Toenemende vergrijzing?quote:Op vrijdag 26 januari 2024 10:38 schreef Black_Baron het volgende:
Wat is de verklaring eigenlijk dat de sterfte sinds 2020 toegenomen is?
Pandemie en aftermath daarvan.quote:Op vrijdag 26 januari 2024 10:38 schreef Black_Baron het volgende:
Wat is de verklaring eigenlijk dat de sterfte sinds 2020 toegenomen is?
quote:
Oh doe ik hoor....al lang.quote:
In combi met de uitgestelde zorg tijdens corona waardoor diagnoses niet tijdig konden worden gemaakt zal dat zeker aan de orde zijn. Er wordt niet voor niets op gehamerd dat we de komende jaren meer arbeidsmigranten nodig zullen hebben.quote:Op vrijdag 26 januari 2024 13:29 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
Dat zou betekenen dat nu elk jaar de oversterfte zal toenemen?
Het is een complot om de massa immigratie te bevroderen.quote:Op vrijdag 26 januari 2024 13:51 schreef Jippie het volgende:
[..]
In combi met de uitgestelde zorg tijdens corona waardoor diagnoses niet tijdig konden worden gemaakt zal dat zeker aan de orde zijn. Er wordt niet voor niets op gehamerd dat we de komende jaren meer arbeidsmigranten nodig zullen hebben.
Nope, een praktische oplossing. bijvoorbeeld wie al die vergrijsde billen gaat wassen als ze dat niet meer zelf kunnen doen.quote:Op vrijdag 26 januari 2024 13:56 schreef C.L.Werner het volgende:
[..]
Het is een complot om de massa immigratie te bevroderen.
Zo'n dooddoener ditquote:Op vrijdag 26 januari 2024 13:59 schreef Jippie het volgende:
[..]
Nope, een praktische oplossing. bijvoorbeeld wie al die vergrijsde billen gaat wassen als ze dat niet meer zelf kunnen doen.
Denk dat het jou wel lukt om ook de quotes te negeren?quote:Op vrijdag 26 januari 2024 12:58 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Oh doe ik hoor....al lang.
Wijze raad van een andere mod.
Hij/haar/het blijft mij echter continu quoten.
Tuurlijkquote:Op vrijdag 26 januari 2024 14:01 schreef Jippie het volgende:
[..]
Denk dat het jou wel lukt om ook de quotes te negeren?
Ik weet niet wat je bedoelt, maar volgens mij zit er een wezenlijk verschil tussen een arbeidsmigrant en een asielzoeker.quote:Op vrijdag 26 januari 2024 14:00 schreef C.L.Werner het volgende:
[..]
Zo'n dooddoener dit
De meeste arbeidsmigranten werken niet in de zorg.
De meeste asielzoekers werken uberhaupt niet.
Doei.
En toch heeft hij net zoveel recht om hier te posten als een ander.quote:Op vrijdag 26 januari 2024 15:22 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Tuurlijk
Maar het typeert de user, gewoon op alles tegendraads ingaan. Lijkt wel een bot.
Is gewoon niet bevorderlijk voor het topic.
De wijze van communiceren doet er niet toe? En je hebt ook nog zoiets als stacking he.quote:Op vrijdag 26 januari 2024 15:27 schreef Jippie het volgende:
[..]
En toch heeft hij net zoveel recht om hier te posten als een ander.
Tuurlijkquote:Op vrijdag 26 januari 2024 15:27 schreef Jippie het volgende:
[..]
En toch heeft hij net zoveel recht om hier te posten als een ander.
Stacking?quote:Op vrijdag 26 januari 2024 15:46 schreef Bananenbennie het volgende:
[..]
De wijze van communiceren doet er niet toe? En je hebt ook nog zoiets als stacking he.
Ik ga gewoon bij mijn man op schoot zitten danquote:Op vrijdag 26 januari 2024 15:46 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Tuurlijk
Als ik ooit zin heb om te rollebollen ga ik mijn zelfde rechten ook es in ander subforum uitspelen.
Maar niet vandaag
Fake news !quote:Op vrijdag 26 januari 2024 16:31 schreef Jippie het volgende:
[..]
Ik ga gewoon bij mijn man op schoot zitten dan
Op een ander forum waar ik regelmatig kom is dit een serieus vergrijp waarvoor je een ban kunt krijgen. Het komt er op neer dat iemand continue - netjes binnen de marges van het toelaatbare - zit te trollen en te zuigen. Dus letterlijk het opstapelen van niet wenselijk gedrag. Vergelijk het met een emmer die langzaam voldruppelt, op een gegeven moment stroomt ie over.quote:
Op zo'n manier. Die maatregel kennen we op FOK! ook wel. Maar het is best lastig om 'niet wenselijk gedrag'te classificeren. Want niet iedereen heeft dezelfde voorkeuren, kennis, taalvaardigheid, empathie etc. Ieder mens is uniek en zal voor zijn eigen parochie preken. En zolang men niet op de persoon gaat spelen, lopen sneren of in elke post scheldwoorden post vind ik iets niet echt storend.quote:Op vrijdag 26 januari 2024 17:00 schreef Bananenbennie het volgende: Op zo'n manier. Dat kan ook op FOK! verzocht worden, maar dan moet er wel echt sprake van fors storend gedrag en niet een afwijkende mening die men als storend ervaart in een discussie.
[..]
Op een ander forum waar ik regelmatig kom is dit een serieus vergrijp waarvoor je een ban kunt krijgen. Het komt er op neer dat iemand continue - netjes binnen de marges van het toelaatbare - zit te trollen en te zuigen. Dus letterlijk het opstapelen van niet wenselijk gedrag. Vergelijk het met een emmer die langzaam voldruppelt, op een gegeven moment stroomt ie over.
Lijkt me logisch. Alleen hier word je nog steeds uitgescholden voor wappie als je erover praat.quote:Op vrijdag 26 januari 2024 19:37 schreef Bananenbennie het volgende:
Mensen met covidvaccinatieschade komen in Japan inmiddels in aanmerking voor een vergoeding door de overheid. Mooie ontwikkelingen.
https://artsencollectief.(...)an-vaccinatieschade/
Ja we lopen hier nog wat achter. Ook in de landen om ons heen Duitsland, Engeland zijn nu veel meer kritische geluiden te horen. Voor steeds meer mensen wordt het duidelijk dat we zwaar misleid zijn.quote:Op vrijdag 26 januari 2024 20:34 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
Lijkt me logisch. Alleen hier word je nog steeds uitgescholden voor wappie als je erover praat.
Zou je het écht misleid willen noemen? Verkeerd geïnformeerd zijn we zeker, maar of dat met opzet is gebeurd?quote:Op vrijdag 26 januari 2024 20:54 schreef Bananenbennie het volgende:
[..]
Ja we lopen hier nog wat achter. Ook in de landen om ons heen Duitsland, Engeland zijn nu veel meer kritische geluiden te horen. Voor steeds meer mensen wordt het duidelijk dat we zwaar misleid zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |