Hij zingtquote:Op vrijdag 19 januari 2024 11:17 schreef Lillibet het volgende:
zie je lenie werkt niet meer![]()
tyron zegt: hij is gewoon boef crimineel
lenie zegt strafbladvrij te zijn
navigatie is kapoetquote:Op vrijdag 19 januari 2024 11:17 schreef greysbones het volgende:
[..]
Misschien kan dit vliegtuig niet landen
Hij heeft dus niet gehoord/gevoeld dat haar het niks interesseerde dat hij gepest werdquote:Op vrijdag 19 januari 2024 11:15 schreef greysbones het volgende:
[..]
Ja op zijn gevoel
Omdat
Vroegahhh
Hij ook stotterde
En ze wilde zo graag een kans
Om zichzelf te laten zien
Nopequote:Op vrijdag 19 januari 2024 11:18 schreef Tuttebolleke het volgende:
[..]
Hij heeft dus niet gehoord/gevoeld dat haar het niks interesseerde dat hij gepest werd
Ze zullen wel omstebeurt gesprekken hebbenquote:Op vrijdag 19 januari 2024 11:19 schreef Lillibet het volgende:
lange sl op 2
kan de stagiare de knoppen niet aan?
oh zitten nog in de dbk ookquote:Op vrijdag 19 januari 2024 11:20 schreef greysbones het volgende:
[..]
Ze zullen wel omstebeurt gesprekken hebben
Volgende keer, als ze weer aan de beurt is.....want nu is ze in geland nadat ze er niet opstond.....kijken of ze dan weer met een smoes zich minder heeft kunnen laten zien zoals de anderen wel. ikke ikke.....quote:
We zien er maar een paar op streamquote:Op vrijdag 19 januari 2024 11:20 schreef Lillibet het volgende:
[..]
oh zitten nog in de dbk ook
geluid is ruk zo nu en dan
Wat zal het zijn, een D-artiest op schaal van Nederlandstalige meuk (no offence)? Kennelijk en gek genoeg zijn die optredens met z'n liedjes genoeg om van rond te komen?quote:
Nee,Randy en lenie.quote:
Ik ben benieuwd of ze het door hebbenquote:Op vrijdag 19 januari 2024 11:20 schreef zodeju het volgende:
[..]
Volgende keer, als ze weer aan de beurt is.....want nu is ze in geland nadat ze er niet opstond.....kijken of ze dan weer met een smoes zich minder heeft kunnen laten zien zoals de anderen wel. ikke ikke.....
Betaal je alsnog vaak tussen de 600-1000 euro voor een half uurtjequote:Op vrijdag 19 januari 2024 11:21 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Wat zal het zijn, een D-artiest op schaal van Nederlandstalige meuk (no offence)? Kennelijk en gek genoeg zijn die optredens met z'n liedjes genoeg om van rond te komen?
Ze hebben de kistjes nog steeds niet open mogen makenquote:Op vrijdag 19 januari 2024 11:22 schreef Li0nHeart het volgende:
Ik ben bij met de uitzendingen, maar in de kistjes uit de wall zit ook nog een nominatie. Die zal dan wel voor aankomende week zijn denk ik.
quote:Op vrijdag 19 januari 2024 11:23 schreef greysbones het volgende:
[..]
Ze hebben de kistjes nog steeds niet open mogen maken
Dus ja
Zal ik de YT nog een keer plaatsen?quote:Op vrijdag 19 januari 2024 11:22 schreef greysbones het volgende:
[..]
Betaal je alsnog vaak tussen de 600-1000 euro voor een half uurtje
Nou, Lenie is gratis bij de statafels. Ziet hij als promotie en daar blijft het denk ik bij.quote:Op vrijdag 19 januari 2024 11:22 schreef greysbones het volgende:
[..]
Betaal je alsnog vaak tussen de 600-1000 euro voor een half uurtje
Ik denk dat dat de nominatie is voor volgende week! Ze komen uit de mirrorroom, en dan moeten ze de kistjes openen. Dat is wat ik vermoed.quote:Op vrijdag 19 januari 2024 11:23 schreef greysbones het volgende:
[..]
Ze hebben de kistjes nog steeds niet open mogen maken
Dus ja
dat zou ook nog goed kunnen.quote:Op vrijdag 19 januari 2024 11:29 schreef rinardo het volgende:
[..]
Ik denk dat dat de nominatie is voor volgende week! Ze komen uit de mirrorroom, en dan moeten ze de kistjes openen. Dat is wat ik vermoed.
Zei Ariana niet dat ze enkel nog maar een klik voelde met Randy en, raar maar waar, Danny.quote:Op vrijdag 19 januari 2024 11:14 schreef Tuttebolleke het volgende:
snap nog steeds niet waarom Danny Ariana niet heeft genomineerd
Omdat Tom en Vincent allebei van Antwerpen komen?quote:Op vrijdag 19 januari 2024 11:21 schreef LonesomeFairy het volgende:
Tom klinkt soms als Mick van het huis Anubis
Waarschijnlijk.quote:Op vrijdag 19 januari 2024 11:37 schreef Million_Lights het volgende:
[..]
Omdat Tom en Vincent allebei van Antwerpen komen?
Inderdaad, kan prima een gesprek voeren !quote:Op vrijdag 19 januari 2024 11:45 schreef Koos1958 het volgende:
Leuk gesprek Danny en Alice. Alice is echt geïnteresseerd in Danny en stelt hem steeds vragen. Leuk van een meisje van 19
nog geen koffer gezienquote:Op vrijdag 19 januari 2024 11:46 schreef LonesomeFairy het volgende:
Heeft iemand van de genomineerden eigenlijk zijn koffer?
ikke ook ikke ookquote:
Zie het nut niet van dat eentonige voedsel, kunnen ze niets beters verzinnen?quote:Op vrijdag 19 januari 2024 11:44 schreef Joyce-43 het volgende:
Danny zit buiten met Alice en hij verteld dat hij het toch wel moeilijk heeft met het eten en het iedere dag hetzelfde eten en dat het zo weinig is zij vind het ook wel lastig en ze zegt wel dat dat iets is wat je van te voren kon weten net als het slapen enzo
Danny vind het brood ook erg weinig met zoveel mensen
Meer bloem nodig tochquote:Op vrijdag 19 januari 2024 11:48 schreef Li0nHeart het volgende:
Lenie : Je moet zorgen dat het niet meer plakt aan de kom
Tom : Nee.. het plakt nu aan m'n handen..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |