abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 17 april 2025 @ 21:59:28 #76
194233 Friday12
Originele kloon
pi_217397327
quote:
7s.gif Op donderdag 17 april 2025 21:24 schreef MadMaster het volgende:
4 Maanden voor een steiger om 1 raam te vervangen.
Dat is lang…
Heb ik ook gehad met de woningbouw.. Ze vonden het raam niet goed genoeg en dat constateerde ze pas toen ze het erin hadden zitten. Die nieuwe ziet er identiek u it _O-
  donderdag 17 april 2025 @ 22:00:24 #77
194233 Friday12
Originele kloon
pi_217397340
Hebben ze zelf wel eens de vve gebeld?
  donderdag 17 april 2025 @ 22:13:25 #78
194233 Friday12
Originele kloon
pi_217397500
Wel knap dat ze zo in paniek raakt na 5 maanden lekkage :D

Je zou denken dat ze het wel gewend is ondertussen.
pi_217397585
quote:
6s.gif Op donderdag 17 april 2025 22:13 schreef Friday12 het volgende:
Wel knap dat ze zo in paniek raakt na 5 maanden lekkage :D

Je zou denken dat ze het wel gewend is ondertussen.
Nou het is toch wel redelijk kut dat je je meubels moet verplaatsen en bakken neer moet zetten. Elke keer als je weggaat dat ook moet doen (stel je voor dat het gaat regenen) Dat went niet, of ben je cynisch
Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen
  donderdag 17 april 2025 @ 22:22:01 #80
194233 Friday12
Originele kloon
pi_217397613
quote:
84s.gif Op donderdag 17 april 2025 22:18 schreef Soury het volgende:

[..]
Nou het is toch wel redelijk kut dat je je meubels moet verplaatsen en bakken neer moet zetten. Elke keer als je weggaat dat ook moet doen (stel je voor dat het gaat regenen) Dat went niet, of ben je cynisch
Nee dat zeg ik ook niet. Ik heb zelf ook vorig jaar lekkage gehad. Maar ze stond erbij alsof het de eerste keer is :D
pi_217398324
quote:
0s.gif Op donderdag 17 april 2025 21:46 schreef TjjWester het volgende:

[..]
Een balkon is vrij hangend, zet je er muren onder dan is het een dak.

Lijkt me vrij logisch toch?
Dan is het gewoon een balkon met muren.....en een dak. Dat is meestal zo.
pi_218496717
Alfons (78) verliest zaak tegen tv-programma Mr. Frank Visser: eiser en verweerder omdraaien mag

quote:
Een deelnemer van Mr. Frank Visser doet uitspraak heeft van de Raad voor de Journalistiek ongelijk gekregen bij zijn klacht over het veelbekeken SBS 6-programma. Alfons (78) stelde dat hij in de montage van het programma verkeerd werd neergezet. Zo werd hij van ‘verweerder’ opeens ‘eiser’. Maar volgens de raad is dat niet zó erg dat het ‘journalistiek onzorgvuldig’ is.

De zaak draait om de uitzending van 6 maart van dit jaar. Daarin staat Alfons uit het Limburgse Spaubeek tegenover een aantal buren van zijn appartementencomplex. Er is een conflict over het gebruik van de gemeenschappelijke ruimte in het gebouw en over de daarmee gepaard gaande elektriciteitskosten.

Door de montage van het programma komt het beeld naar voren dat Alfons de eiser is, die per se de algemene ruimte in zijn seniorencomplex op slot wil hebben. Na de uitzending krijgt Alfons op sociale media veel ellende over zich heen. Hij wordt er onder meer een ‘vieze, vuile dikzak’ genoemd. Er kijken vaak een miljoen mensen naar het programma en opvallende fragmenten ervan worden door SBS op sociale media gedeeld.

Buren benaderden programma
Maar Alfons was helemaal niet de eiser, stelde hij een paar weken geleden voor de Raad voor de Journalistiek in Amsterdam, een onafhankelijke waakhond. Zijn buren hebben het tv-programma benaderd zonder dat Alfons dat wist. Hij wilde in eerste instantie eigenlijk helemaal niet meedoen.

„De redactie overvalt kwetsbare personen, die ze overhalen om deel te nemen aan het programma, waarin ze als een karikatuur worden neergezet”, betoogde de advocaat van Alfons. Volgens hem gaat het de programmamakers niet om het oplossen van een conflict, maar om het maken van een amusementsprogramma.

De klacht van Alfons stond ook niet op zich. Deze site deed maandenlang onderzoek naar het tv-programma en sprak met tientallen ex-deelnemers die vinden dat ze onjuist zijn neergezet. Zo’n dertig deelnemers stelden dat de redactie bepaalde uitspraken op tv probeerde uit te lokken.

Geen onderscheid eiser/verweerder
Producent Vincent TV, die het programma maakt voor SBS-eigenaar Talpa, stelde tijdens de zitting ‘geen onderscheid te maken tussen de rol van eiser en verweerder’. Eerder stelden de makers van het programma al dat de montage onder hun journalistieke vrijheid valt. Deelnemers krijgen de montage niet voor de uitzenddatum te zien.

De Raad voor de Journalistiek geeft Vincent TV nu gelijk. ‘Dat in de uitzending niet duidelijk wordt gemaakt dat de beheerders als eerste contact hebben gezocht met Vincent TV en dat klager dus niet de aanvankelijke eiser is, is geen zodanige omissie dat daarmee journalistiek onzorgvuldig is gehandeld’, staat in de conclusie van de Raad.

‘Hierbij neemt de Raad in aanmerking dat klager daarover vooraf is geïnformeerd en hij achteraf – zo heeft hij op de zitting bij de Raad nog bevestigd – tevreden was met de uitzending, tot hij de negatieve reacties op sociale media las.’

‘Alfons kon niet alles overzien’
Wel is de Raad kritisch over het socialemediabeleid van Talpa en Vincent TV. ‘We vragen ons af of klager volledig heeft kunnen overzien hoe op sociale media op de uitzending zou kunnen worden gereageerd, maar dit valt Vincent TV en Talpa niet volledig te verwijten.’ De Raad schrijft ook dat ‘de fragmenten waarbij de negatieve reacties zijn geplaatst voortvarend door Vincent TV en Talpa zijn verwijderd, nadat duidelijk was geworden dat klager daardoor gekwetst was’.

Tijdens het onderzoek van deze site naar het tv-programma paste Talpa op YouTube al veel suggestieve kopteksten boven fragmenten uit het programma aan. Zo werden bij zeker twintig video’s de door Talpa gemaakte kopteksten met passages als ‘zeikwijf’, ‘walgelijke buurvrouw’, ‘verschrikkelijke buurman’, ‘bridezilla’, ‘terrorbuurman’, ‘kreng’ en ‘egotripper heeft schijt aan regels’ weggehaald. Ook werden meerdere oude afleveringen van het programma die nog terug te kijken waren, offline gehaald.

De Raad voor de Journalistiek raadt Alfons nu aan alsnog met Vincent TV en Talpa in overleg te gaan als hij de uitzending wil laten aanpassen voordat het programma op tv wordt herhaald.

Op 4 september begint een nieuwe reeks uitzendingen van Mr. Frank Visser doet Uitspraak.

https://www.ad.nl/show/al(...)raaien-mag~af10561d/
Aflevering 6 maart te Spaubeek:
https://www.kijk.nl/progr(...)itspraak/qyATc9s7qJ2
pi_218633775
Het klikt niet
Donderdag, 20:30, SBS6

Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
Seizoen 9, aflevering 18
quote:
Silvia schakelt voor het leggen van een nieuwe kliklaminaatvloer de hulp in van haar buurman Peter. Maar wat begint als een vriendelijk burengebaar, eindigt in één grote ergernis. Silvia vindt namelijk dat Peter haar vloer compleet heeft verpest. Buurman Peter denkt daar heel anders over.

Volgens hem ligt het niet aan zijn kluskwaliteiten, maar aan het laminaat dat Silvia heeft gekocht. Omdat niet alleen het laminaat, maar ook de burenrelatie niet meer zo lekker klikt, reizen Mr. Visser en Viktor naar Hoofddorp om de vloer aan te vegen met dit conflict.
https://www.kijk.nl/progr(...)itspraak/SK3IFYxQN62
  zaterdag 30 augustus 2025 @ 20:25:47 #84
194233 Friday12
Originele kloon
pi_218634320
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 augustus 2025 19:24 schreef Nober het volgende:
Het klikt niet
Donderdag, 20:30, SBS6

Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
Seizoen 9, aflevering 18
[..]
https://www.kijk.nl/progr(...)itspraak/SK3IFYxQN62
Word weer genieten.
pi_218635173
Ah nieuwe aflevering. Beter!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')