SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 18 januari 2024 21:00 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
en waarschijnlijk een FOK!account
Ja prachtigquote:
De geluidsmeting zal het uitwijzenquote:Op donderdag 18 januari 2024 21:06 schreef JJ76 het volgende:
Hoe vaak is hij inmiddels al weggelopen?
Maar doe jongere gasten overdrijven enorm volgens mij.
Die is vies woest.quote:Op donderdag 18 januari 2024 21:19 schreef Dutch_view het volgende:
Jan die steeds rare bewegingen met zn lippen maakt, toch wel erge zenuwtrekjes
Ik vind Jan een beetje engquote:Op donderdag 18 januari 2024 21:19 schreef Dutch_view het volgende:
Jan die steeds rare bewegingen met zn lippen maakt, toch wel erge zenuwtrekjes
Moest daar ook meteen aan denkenquote:Op donderdag 18 januari 2024 21:23 schreef Solotovski het volgende:
T is te hopen dat Jan geen Richardje doet
Jep spijtig genoeg welquote:Op donderdag 18 januari 2024 21:23 schreef Epistaxiophobia het volgende:
Ik heb dit niet snel maar ik vind dit bijna misbruik maken van iemand. Die Jan is echt te simpel om te kunnen gebruiken voor reality TV.
Moest lachenquote:Op donderdag 18 januari 2024 21:23 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
De honden verplicht afgemaakt, en van de huiden maken we dan een mooie dwangbuis voor Jan.
Ik vermaak mij kostelijk.quote:Op donderdag 18 januari 2024 21:23 schreef Epistaxiophobia het volgende:
Ik heb dit niet snel maar ik vind dit bijna misbruik maken van iemand. Die Jan is echt te simpel om te kunnen gebruiken voor reality TV.
Mee eens, dit is idd goedkoop scoren. NPO zou dit denk ik niet uitzenden.quote:Op donderdag 18 januari 2024 21:23 schreef Epistaxiophobia het volgende:
Ik heb dit niet snel maar ik vind dit bijna misbruik maken van iemand. Die Jan is echt te simpel om te kunnen gebruiken voor reality TV.
Tja en Jan maakt weer misbruik van die honden. Een kind van 4 snapt al dat honden uitgelaten moeten worden, dus kan me niet voorstellen dat er niet een bepaalde laksheid ten koste van die honden in het spel is.quote:Op donderdag 18 januari 2024 21:23 schreef Epistaxiophobia het volgende:
Ik heb dit niet snel maar ik vind dit bijna misbruik maken van iemand. Die Jan is echt te simpel om te kunnen gebruiken voor reality TV.
Hij is toch streng toegesproken door Victor dat hij dat niet moet doen op nationale tvquote:Op donderdag 18 januari 2024 21:23 schreef Epistaxiophobia het volgende:
Ik heb dit niet snel maar ik vind dit bijna misbruik maken van iemand. Die Jan is echt te simpel om te kunnen gebruiken voor reality TV.
Ach dat is sowieso dom gezwets " het zijn onze kindjes"quote:Op donderdag 18 januari 2024 21:45 schreef Qarrad het volgende:
"Snik snik die honden zijn echt onze kindjes"
Echt, prijs de Heere dat dit zich niet echt voortgeplant heeft. Dan hadden er nu drie kinderen die twee hersencellen moesten delen krijsend de tuin lopen onderschijten omdat pa en moe nog te simpel zijn om er iets mee te doen.
Ranzig idd. Maar we lopen er zeven keer mee in het weekend.quote:Op donderdag 18 januari 2024 21:58 schreef Friday12 het volgende:
Schijt en pis de steeg in schuiven en dan boos worden als iemand er iets over zegt
Met een hond als dit alleen in het weekend lopen is gewoon mishandeling ookquote:Op donderdag 18 januari 2024 22:00 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Ranzig idd. Maar we lopen er zeven keer mee in het weekend.
Leugens zijn, dat wat Jan niet wil horen.
Nou idd, die moeke zie ik geen >10km daags te lopenquote:Op donderdag 18 januari 2024 21:59 schreef kalinhos het volgende:
Het zou de vrouw ook geen kwaad kunnen denk, af en toe een rondje.
Idioot ook, dit soort honden is gemaakt om dagelijks marathons te lopen, zitten ze in een nieuwbouwwijk in een 8 meter diepe tuin
Dat ook, maar als je zegt dat je met die honden op jacht moet wordt Jan wild.quote:Op donderdag 18 januari 2024 22:00 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Met een hond als dit alleen in het weekend lopen is gewoon mishandeling ook
Dat snapte ik ook niet nee dat zou je juist moeten doenquote:Op donderdag 18 januari 2024 22:02 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Dat ook, maar als je zegt dat je met die honden op jacht moet wordt Jan wild.
En stuur 'm dan meteen even naar een mensendieck-therapeut. Allemachtig, wat heeft die man een slechte lichaamshouding.quote:Op donderdag 18 januari 2024 22:06 schreef Friday12 het volgende:
Jezus dat stukje dat hij die andere gewoon wil gaan meppen. Volgens mij moet jan even uitrusten met wat gespecialeerde mensen om zich heen.. Die is niet normaal opgefokt
Waar hebben die lui elkaar leren kennen? Bij de dagbesteding?quote:Op donderdag 18 januari 2024 22:05 schreef NoCigar het volgende:
Ook wel een beetje medelijden met die hondeneigenaren. Het zijn wel erg eenvoudige mensen.
Ja echt hè? Hoe haal je het in je hoofd!?quote:Op donderdag 18 januari 2024 21:51 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Ach dat is sowieso dom gezwets " het zijn onze kindjes"
Das biologisch onmogelijk.
Jan schiet binnenkort z'n buren dood![]()
We maken het schoon, nee, je spuit de stront onder de schutting door, zodat het niet op eigen terrein meer ligt.
Dat was echt hilarisch jaquote:
Die overlast zal ook wel echt geweest zijn, dat doet ook wat met een mens.quote:Op donderdag 18 januari 2024 21:24 schreef JJ76 het volgende:
Rode bloes is vind het geweldig, een overspannen man iitlokken en sarren. Duidelijk te zien wie er vroeger op school pestkop en sulletje waren.
Ja, misschien wel over de grens.quote:Op donderdag 18 januari 2024 21:27 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Mee eens, dit is idd goedkoop scoren. NPO zou dit denk ik niet uitzenden.
Daar lijkt het wel op. Het zag er ook allemaal niet uit alsof Jan en z'n dikkerdje een drukke eigen zaak of baan hebben.quote:Op donderdag 18 januari 2024 21:20 schreef Epistaxiophobia het volgende:
even serieus die mensen zijn vgm gewoon te lui om die honden voldoende uit te laten toch
Complete randdebiel. Die roodblouse zou 'm waarschijnlijk met één welgemikte stoot tegen de vlakte hebben getikt.quote:Op vrijdag 19 januari 2024 07:25 schreef matthijst het volgende:
Die stront wegspuiten
En hoe die ene kneus zo raar ging staan dreigen met z'n vuist boven z'n hoofd, alsof ie op de basisschool zat. Klopte geestelijk ws wel.
Vergis je niet, die types kennen vaak hun eigen kracht niet en hebben geen rem.quote:Op vrijdag 19 januari 2024 08:13 schreef Halcon het volgende:
[..]
Complete randdebiel. Die roodblouse zou 'm waarschijnlijk met één welgemikte stoot tegen de vlakte hebben getikt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |