Dat het altijd sesamstraat is.quote:
het fenomeen moet wat extra tijd hebben tussen de 500 en de 1500 en bij de vrouwen doet blijkbaar neimand dat of ze zijn niet belangrijkquote:Op zaterdag 27 januari 2024 21:20 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Beetje vreemde volgorde van onderdelen
Het Stolz effect!quote:Op zaterdag 27 januari 2024 21:20 schreef vaarsuvius het volgende:
[..]
het fenomeen moet wat extra tijd hebben tussen de 500 en de 1500 en bij de vrouwen doet blijkbaar neimand dat of ze zijn niet belangrijk
Filmpjes maken en vechten.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 21:06 schreef vaarsuvius het volgende:
[..]
Wat doet die man eigenlijk voor de kost?
A) Acteur
B) Worstelaar
C) Rappen
D) all of the above?
Het publiek geheime wapen!quote:Op zaterdag 27 januari 2024 21:26 schreef wimderon het volgende:
Het geheime wapen van Wijfje dat iedereen kende en waarna ze in de slotronde steevast weer veel verval had.
Goetz doet de dubbel.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 21:20 schreef vaarsuvius het volgende:
[..]
het fenomeen moet wat extra tijd hebben tussen de 500 en de 1500 en bij de vrouwen doet blijkbaar neimand dat of ze zijn niet belangrijk
En je dan wel volle bak voorbereiden voor godbetert Obihiro ofzo.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 21:36 schreef -XOR- het volgende:
Het is wel echt allemaal een moetje voor Kamp Holland, rijden in SLC.
Verschilt. Beune nam het wel serieus. Ben ook wel benieuwd naar Roest morgen.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 21:36 schreef -XOR- het volgende:
Het is wel echt allemaal een moetje voor Kamp Holland, rijden in SLC.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |