:Op woensdag 31 januari 2024 16:44 schreef marky het volgende:
[..]
Volgens mij heeft geen van de duo's erover gesproken. Ze werden alle overvallen.
Dat wordt niet bedoeld. Ze zouden er eerder over moeten hebben gesproken niet in een uurtje vooraf.quote:Op woensdag 31 januari 2024 16:46 schreef greysbones het volgende:
[..]
Ariana heeft het doorgeluld aan Ashley
Niemand wist het eerderquote:Op woensdag 31 januari 2024 16:47 schreef marky het volgende:
[..]
Dat wordt niet bedoeld. Ze zouden er eerder over moeten hebben gesproken niet in een uurtje vooraf.
Gewoon een laffe kontenkruiper, weg ermeequote:Op woensdag 31 januari 2024 16:24 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Zolang Tyron 1 op 1 gesprekken heeft, vind ik hem wel leuk, maar zodra hij bij de mannen en eerder bij Lenie is (en nu met Bas) vind ik het geen leuke vent, heeft 2 gezichten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |